загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Терези. (24 вересня - 23 жовтня)

Загальний гороскоп Телець. (21 квітня - 20 травня)

Вплив: Венера, Місяць.
Символ: Бик (крилатий), корова (крилата).
Кольори: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, глибокий жовтогарячий, лимонно-зелений, оранжевий і всі весняні (червоний колір - невдалий).
Камені: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, Есмеральда, зелений мармур, нефрит, карісол.
Квіти: конвалія, бузок.
Метал: мідь.
Анатомічна емфаза: горло, шия, ніс, органи чуття.
Талісман: сова, золотий тілець.
Щасливі дні: понеділок, п'ятниця.
Невдалий день: вівторок.
Щасливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6).
Країни: Ірландія, Польща, СРСР, Ірак, Іран, Афганістан, Австралія, Швейцарія.
Народжені з 21 квітня по 1 травня - під впливом Меркурія володіють великими розумовими здібностями і схильністю до комерційних і сільськогосподарських підприємств. Меланхолійні.
Важливі роки: 16, 24, 30, 33, 39, 45, 51, 57.
Народжені з 2 травня по 11 травня - під впливом Місяця - мрійливі, шляхетні, нерішучі, схильні до політики та літератури.
Важливі роки: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64.
Народжені з 12 по 20 травня - під впливом Сатурна - нетовариські, песимісти, бояться бідності й люблять самітність.
Важливі роки: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64.

Характеристика Тельця

Здоров'я народилися під знаком Телець

Телець народжується з сильною конституцією і може дожити до похилого віку без будь-якої хвороби.

Телець не знає, де і коли зупинитися, схильний надто багато працювати, пити, палити, любити. При захворюванні Телець занадто довго не видужує. Більшість хвороб через надмірності, часто викликають зневіру, нудьгу, занепад духу.

Основні хвороби: повнота, діабет, гепатит, висипу, алергії, кашель, абсцеси, головні болі, подагра, нервові хвороби, ожиріння, хвороби мозку, перевтома, шизофренія, депресії.

Більшість Тельців люблять курити (більше інших знаків) і важко відвикають від куріння (інші знаки мають алергію на куріння), частіше, ніж у інших знаків зустрічаються гомосексуалісти.

Зв'язок зі Скорпіоном часто викликає інфекцію статевих органів, особливо якщо Телець-жінка.Чоловіки-Тельці повинні стежити за горлом.

Заходи безпеки: ноги в теплі і сухості, уникати протягів, регулярний, але не занадто довгий сон і відпочинок, регулярний стілець.

Телець не любить вправ, дієту, фізичну напругу і будь-яке обмеження.

Темперамент і характер народилися під знаком Телець

Подвійне вплив Венери і Місяця обумовлює чутливість і сентиментальність, що дає Тельцю спокійний і впевнений смак.

Телець любить непомітну, але добре зшитий одяг, багаті шовку і шерсть, залишаючи право на екстравагантність за Овеном, не любить намиста, жорсткі комірці й краватки, любить парфуми з ніжним запахом. Телець зберігає одяг надовго, звертається до одного і того стилю, якщо вважає, що той йому підходить.

Зазвичай Тельці миролюбні й терплячі. Потреба в гармонії змушує їх миритися багато із чим, але жахливо, коли їх терпінню приходить кінець Тельці не люблять суперечок, особливо в підвищеному тоні і не виносять дизгармонічним життя. Довіряють своєму сприйняттю, внутрішньому переконання, заснованому більше на почуттях, ніж на умовиводах. Тельці - обережні спостерігачі, які віддають перевагу подивитися ще раз уперед тим, як робити висновки.

Для Тельців важлива об'єктивність, вони не люблять розмірковувати, менш релігійні, ніж інші знаки Зодіаку, мають відмінну пам'ять, дотримують слова. Тельці докучають собі та іншим своєї нерішучістю, небажанням мати справу зі зміною ситуації.

Тельцям слід подолати думку, ніби весь світ обертається навколо них, варто вчитися лояльності.

Тельці потайливі, коли мова йде про їхні особисті справи, навіть якщо вони й говіркі. Великодушні, але в той же час жадібні й власники. Необхідно вчитися правильному балансу: "давати - брати".

Тельцям властиві здоровий глузд, простота, прагматична інтелектуальність. Почуття у Тельця гостріше, ніж у інших знаків.

Професії народилися під знаком Телець

В юності Тельці багато думають про вибір професії, хочуть бути впевненими, що у них все добре вийде, і вони зуміють робити все добре, багато заробляти. Тельці не заперечують проти деякої рутинності, проти певної повторімості, що створює враження стабільності. Тельці прихильні до дотримання правил і люблять успіх. Жоден знак не витрачає стільки сил на дрібниці, як Телець.

З біблійних часів знак Телець асоціюється з багатством, грошима, які Телець притягає до себе і які вислизають від невдах, бо вони занадто багато витрачають, намагаючись звести кінці з кінцями.

Зазвичай у Тельців гарні руки. Письменники-Тельці віддають перевагу ручку машинці, а якщо друкують, то тільки самі.Краще застосування Тельців - усе, що забезпечує винагороду, задоволення почуттів - від фермерської справи до розведення квітів, тваринництво, кухарські, пекарське, ресторанна справа (знамениті шеф-кухаря переважно Тельці).

Тельці добре проявляють себе в тому, що відносяться до комфорту в будинку: архітектура, внутрішній інтер'єр, будівництво в цілому, розташовані до моди, турбота про красу, ткацтва. Тельці здатні до поезії, письменництва, педагогіки (особливо до викладання мов), живопису, музики, економіці, біржової справи. Як правило, аполітичні (далі економіки, соціології, біології, антропології знайомство з політикою не йде).

Любов народилися під знаком Телець

В юності Тельці мріють про любов, закохуються в "Любов" задовго до появи першого коханця. Коли це трапляється, їм треба час, щоб прокинутися, відкритися реальності, іншій особистості, поки їхня особистість стане об'єктом любові.

Пристрасть у Тельців навіть у більш зрілі роки виникає не раптом, а росте повільно й непомітно, але коли почуття заговорять, більш чуттєвого знака немає. Від свого вибору він не відступає.

Для Тельців почуття й бажання - одне і теж. Захопленість у Тельців повна: він іде до кінця, незалежно від того, солодкий або гіркий цей кінець. У любові Тельця не може зупинити ні критика, ні незручність, ні дискомфорт, хоча в інших відносинах Телець практичний.

Чутливість Тельця вище сексуального акту, вона видна у всьому що відноситься до коханої людини: одягу, кольору обличчя, запаху, тону голосу. Любов Тельця таїть у собі інтимність і ізоляцію пустельного острова в сонячному сяйві, містику теплою і темною печери. Вона глибоко зворушлива, ніжна, не ускладнена нічим і триває довго.

Для Тельця зберігає силу старомодне, романтичне обіцянку вічної вірності, смерті подібно Ромео і Джульєтту, якщо перешкодять їхньої любові, причому це властиво і молодим, і зрілим Тельцям, чоловікам і жінкам. Вони хочуть володіти своїм коханим (-ою) і належати їм до кінця. Якщо дійсність не відповідає ідеалу, Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри, не хоче ніяких примирень і відволікань, іноді навіть може померти через розбитого серця. Можуть впадати в інші крайнощі - "донжуанством", алкоголізм, обжерливість, але це порівняно рідко.

З жінок-Тельців виходять найжахливіші старі діви, чоловіки-Тельці в цілому тепліше, вдумливіше, віддані коханці, хоча й власники, їм приємно забезпечувати всі потреби й оточувати розкішшю своїх обраниць.У цьому вони можуть навіть перевтомлюватися, але вони не конкурують з іншими чоловіками за прихильність до своєї коханої, не ділять її з іншими, не йдуть на компроміс, не забувають і не пробачають зрад і обманів.

Жінки-Тельці хочуть поклоніння й чекають від коханців доказу їхніх почуттів. Запевнили в почуттях, стають урівноваженими, ласкавими і жвавими й із задоволенням балують і псують чоловіка різними способами. Зазвичай вони знають, як утримати чоловіків.

І чоловіки, і жінки Тельці надають величезного значення фізіологічному аспекту любовних відносин і не терплять фригідною партнера.

Зв'язок з Тельцем - це заплутування, втягування часом у скрутне становище. Шлюб з Тельцем скидає з рахунків можливість розлучення й розрахований на гармонію.

З Тельців виходять ніжні теплі батьки, що піклуються про своїх дітей із задоволенням. Фізично й психологічно Тельці не переносять емоційної прихильності партнера до дітей.

Тельці процвітають у гармонії сімейного життя, не виносять сварок, можуть бути злегка диктаторами стосовно дітей. Якщо Телець долає ревниву власницьку струну, немає ідеальних коханця.

Сентиментальний Телець і Скорпіон - дві протилежності один одному.

Правда, не завжди вдало Тельцю підходить Діва, Козеріг, Водолій, Лев (для любові і дружби).

Слід уникати Риб, Рака.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець.Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)