загрузка...
ГОРОСКОП     |     Загальний гороскоп Водолій. (З 21 січня по 20 лютого). Характеристика Водолія

Загальний гороскоп Терези. (24 вересня - 23 жовтня)

Вплив: Венера, Сатурн.
Символ: Ваги, книга.
Кольори: темно-блакитний, зелений, морської хвилі й пастельні тони.
Камені: опал, лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, берил, місячний камінь, зелена яшма, кришталь, хризоліт.
Метал: бронза.
Квіти: календула (нігтики), троянди, фіалки.
Анатомічна емфаза: нирки, нервова система, ураження рук і ніг, нефрити, коліти.
Талісман: серце, книга.
Щасливий день: п'ятниця, субота.
Невдалий день: вівторок, неділя.
Сприятливі цифри: 2, 6 (всі числа, що діляться на 6), 7, 8, 9, 15.
Країни: Австрія, Кавказ, Китай, Японія, Таїланд, Росія (Сибір).
Народжені з 24 вересня по 2 жовтня - під впливом Венери - ніжні, доброзичливі, мрійливі.
Важливі роки: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.
Народжені з 3 по 13 жовтня - під впливом Сатурна - розсудливі, живуть без розкоші й честолюбства.
Важливі роки: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.
Народжені з 14 по 23 жовтня - під впливом Юпітера - люблять смачно поїсти, почуттєві, здатні до літератури, люблять церемонії.
Важливі роки: 8, 10, 20, 30, 32, 40, 48, 50, 56, 60, 70, 74.

Характеристика Терезів

Здоров'я народилися під знаком Терези

Тон, колір шкіри, навколо очей особливо, говорять про самопочуття Терезів. Це дзеркало здоров'я.

Жоден знак не має більше низькою опірності до алкоголю, ні один знак не повинен пити менше Терезів. Шкідливі кислоти, оцти, цитруси, їх треба вживати помірно, замінити оцет маслом, цитруси - грушами, стиглими яблуками, рекомендується помірне вживання солі або природний сольовий обмін.

Вразливе місце - нирки. Нервова система Терезів не дуже міцна. Органічні розлади можуть викликати ненависть, ворожість до безпосередності, сірості і мерзенному оточенню вдома або на роботі. Кровообіг іноді погане, треба тримати в теплі кінцівки, енергія часто нижче норми.

Превентивні заходи: жити в помірному кліматі рівному, в гармонійної атмосфері, навколо повинні бути квіти, особливо троянди і приємні для очей об'єкти. Грати в теніс, кататися на ковзанах, масаж 1-2 разів на місяць, уникати хімічних препаратів.

Темперамент і характер народилися під знаком Терези

Темпераментний, коливається в пошуках балансу, вірного моменту, потрібного слова в шляху.Жоден знак не має більше маніакально-депресивних і не героїчних людей, ні в якого знака немає кращого почуття часу.

Терези підкреслюють роль знання, люблять накопичувати факти, цінують інформацію будь-якого роду, утаювання інформації вважають злочином.

Як повітря, хочуть циркулювати вільно Ваги, ненавидять темряву, нехтують погано освітлені кімнати, мають потребу в людях навколо себе, знають як їх завоювати: шармом, ласкою, лестощами, спонтанною гостинністю, щедрістю, великодушністю, охоче надаваними послугами, розумінням точки зору інших людей.

І чоловіки і жінки Ваги намагаються все життя зваблювати, очікуючи у відповідь похвали, прихильності, заохочення, замилування, схвалення, не можуть жити, не почуваючи себе популярними, улюбленими всіма, включаючи удачу. Ваги відчувають себе обманутими, якщо вважають, що їх не люблять.

Залежність від навколишнього світу заважає оригінальності Терезів, вони краще працюють над чужими ідеями, поліпшуючи їх. Повні багатих намірів, доброї волі, мало сили волі.

Тенденція - уникати відповідальності. Ваги будуть краще спати, чим боротися. Нікому і нічому не можуть сказати "ні". При виборі між спокусами коливається воля. Це може призвести до байдужості, компромісів, недоліків обов'язковості, іноді до деяких труднощів, в результаті - до комплексу провини.

Ваги - знак міри й помірності. Вони не проти вимірювати, але не хочуть бути посередністю. Їхня історія - безліч точок зору. Ваги краще втратять ідею, але врятують життя. Ненавидять сезон полювання. Терезам треба вчитися користуватися почуттями для ухвалення рішення й подолання сверхпассивности.

Жінки-Терези створюють найкращі моделі одягу. Вони - вершина елегантності. Вони обережні, тому що люблять догоджати, робити гарне враження. Звертають увагу на покрій свого одягу, але не завжди впевнені в кольорі, надають перевагу сірим, блакитні, блідо-зелені тони і всі пастельні, а також всі нерізкі парфуми.

Чоловіки дуже стурбовані модою, іноді в снобістському дусі, бувають іноді жінкоподібні в одязі.

Професії народилися під знаком Терези

Ваги в юності балансують між декількома можливостями. Їм потрібна допомога. Їм треба зробити кілька пропозицій і не квапити. Давити не можна, краще зробити кілька спроб, чим штовхати на щось. Витрачаючи багато часу й енергії, Ваги легко втомлюються.

Ваги гарні в роботі з іншими. Відмінне почуття колективізму. Легко й невимушено віддають наказу, при першій перешкоді можуть піти убік і відступити. Якщо Ваги в роботі, то роблять її добре. Найкраще в них виходять завершальні мазки. Коштовне їх надприродне відчуття часу й потрібного моменту. Воно не може перетворити їх в угодовців.Є небезпека дилетантства.

Краще застосування - все, що пов'язано з модою й розвагами: модельєри, декоратори, продавці предметів мистецтва, антиквари, агенти з продажу книг, театральні агенти, юристи, судді.

Часто соромляться вимагати їм належне, збирати борги, не перевіряють рахунків і ніколи не бувають рабами грошей і власності, але вміють розрахувати свій бюджет.

Любов народилися під знаком Терези

Терезами управляє шлюб, більше інших знаків Терези мають потребу в союзі з партнером, щоб почувати себе досконалими.

Терези - міст між Дівою, якою керує розум, і Скорпіоном, керованим бажаннями. Міст висячий і коливний, позначає так само кінець людського роду, що значить - обмежена енергія, короткий подих, недолік фізичних сил. Звідси випливає і те, що старість у Терезів не є сильним пунктом. Вони можуть відчувати її уколи, правда дуже пом'якшені.

Терези не закохуються з першого погляду, не поневолені почуттями. Для Терезів Венера позначає додаткову любов. Завершуючи індивідуальний і соціальний портрет Терезів, необхідно відзначити, що основною рисою є вміння ладити з людьми, подобатися в суспільстві.

Терези сентиментальні, вони не можуть не бути ніжними, потреба в суспільному схваленні може змусити їх віддати перевагу гарному обличчю або вигідному положенню, ніж внутрішній глибині й сумісності, можуть одружуватися лише наполовину за покликом серця.

Терези покладливі, і вміють знайти спільну мову з людиною. Їхньому тілу не вистачає інстинктивного, тварини, тому воно має підтримуватися, надрясною, іноді порнографічною уявою. Ваги зроблять майже все, що завгодно, лише б не бути самотніми мати діалог.

Жінки-Терези ніжні й чарівні, можуть адаптуватися з будь-яким чоловіком, іноді навіть до самозречення й мазохізму. Це ідеальні помічниці, що знаходять щастя в успіхах чоловіка. Але вони теж відвертаються й можуть шукати щастя на стороні, якщо не почувають себе улюбленими, втішаються швидко.

Чоловіки-Терези не зображують із себе завойовника, а часто очікують першого кроку від жінки. Якщо жінка не робить першого кроку, почувають себе небажаними і відкинутими, здаються й шукають удачі ще десь. Схильні зваблювати кожного в будь-який час, якщо Терези впевнені, що їх хочуть, що вони є центром уваги обранця.

Немає партнера більш чарівного, великодушного й більш пристосованого, ніж Терези. У зворотному випадку Терези стають похмурими й холодними. На них легко впливати. Ваги розраховують на жінок у досягненні успіху й мети.

Чоловіки і жінки Ваги іноді коливаються між двома прихильностями, які здаються рівною мірою необхідними.Буває, що все життя намагаються об'єднати, сполучити їх, зробити обидва предмети любові друзями.

Щоб зробити вибір, Терезам необхідно спочатку навчитися любити, приймати рішення, спираючись на почуття.

Для Терезів найбільше підходять: Овен, Лев, Водолій, Близнюки.

Слід уникати Раку й Козерога.

 • Водолій. Загальний гороскоп (21 січня - 20 лютого)
 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг. Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)