загрузка...
ГОРОСКОП     |     Гороскоп любові Овен. Любовний гороскоп знаку зодіаку Овен (21 березня - 20 квітня)

Загальний гороскоп Водолій. (З 21 січня по 20 лютого). Характеристика Водолія

Вплив: Сатурн.
Символ: водолій, срібні руки, крила, політ птахів і літаків, зигзаги, юність, мудрець.
Кольори: сірий, ліловий, синьо-зелений, фіолетовий (чорний колір - невдалий).
Камінь: гранат, циркон, світлий сапфір, опал, аметист, лазурит.
Квіти: фіалка, мирт, нарцис.
Метал: олово.
Анатомічна емфаза: гомілку, кісточки, ікри, м'язи.
Талісман: ключ, ікона.
Щасливий день: середа, субота.
Невдалий день: неділя.
Сприятливі цифри: 2, 4 (всі числа, що діляться на 4), 8, 9, 11, 13.
Країни: Данія, Італія (південь країни), Росія, Канада.
Народжені з 21 січня по 1 лютого - під впливом Венери - соромливі й делікатні, меланхолійні і витончені в любові.
Важливі роки: 12, 22, 32, 42, 52.
Народжені з 2 по 12 лютого - під впливом Меркурія - ніжні, розумні, трохи марнолюбні, моральні, мають гумором.
Важливі роки: 10, 20, 42, 50, 60.
Народжені з 12 по 20 лютого - під впливом Місяця - натури, що розчаровує, стримані, скромні, чутливі правдіврие, непохитні, приємні.
Важливі роки: 8, 16, 24, 32, 40, 42, 48, 56, 64, 72.

Характеристика Водолія

Здоров'я народилися під знаком Водолій

Водолій не має певного зовнішнього вигляду, нижченаведену характеристику не можна віднести до нього абсолютно. Особа - подовжений трикутник, загострений донизу, видатний лоб, великі швидкі очі, часто красиві, з живим зацікавленим виразом, прозора шкіра легко схильна до висипки, прищі. Тонкі риси обличчя. В ідеалі - обличчя янгола з рухомим молодим виразом, м'який голос, ясна мова, струнке, крихке, граціозна тіло, відверте, наполегливе потиск руки. Загальне враження легкості і грації, вдумливої грації молодості.

Водолій - важкий пацієнт, йому швидко набридає лікування, і через день-два вони відмовляються від нього. Вони чекають вражаючих успіхів і схильні до радикальних засобів, постійні переходи від поста до переїдання, від відпочинку до бурхливої діяльності. Хвороби Водоліїв несподівані й жорстокі, часто загострюються безсонням.

Слабкі місця Водолія - ікри, кісточки, легко ламаються і розтягуються. Може бути порушений обмін крові. Їм часто стає погано в спеку, підвищена кислотність, склероз, неполадки травного тракту, серйозні інфекції.

Превентивні заходи: вітаміни, свіже повітря, не надто сидячий спосіб життя. Часті аналізи крові змушують їх робити те, що для них добре.Для водолія корисні ігри на повітрі, прогулянки за місто з друзями для зміни обстановки.

Темперамент і характер народилися під знаком Водолій

Є слабкі і сильні Водолії. Взагалі це сукупність ангела і диявола. Водолії ненавидять театральність, не хочуть робити ефект, не хочуть імпозантності, але не проти шокувати. Хочуть робити приємне, але в основному собі. Чужі умовностей по відношенню до себе, але старомодні в сімейних справах. Не хочуть бути схожими на кого-небудь, але хочуть, щоб їх усі любили, хочуть бути вільними від тяжкості матеріального світу, але прагнуть до влади, положенню, престижу.

Водолії цікаві, їх тягне все нове, поки їм не набридне, поки вони не осягнуть всю істину. Вони рідко кидаються в що-небудь. Водолії споглядальники життя, але можуть бути й щедрі душею. У Водоліїв може бути щось тонке, ніжне, плавне. Вони коливаються між інстинктом і розумом. Водолії можуть бути майже чужими своїм власним емоціям.

Багато Водолії релігійні, містичні, розуміють природу, вегетаріанці, повні добрих намірів до кожного, вони не знають ненависті. Їх ввічливість - простота, деякі довірливі, іноді злитком. Непроніцательни, трохи наївні, Водоліям не дістає почуття каяття, провини, інші навпаки, стримують свою чутливість, не відкривають почуттів, усамітнилися на кожному промаху, зосереджують свою інтуїцію на майбутньому, досягають найвищих цілей. Вони хочуть бути не тільки рівними, але й вище, противляться, якщо їм вказують, що зробити або стримують, можуть стати ревнивими, недоброзичливими, нечутливих, необачними, висуваючи гасло: "робіть, як говорю, а не так, як я роблю".

Смак до одягу різноманітний, суперечливий. Водолії жінки всьому воліють оригінальність. Деякі можуть створити звабливий ефект при відсутності коштовностей і прикрас шляхом тонкого підбора квітів. Деякі Водолії доводять оригінальність до екстравагантності і ексцентричності, шукають щось рідкісне, унікальне, аж до шокуючого і навіть скандального, зустрічаються і ультрамодні.

Професії народилися під знаком Водолій

Ні ранньої пристрасті до кар'єри або амбіції. Водолії вносять людську нотку в усе, що роблять. Професія може займати значне місце в житті. Можуть бути високосвідомих, дисциплінованими, відповідальними. Тримають своє слово, роблять те, що від них вимагається.

У Водоліїв відмінне почуття колективізму, гарні в суспільній роботі. Незавістліви і необачно, готові завжди прийняти точку зору іншого, хороший нрав і відмінні взаємини з вищестоящими. Часто їм дають несподіване підвищення.Водолії знають, як віддавати накази, як пояснити що слід робити, ніхто не може краще їх ввести новачка в курс роботи.

Водолії знаходять шлях, яким можна здійснити власні ідеї, хоча кількість іноді страждає від якості.

Краще поле застосування - область мистецтва, все, що відноситься до кіно, радіо, телебаченню, педагогіка, освіта, винахідництво, робота в якості стюардес, духовне наставництво, соціологія, психологія, громадська робота, юриспруденція, аеронавтика, інженерна справа.

Гроші Водоліїв цікавлять рідко. Деякі прінебрегают грошима по дурості. Більшість знаменитих Водоліїв померло в глибокій бідності. Заробляння грошей не є однією з цілей, їм рідко хочеться розкоші, віддають перевагу простоту, навіть помірність, яка утримує їх від "ожиріння" - фізичного, розумового та морального.

Водолії найгірші власники, вони ненавидять перевірку рахунків. Вони краще будуть витрачати, ніж накопичувати.

Але є й інші, керовані Ураном Водоліїв, провідні наполегливу дивне життя, іноді мученицьку, яка може здатися романтичної, повної порушень і дивних подій, несподіваних потрясінь, дивного везіння й невдачі. Вони можуть бути щасливішими, коли бідні, ніж коли багаті.

Любов народилися під знаком Водолій

В емоційному плані Водолій розкривається складно, чутливість у нього зливається з власною уявою. Люблять мріяти про незвичайне особливо в юності, оточують об'єкт любові містичним ореолом, рідко відповідає дійсності, іншими словами, вони часто ідеалізують обранця, потім розчаровуються і відмовляються від любові в ім'я дружби.

Деякі Водолії зупиняються на "відносному" щастя, в якому колишні сентиментальні риси відіграють підлеглу роль. Інші ховають внутрішню уразливість під шаром льоду, змішаного з блискучою жорсткістю, деякі можуть навіть стати цинічними, відчуженим, навмисно неприємними, навіть огидними, але так буває рідко.

Жага престижу - це пастка для Водолія. Уявлення, що їх легко може зачепити життя, особливо любов, є ілюзією. Пристрасть може пройти крізь їх, але не зруйнує серця. Він може стимулювати, але рідко веде туди, куди вони не хочуть іти.

Водолії незмінно повертаються до чистоти свого джерела (Водолій) - дружбі й обраним прихильностям. Вони рідко турбують ненавистю, ще більше, ніж Близнюки й Терези, хочуть бути вільними. Для них нестерпні відносини, коли вони є "пташкою в клітці".

Водолії рідко носять обручки. Якщо вони поневолені відносинами, то думають тільки про звільнення, яке готують мовчки.У Водоліїв найвищий відсоток розлучень. Вони з більшою готовністю віддають себе компанії, ніж одній людині. Вони можуть більше дати чужим, ніж членам своєї сім'ї.

Жінки Водолії можуть бути незговірливими в питаннях любові, не звертати увагу на суспільну думку, релігію, національність. Як і чоловіки, вони хочуть свободи. Вони виключно жіночні, чутливі. Якщо чоловік їх розчаровує, то палкість їх зменшується і може зникнути зовсім, але якщо він намагається відновити гарну думку про себе, жінка зробить все можливе, щоб йому допомогти, поки не поставить його на п'єдестал.

Урок для Водолія: не жертвуйте любов'ю заради дружби.

Для шлюбу, дружби і співпраці Водолія потрібно шукати Терези, Льва, Риб, Стрільця, Близнюків.

Уникати Тельця і Скорпіона.

 • Риби. Загальний гороскоп (21 лютого - 20 березня)
 • Овен. Загальний гороскоп (21 березня - 20 квітня)
 • Телець. Загальний гороскоп (21 квітня - 20 травня)
 • Близнюки. Загальний гороскоп (21 травня - 21 червня)
 • Рак. Загальний гороскоп (22 червня - 22 липня)
 • Лев. Загальний гороскоп (23 липня - 23 серпня)
 • Діва. Загальний гороскоп (24 серпня - 23 вересня)
 • Терези. Загальний гороскоп (24 вересня - 23 жовтня)
 • Скорпіон. Загальний гороскоп (24 жовтня - 22 листопада)
 • Стрілець. Загальний гороскоп (23 листопада - 21 грудня)
 • Козеріг.Загальний гороскоп (22 грудня - 20 січня)