загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Загальний гороскоп Риби. (21 лютого - 20 березня)
Вплив: Венера / Юпітер. Символ: дві пливли в різні боки Риби, раковина, хвиля. Кольори: пурпурний, фіолетовий, морської зелені, синій, ліловий, морської хвилі, сталевий. Камінь: перли, аметист, смарагд, сапфір, місячний. Квіти: нарцис, крокус, жасмин, фіа...  далее..
Загальний гороскоп Козеріг. (22 грудня - 20 січня)
Вплив: Сатурн, Марс. Символ: козел, сходи, баштовий годинник. Кольори: темно-зелений, чорний, попелясто-сірий, синій, блідо-жовтий, темно-коричневий і всі темні тони. Камінь: рубін, онікс, гранат, місячний, лазурит. Метал: свинець. Квіти: біла гвоздика,...  далее..
Загальний гороскоп Рак. (22 червня - 22 липня)
Вплив: Місяць. Символ: Рак, краб, серце. Кольори: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий). Камені: місячний камінь, смарагд, рубін. Квіти: жимолость, водяні лілії, всі білі квіти, жасмин. Метал: сріб...  далее..
Загальний гороскоп Овен. (21 березня - 20 квітня)
Вплив: Марс, Сонце. Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати. Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір - невдалий). Камені: алмаз, рубін, аметист, кровавик, геліотроп, місячни...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Водолій (21 січня - 20 лютого)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Водолія У будинку жінки Водолія завжди присутня багато гостей, яких привертає чарівність, розум і неймовірна товариськість господині. Але цей факт зовсім не означає, що вона настільки ж різноманітна в інтимних відносинах. Будуч...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Ваги Еротичні прагнення жінки Ваги закладені в її внутрішньому підсвідомості. Час від часу вона з подивом і здивуванням знаходить себе в новій ліжку і не може зрозуміти, як все ж таки це сталося. Жінка Ваги темпераментна, а...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Телець (21 квітня - 20 травня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Телець Народжена під знаком Телець, жінка - чарівна й вишукана, вона чуттєва і капризна. Жінка Телець завжди намагається оточити себе блискучими чоловіками і гарними речами. Дуже добре знаючи і розуміючи такі ствойства її характе...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Стрілець Жінка Стрілець - чудова партнерка для тих чоловіків, які віддають перевагу веселих, розумних, захоплюються жінок. У сексуальному відношенні жінка Стрілець дуже приваблива і невичерпна. Вона вміє і. звичайно, цінує житт...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Скорпіон До жінки Скорпіон застосовні епітети "загадкова", "фатальна", "шалена". Пристрасть жінки Скорпіон просто безмежна. Всі її дії та вчинки спрямовані на досягнення однієї єдиної мети - отримання с...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Діва (24 серпня - 23 вересня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Діви сузір'я Діви обдарувала жінку усіма кращими жіночими якостями: це краса і м'який добрий характер, вірність і ніжність, повнота сексуальних відчуттів. Для чоловіків жінка Діва дуже приваблива, але вона ніколи не...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Лев (23 липня - 23 серпня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Лев У жінки, народженої під сузір'ям Лев, однак, далеко не левиний темперамент. Жінка Лев дуже приваблива і може запаморочити будь-яку, навіть тверезу голову. Її почуття часто залишаються спокійними. Вона розважлива при...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Близнюки (21 травня - 21 червня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Близнюки Мабуть, від Близнюків жінці дарувалися певна роздвоєність. З одного боку, розум, висока проникливість, прекрасний гідний характер, вміння добре ладити і спілкуватися з людьми дозволяють їй досягти високих результатів в...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Риби (21 лютого - 20 березня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Риби Світ жінки Риби - це стихія художників, акторів, літераторів, мир богеми. Вона перебуває у вигаданому царстві надій і мрій. Еротика жінки Риби відображається в обожнювання, любовної "драматургії", грі, але зовсім не у фі...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Козерог (22 грудня - 20 січня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Козеріг Народилася під знаком Козерог жінку часто мучать два протиріччя - це її бажання і можливість їх задоволення. Жінка Козеріг будучи еротичної і влюблива, дуже строга щодо дотримання зовнішніх пристойностей і засад. У...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Рак (22 червня - 22 липня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Рака За своєю натурою жінка Рак надзвичайно еротична і завжди нестримно прагне до почуттєвих насолод. Але, як не дивно, з представниками чоловічої статі веде себе неприступно і холодно. Їй чомусь здається, що її жадання - це є...  далее..
Еротичний (сексуальний) гороскоп Овен (21 березня - 20 квітня)
Еротичний (сексуальний) гороскоп для жінки Овен Жінка Овен дотримується досить твердих принципів, вона кілька вперта, що, звичайно, позначається на її еротичних схильностях. Жінка Овен намагається вибрати чоловіка сама, маючи здатність піднести себе в суспільстві, ство...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Водолій (21 січня - 20 лютого) з чоловіками інших знаків зодіаку
Бачаться члени цієї родини рідко, а значить приводів для сварок у них мало. Водолії - не конфліктні за своєю природою, а тому можуть терпіти чоловіка-Риб довго і зберігати цей шлюб заради самої ідеї відносин. Однак жінці-Водолія може знудити чоловіків прагнення до самоти, зацикле...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Терези (24 вересня - 23 жовтня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Чоловік-Риби - це природжений казкар. Жінку-Терези він знаходить, будучи вже зрілим чоловіком, коли всі свої казки він вже прожив і звільнився від ілюзій юності. Цей шлюб створюється партнерами не для продовження роду, хоча діти від щасливої любові народитися можуть і в пізньому...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Телець (21 квітня - 20 травня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Ця пара розчулює навколишніх тієї ніжністю, яку вони випромінюють, коли знаходяться разом. Причому незалежно від віку, жінка-Телець володіє дуже сексуальним голосом. Пам'ятаєте, в "12 стільцях" - "волосся її посивіли, обличчя покрите зморшками, але голос!" Венера -...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Стрілець (23 листопада - 21 грудня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Нашої вічно юної піонервожатою - жінку-Стрільцю у цьому шлюбі дуже швидко стає тоскно. Вона вважає чоловіка-Риб скиглієм і домосідом. Його важко витягнути в похід, не кажучи вже про гірські маршрути. Він абсолютно не ризиковий хлопець. Їхнє знайомство може навіть ніколи не відбутися, т...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8