загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Гороскоп сумісності жінки-Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада) з чоловіками інших знаків зодіаку
Майстер і Маргарита - ось, хто цю пару. Маргарита - типова жінка-Скорпіон, в очах якої завжди горить незрозумілий вогонь. Сам Булгаков називав свою героїню відьмою, косячи на одне око, красивою і сильною духом жінкою. Не можна придумати більш точного і місткого опису для нашої жінки-Ско...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Діва (24 серпня - 23 вересня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Тяжкий для Риб шлюб. Діва може замучити свого чоловіка наведенням порядку в їхньому будинку і особистого життя. По-перше, жінка-Діва не терпить ніяких таємниць і недомовок у відносинах, а чоловіка-Рибу "хлібом не годуй", дай тільки що-небудь приховати. Безлад - це звичайне і єд...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Лев (23 липня - 23 серпня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Їм важко разом. У Риб сльозяться очі від яскравого світла, який вважає за краще Левиця. Цей союз ще менш вірогідний, ніж шлюб Риби-Близнюки. Чоловік-Риби прихильник усамітненого способу життя, певної соціальної аскези, а жінка-Лев, якщо вона стає його дружиною, вимагає від чоловіка постійних...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Близнюки (21 травня - 21 червня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Складний союз. Жінка-Близнюки занадто рухлива для Риб. Якщо ця пара збирається в гості, то для Близнюків настає важкий час. Вони в передчутті спілкування одягаються дуже швидко і топчуться в дверях, підганяючи Риб. Для чоловіка-Риб ходити в гості - це обтяжливе заняття. Спочатку в...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Риби (21 лютого - 20 березня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Кожен з них прагнути до відокремлений спосіб життя, прагне відгородиться від зовнішнього світу великою кількістю роботи або хворобами, тому шанси зустрінеться у цих двох людей - дорівнюють нулю. Жінка-Риби ще менш активна в соціальному житті, ніж її потенційний чоловік. Вона намагається ви...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Козеріг (22 грудня - 20 січня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Жінка-Козеріг володіє всіма необхідними і необхідними для Риби рисами характеру. Вона вольова, цілеспрямована, витримана, як добрий коньяк, жінка. Чоловік-Риби "п'є її" маленькими ковтками, злегка змочуючи рот і роблячи перерви між ковтками, щоб відчути смак. Ці відн...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Рак (22 червня - 22 липня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Дуже цікавий союз. Щоправда, хто кому і яку користь приносить - не дуже зрозуміло, але прихильність цих людей настає майже миттєво, варто їм лише побачити один одного де-небудь у гостях. Знайомиться ця пара зазвичай в тихій, затишній обстановці, в оточенні родичів або в тісному колі...  далее..
Гороскоп сумісності жінки-Овен (21 березня - 20 квітня) з чоловіками інших знаків зодіаку
Казка про рибака та рибку. Пам'ятайте образ рибалки? Типовий чоловік-Риби - скромний, безініціатівний, трохи інфантильний чоловік, який прожив 30 років і 3 роки, мало того, що в старій землянці, та ще й з сварливою бабою-дружиною. І тут доля, можна сказати, посміхнулася йому,...  далее..
Китайський гороскоп Тигр (енергія)
ТИГР - фрондерів. Недисципліновано, у нього запальний характер. Завжди повстає проти старшого за чином. Він з того матеріалу, з якого роблять революціонерів і вождів. На жаль, як і всі начальники, не завжди заслуговує довіри, який йому надають. Коли він кричить: "Вперед...  далее..
Китайський гороскоп Змія (мудрість)
Якщо у ЗМІЇ погану репутацію в християнських країнах, то в країнах Азії вона, навпаки, шанують за свою мудрість, прозорливість і волю. Чоловік-ЗМІЯ сентиментальний і приємний, володіє гумором. Жінка-ЗМІЯ красива і часто користується успіхом завдяки своїй красі. У Японії, коли хочуть зр...  далее..
Китайський Гороскоп Коза (Вівця) (примхлива)
Елегантна, артистична, закохана в природу, КОЗА могла б стати самим чарівним із знаків, якщо б не була також песимісткою, неспокійної, докучливої, весь час коливається. КОЗА ніколи не буває задоволена своєю долею. Вона наводить у відчай оточуючих своїми примхами. Захватчіца, хоча с...  далее..
Китайський гороскоп Щур (агресивність)
КРИСА - творець плутанини, а іноді навіть маніяк. У всякому разі скандаліст. Вона любить збори друзів і охоче пліткує. Не гребує обмови, і тому в неї більше знайомих, ніж справжніх друзів. Вона ніколи і нікому не довіряє. Стримана, зберігає свої турботи про себе. Крім того, ті, х...  далее..
Китайський гороскоп Кролик (Кіт) (спокійна людина)
КРОЛИК завжди падає на лапи. Це щасливець. Обдарований, в міру честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Усі це знають. Добре говорить і вміє оцінити себе. Але в безлічі переваг є один недолік, хоча і невеликий, але від цього не менш важливе: КР...  далее..
Китайський гороскоп Свиня (кабан) (добра старовина)
Лицарський характер (це верх для свиней). Галантний, послужлива, педантична до крайності. Ви можете довіритися їй, вона не продасть Вас і ніколи не буде намагатися обдурити кого-небудь. Вона наївна, довірлива, беззахисна. Коротше, можна сказати, що СВИНЯ - "капелюх". Однак...  далее..
Китайський гороскоп Мавпа (хитрість)
У неї самий химерний характер із всіх знаків. МАВПИ часто душа суспільства, у неї є гумор, але вона завжди лукава й хитра. Товариська і створює враження, що ладить із усіма знаками. Але це згоду оманливе. МАВПИ дуже корислива. Грайлива, люб'язна, навіть послужлива, вона прикрива...  далее..
Китайський Гороскоп Кінь (чесна людина)
КОНІ представницька, у неї гарна стати, вона вміє одягатися. Любить видовища, театр, концерти, збори, спортивні змагання, коротше все, що пов'язано з натовпом. Часто займається досить-таки успішно яким-небудь видом спорту. Вміє зробити комплімент, весела, балакуча, симпатична...  далее..
Китайський гороскоп Дракон ("не все золото, що блищить")
На дракона надлишок здоров'я, життєвої сили, активності. Відкритий і чистий, як золото, він не здатний до дріб'язковості, лицемірства, лихослів'я, навіть до самої елементарної дипломатії. Хоча й не так наївний, як добра СВИНЯ, він довірливий і його можна завжди обдурит...  далее..
Китайський гороскоп Собака (справедливість)
СОБАКА завжди неспокійна, завжди на сторожі, ніколи не відпочиває. Вона завжди напоготові, вона охороняє. СОБАКА замкнута. Рідко проявляє свої почуття, хіба тільки в разі потреби. Уперта до крайності і знає, чого хоче. Часто буває циніком, та її бояться за різкі і неприємні зауваженн...  далее..
Китайський гороскоп Півень (фанфараон)
В'єтнамці частіше говорять "курча", що мало подобається Півня. У японців мова йде про "півні", тому що цей мрійник приймає себе всерйоз і любить лестощі. Півень не соромиться у виразах і іноді проявляє себе різко агресивно. Це не обходилося б без зіткнень, якщо...  далее..
Китайський гороскоп Віл (Бик) (робота, сім'я, батьківщина)
Терплячий і мовчазний, стриманий і повільний, непомітний і врівноважений, точний і методичний, Бик приховує оригінальний розум під декілька сільської зовнішністю. У нього дар викликати людей на відвертість, це один з основних козирів його успіху. Він споглядач. Може бути, саме тому...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8