загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Жанна Д Арк - Астропортрет
Пристрасті, що киплять навколо життя, а головне, смерті національної французької героїні Жанни Д Арк (06.01.1412 (Домремі) - 30.05.1431 року (Руан) Франція), схожі лише з багатовіковим суперечкою, ким же був Вільям Шекспір і чи був він взагалі ....  далее..
Земляний Бик і феншуй. Як облаштувати своє житло в 2009 році?
Ось і настав, нарешті, Рік Земляного Бика. На цей раз східний новий рік не сильно затримався в порівнянні зі звичайним православним. Згідно з китайським календарем Бик вступив у свої права з 26 січня. І якщо ви не підготували заздалегідь своє житло до його приходу, то покваптеся...  далее..
Напередодні молодика
Зміни фаз Місяця найбільш зримі небесні явища. Їх добре видно навіть неозброєним оком. Не полінуйтеся, подивіться сьогодні ввечері на небо, і ви відразу зрозумієте - ми напередодні молодого місяця. Залишилось трохи більше доби ......  далее..
Східний гороскоп на 2010 рік
Рік Білого Тигра не буде спокійним, він принесе в наше життя ефект раптовості і несподіванки. Тому бажано проявляти обережність і не здійснювати раптових і необдуманих вчинків. Цей рік може виявитися нестабільним в політичному плані, можливі несподівані політичні розклади і навіть...  далее..
Східний гороскоп на 2007 рік
Ми вже писали про те, що майбутній рік Свині принесе представникам кожного із знаків зодіаку. Сьогодні ми розповідаємо, якою твариною зі східного календаря (а відповідно, і що народилися в їх рік людям) протегує вогненний Кабан....  далее..
Ведична астрологія успіху
Коли мова заходить про сімейне щастя, то найчастіше психологи розглядають причини, які викликали певні проблеми або розвал в сім'ї. Барбара...  далее..
Твій день
Здавалося б, ти вже упевнилася, що гороскопи не брешуть, але все одно при описі скорпіона знаходиш масу не тільки спільних рис, але й відмінностей. «Та що таке? - Думаєш ти, - Невже ніхто мені так і не розповість - яка я насправді? »Насправді, твій гороскоп (як мозаїка) складається...  далее..
Туризм за гороскопом: де вас чекає щастя?
Подорож за гороскопом - дуже приємне заняття. Якщо знати, в який країні вам рекомендовано провести свою відпустку, відпочинок пройде по максимуму, приносячи бажане розслаблення і заряд енергії на весь рік. Астрологи дають рекомендації гарного відпочинку по зірках!...  далее..
Квітковий гороскоп
Вже багато тисячоліть квіти втілюють у людей красу, радість і досконалість природи. Люди завжди намагалися прикрасити цими дивовижними дарами природи не тільки святкові та урочисті дні свого життя, але і будні, яких, як відомо у людей набагато більше, щоб ще більш повно відчути радість...  далее..
Квіти за гороскопом
Жінка, не любляча квіти - нонсенс. Ми підсвідомо тягнемося до ромашки або дзвіночків, фіалкам або півонії, часом навіть не здогадуючись, що саме ця квітка - наше відображення. Сьогодні жіночий журнал NashaKrasa розповість вам про те, які квіти за гороскопом можуть стати вашим оберегом....  далее..
Тотемний гороскоп
Може здатися дивним, але ми більше знаємо про чужі культурах, ніж про свою власну. Приклад тому - тотемний гороскоп. Чи багато хто чули це назва? Нам ближче і зрозуміліше східні гороскопи - ми чітко знаємо, до якого знаку належимо, а, між тим, маємо свій власний слов'янський...  далее..
Тибетський гороскоп
Тибетський гороскоп налічує 12 знаків. Належність до того чи іншого знаку визначається в залежності від року народження. Тибетський гороскоп наділяє людей, народжених під одним знаком схожими четамі і дає їм загальні рекомендації, про які ви зможете дізнатися, визначивши свій знак....  далее..
Талісмани знаків
Зв'язок між символом і результатом його впливу на людину нез'ясовно, проте її присутність знову і знову знаходить підтвердження в повсякденності. У будь-якому випадку, талісман відповідний Вашому знаку Зодіаку підкреслить не тільки властиві Вашому знаку якості, але і Вашу...  далее..
Весільний гороскоп 2008: кращі дати для одруження
Елективних астрологія, або астрологія вибору часу - це дуже важливий і корисний розділ астрологічних знань. За допомогою підбору сприятливої дати для початку справи ми можемо значно покращити його долю - чи буде воно успішним, довговічним, чи багато благ нам принесе. Як правило,...  далее..
Весільний гороскоп-2007: Кращі дати для одруження.
Весілля - найважливіша подія в житті більшості людей. Багато хто вважає цей день найщасливішим у своєму житті. Чекають його з нетерпінням, довго готуються до весільної церемонії, велику кількість часу присвячують передвесільної метушні, нервують, турбуються, щоб сам свято пройшло...  далее..
Весільні прикмети та забобони
Весілля - один з найважливіших моментів в житті кожної людини і, зрозуміло, молодята задаються питанням, чи стане майбутній шлюб щасливим, як складеться їхнє спільне життя надалі. Всі ці страхи, сумніви, бажання знайти щастя в шлюбі і створили цілий ряд весільних прикмет і забобонів....  далее..
Стильна ніч. Астрологічний прогноз моди і стилю
Наближення Новий рік 2009 як завжди викликає масу питань про моду і стиль. Нас цікавить, що неодмінно необхідно одягнути в новорічну ніч і, що можна змінити в своєму образі, щоб бути більш привабливою в перебігу року. На допомогу приходить цікавиться астрологічний прогноз жіночого...  далее..
Спортивний гороскоп
Практично кожна жінка, бажаючи знати, що чекає її попереду, час від часу звертається до зірок, які радять як можна уникнути складних ситуацій на життєвому шляху. До послуг милих жінок ми пропонуємо спортивний гороскоп, з якого кожна представниця знаку зодіаку дізнається, в якому...  далее..
Працює знаків зодіаку
Сьогодні я хочу Вас трохи познайомити з сінастральной астрологією або астрологією сумісності - (англ. synastry, від грец. Syn - "разом" і astron - "зірка): Сінастріальная астрологія аналізує сумісність різних людей - це можуть бути й люди, що знаходяться в шлюбі, в...  далее..
З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов
Чи варто відкривати серце своєму обранцеві, Вам підкаже гороскоп від NashaKrasa.com.ua. Тут Ви зможете дізнатися в якого чоловіка можна закохатися, а якого слід остерігатися....  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8