загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Перевіряє на міцність щур
За східним календарем символом цього року стане щур. Про зміни та нові можливості розповідають астрологи. Відзначати рік Пацюка в наступаючому...  далее..
Пророчі сни з четверга на п'ятницю
Ніхто не може сказати достеменно, що таке сни. Як вони виникають? Звідки приходять до нас? Чим зумовлюються їх образи та сюжети? Чому все в них відчувається як реальне? Вже тим більше складно однозначно пояснити, яким чином виникають пророчі сни? І чому вважається, що такі сни сняться...  далее..
Правила новорічної ігри
Не секрет, що астрологи найбільше затребувані в переддень Нового року. До них звертаються, щоб скорегувати свої дії з зірками, краще зрозуміти сьогодення і відкрити завісу у майбутнє. І часто в кінці консультації багато клієнтів запитують - у чому зустрічати Новий рік? На сторінках...  далее..
Впокорюй чоловіків за допомогою гороскопу
Мистецтво спокушання найдавніший вид жіночої творчості на Землі. Головне у майстерності удачливої "мисливиці" індивідуальний підхід до кожної окремо взятої особини чоловічої статі. І, тим не менше, певні закономірності в поведінці чоловіків все-таки є. Всі люди в залежності...  далее..
Покажіть мені його труси, і я скажу, хто він
Сховайте цю статтю від чоловіків, бо прочитавши її вони зможуть почати маніпулювати вашою свідомістю за допомогою своєї білизни. Ті, у кого на вас серйозні плани, перепрячут стринги, а ті, хто чекає не дочекається спалахів вашу горливість, відмовиться від білизни зовсім. І все тому,...  далее..
Розкрутити з Місяцем
Знову зламався каблук, накричав начальник, а улюблена собака зробила калюжу в коридорі - ну що це за невдалий день сьогодні?, - Думаєш ти, зриваючи власну злість на коханому. А у відповідь отримуєш цілком законне: У тебе що, ПМС?...  далее..
Чому гороскопи завжди потрапляють в точку
Гороскопи в журналах - це не астрологія. Тим не менш, вони завжди потрапляють в точку. Чому так відбувається, розповідає лінгвіст і соціопсихолог Катя Фуртман. Інтерв'ю....  далее..
Плануємо відпустку за гороскопом
Пора відпусток у самому розпалі і гороскоп, підготовлений професійним астрологом для кожного знака зодіаку, допоможе вам знайти оптимальний варіант відпочинку....  далее..
Жовтень 2008: гороскоп зачісок
Даний гороскоп зачісок складається на основі місячного календаря і впливу Місяця на ріст волосся. Дні обрізання волосся мають як благотворний вплив на подальшу долю людини - впливають позитивно на довголіття, удачу і зовнішню привабливість; так і негативне, оскільки стрижка в ці...  далее..
Новорічний гороскоп і ритуали на удачу
Новий рік - це свято свят. Це завжди подія, з яким пов'язана казка, особливу хвилювання, передчуття урочистості, святкова радість ... Хто з нас не любить Новий рік? Таких людей, напевно, немає. З Новим роком кожен з нас пов'язує надії на зміну життя на краще, в душі поселяється...  далее..
Нейл-гороскоп
Ті, хто не сприймає прогнози астрологів всерйоз, іноді все-таки прислухаються до них, щоб беззлобно посміятися. Дуже рідко, але гороскопи читають навіть ті, хто відноситься до "всієї цієї нісенітниці" з зарозумілим презирством: як засіб пройтися мітлою іронічного снобізму...  далее..
Народні прикмети про весну
Прийме у кожного народу за всю його історію накопичується велика кількість. У таких прикмети зберігається вся мудрість поколінь наших предків, мудрість, яку старші покоління передали нам, їхнім нащадкам. І прикмети такі можна знайти практично на всі випадки життя. Однак далеко не...  далее..
Народні прикмети і забобони
Проблема виникнення забобонів йде корінням в далеке язичницьке минуле. Людина, незахищений від навколишнього світу дикої природи і могутньою, відчував гострий тваринний страх перед непізнаним, перед тим, що не піддавалися ніякому логічному поясненню. Його первісного досвіду вистачало...  далее..
Модний гороскоп
Астрологи вважають, що наш знак зодіаку впливає не тільки на характер, але і на стиль одягу. А значить те, скільки грошей ми витрачаємо на власний одяг та взуття, закладається ще при нашому народженні. І скажіть це своїм чоловікам, які звинувачують вас у марнортратстві! У всьому,...  далее..
Мейк-ап гороскоп на серпень: вибираємо колір помади по знаку зодіаку
Втомилися простоювати годинами в магазині, вибираючи помаду: «Йде, не йде?!». Ми пропонуємо вам найпростіший варіант - підберіть помаду до вашого характеру і ... знаку зодіаку! Не варто ставитися до цього гороскопом зайво серйозно, хоча, як відомо, в кожному жарті є частка правди....  далее..
Магія свята Хеллоуїн
Років 20 тому в Росії ніхто й не чув про Хеллоуїн, зате в наші дні навряд чи знайдеться, хоч одна людина, яка не знає про це свято. Багато хто знає, що День Всіх Святих - це щось на кшталт кінця і одночасного початку річного циклу. Саме тому в цей день, рекомендується залишати все...  далее..
Кохання - дорогу! Святкові ідеї до Дня Валентина по знаках зодіаку
Ох, вже цей День Валентина! Найромантичніший, самий чуттєвий, самий захоплений свято в році. Він наповнений енергією любові і надії, оповитий атмосферою романтики, визнань і сексуальних бажань, пронизаний таємницею вічного тяжіння чоловіків і жінок! За легендою кожній людині в цей...  далее..
Любовний прогноз на 2009 рік для знаків зодіаку
Любовний гороскоп на рік бика для всіх знаків зодіаку. Дізнаємося, що ж пророкують нам зірки і які любовні перипетії нас очікують, у році прийдешньому!...  далее..
Любовний гороскоп на 2010 рік
Любов ... Що може бути чарівніша, ніж відносини двох люблячих людей або тільки готових полюбити, але ще не зустріли свою «другу» половинку? Що принесе наступний рік? Коли відбудеться зустріч зі своєю «половинкою»? Які слова при зустрічі стануть першими? Що рік Тигра принесе в особисте...  далее..
Любовний гороскоп
Любовний гороскоп вбереже вас від гіркоти розлук і болю розчарувань. Він вкаже шлях до вашої другій половині, вистелений зірками. Любовний гороскоп розповість, як зберегти любов і сховатися від страху самотності й порожнечі. Розкриваючи секрети справжньої і відданої любові кожен...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8