загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Гороскоп на вересень
У порівнянні з безтурботними літніми місяцями, які відзначилися відносної удачею у всіх сферах життя, початок осені буде досить напруженим. Вересень нікому не обіцяє манни небесної. Мало того, отримуючи щось у цьому місяці, вам обов'язково доведеться з чимось розлучитися. Але...  далее..
Гороскоп на жовтень
Якщо вести себе правильно, жовтень принесе вам довгоочікуване рівновагу. Не захоплюйтеся крайнощами, дотримуйтесь помірність у всьому - і тоді зірки допоможуть вам досягти успіху у ваших справах і прагненнях. Початок місяця - слушний час для прояву активних дій у сім'ї, в будинку...  далее..
Гороскоп на листопад 2009
У листопаді на нас чекає досить складний період, що обумовлено протистоянням Плутона і Сатурна, продовжуватиметься це буде весь місяць. У листопаді у багатьох може з'явитися бажання змінити своє життя і навіть почати все заново, змінивши весь звичний уклад життя. Але навіть якщо...  далее..
Гороскоп на травень 2010 для жінок
Травень у 2010 піднесе жінкам успіхи у професійній діяльності та у сфері фінансів, що дозволить зайнятися дамам улюблених своїм заняттям - шопінгом. Гороскоп на травень 2010 говорить про те, що відносини з протилежною статтю будуть складатися як не можна краще, все-таки, весна на...  далее..
Гороскоп на березень 2010
Пропонуємо вам гороскоп на березень 2010 року. Він допоможе вам спланувати місяць так, щоб той приніс якомога більше удачі і вигідних угод. У рубриці...  далее..
Гороскоп на червень 2010
Перший місяць літа для багатьох стане чудовою можливістю налагодити своє життя або почати нову. Варто постаратися забути про всіх конфліктах або постаратися піти від них на час, до тих пір, поки не зможете обміркувати вихід із ситуації. Так, якщо конфлікт робітник - візьміть відпустку...  далее..
Гороскоп на лютий 2010
Перша половина лютого вдалий час для того, щоб виключити зі свого життя все, що заважає розвиватися, створює складності в житті і заважає працювати. Може бути, ви і раніше хотіли змінити щось у своєму житті, але обставини не дозволяли це зробити. Зараз же ситуація кардинально змінилася,...  далее..
Гороскоп на день Святого Валентина - 2008
День Святого Валентина має особливу енергетику вже тому, що мільйони людей одночасно думають «про це». І наші бажання, посил, який ми створюємо особисто для себе, чарівним чином резонують із загальною атмосферою романтики, чуттєвості та нетерпіння. Зустрічі, визнання, подарунки,...  далее..
Гороскоп на грудень 2009 року
Перша половина грудня буде вельми напруженою, цілком можливі конфлікти в родині і на роботі. Основна причина конфліктів - це боротьба за владу. У цей період у багатьох виникне бажання змінити своє життя, але не треба робити необдуманих рішень, все має відбуватися усвідомлено і поступово....  далее..
Гороскоп на квітень 2010
Овни. У квітні планети до Овнам будуть прихильні. З 7-го по 18-е квітня Меркурій, Венера і Сонце будуть гостями Овнів. У цей момент, ви як не можна краще, будете відчувати впевненість в своїй привабливості. Від шанувальників і шанувальниць не буде відбою. Вони буду чекати вас скрізь,...  далее..
Гороскоп на 2010 рік - Рік Тигра
2010 пройде під знаком Тигра - це рік чудового і благородної тварини. Тигр - красивий, сильний і не страждає надмірною скромністю. Зустріти новий 2010 рік потрібно з розмахом і шиком. Влаштуйте веселе свято з безліччю гостей, феєрверками, це сподобатися Тигру. 2010 рік - рік металевого...  далее..
Гороскоп кулінарний
Близнюки дуже не вибагливі в їжі. Вони люблять перекусити на ходу хот-догом чи гамбургером. Їм ніколи не вистачає часу на те, щоб зайнятися своїм моральним і фізичним здоров'ям. Для занять спортом їм практично не вдається викроїти час, а от стежити за тим, що вони їдять, Близнюки...  далее..
Гороскоп краси
Людство завжди цікавило, а що ж там, за кордоном сьогоднішнього дня? Що чекає його в майбутньому? Далекому й не дуже. І зазирнути туди воно намагається різними способами. Що нам готує майбутнє - цікаво всім. Але не всі можуть або хочуть скористатися магією і ворожінням. А ось гороскопом...  далее..
Гороскоп кар'єристки
Чи жарт: п'ятнадцять відсотків роботодавців відмовляють у прийомі на роботу через ... невідповідного знаку Зодіаку! На це варто звернути увагу. А особливу увагу на це варто звернути працедавцям, яким набагато простіше буде керувати колективом, якщо вони будуть знати, чого можна...  далее..
Гороскоп липня 2010
Середина літа - чудовий час для реалізації всіх своїх планів, пов'язаних з відпочинком. Причому на початку місяця можна приділити увагу також і рішенням серйозних кар'єрних питань. Втім, про свою сім'ю теж забувати не варто: чим більше уваги ви приділіть своїй сім'ї,...  далее..
Гороскоп єгипетський
За теорією єгипетської астрології в науковому світі є лише здогадки - достовірних даних немає, як, втім, до цих пір не розгадані та інші таємниці цієї найдавнішої на Землі цивілізації. А ось те, що рівень знань стародавніх єгиптян знаходився на найвищому рівні - це факт, з яким сперечатися...  далее..
Гороскоп поганих звичок
У кожної людини є шкідливі звички. Дізнаємося які шкідливі звички у знаків зодіаку. ОВЕН 21 березня - 20 квітня...  далее..
Гороскоп друїдів на 2010 рік
Гороскоп друїдів прийшов до нас із далекого минулого з території північної Європи. Що проживали на цих землях кельтські племена мали окрему замкнуту касту жерців. Таких людей називали друїдами, вони несли в собі вищі знання і мудрість, займалися лікуванням, підтримували священний...  далее..
Гороскоп дня народження
Цибульна дієта 1 місячний день Люди, що народилися в цей день, як правило, доживають до глибокої...  далее..
Гороскоп бізнесу і кар'єри
Існує залежність між нашим знаком Зодіаку і тієї діяльністю, яку ми собі обираємо, в якій мріємо обзавестися власною справою. Дотримання цієї залежності, тобто правильний вибір - визначає половину успіху! Як казав американський банкір Морган: "Мільйонери не вірять у гороскоп...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8