загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Гороскоп ароматів
Всі ми розуміємо, що зірки впливають на наш характер, на те, як ми ставимося до життя, до людей, до речей. А як ви думаєте, чи впливають зірки на те, які запахи вам подобаються? Звичайно, впливають. Часто існує проблема - який парфум вибрати для подарунка, щоб він сподобався, а не...  далее..
Гороскоп ароматів 2008
Знайти парфум, який би відповідав вашої особистості і стилю життя, нелегко. В ідеалі, аромат повинен гармоніювати з настроєм і самопочуттям, відображати ваші особистісні якості, заявляти про вашій присутності. Передбачається, що люди одного знаку зодіаку володіють схожими психологічними...  далее..
Гороскоп 2008 для кожного знака зодіаку
Що рік прийдешній нам готує. Яких змін чекати, і до яких подарунків долі готуватися. Про все це та багато іншого, в гороскопі на 2008 рік від жіночого журналу NashaKrasa!...  далее..
Гороскоп 2007
За східним календарем, цей рік Вогняного Кабана. Він обіцяє бути набагато вдаліше попереднього року. Юпітер - найсильніша з добрих планет - буде знаходитися у сприятливому для нього знаку Стрільця. Це дає підстави сподіватися, що в нашій країні буде більше порядку, і життя росіян...  далее..
Фен-Шуй новорічної ночі - 2008
Поєднання летять зірочок року і місяця створює в новорічну ніч особливий енергетичний візерунок, який можна творчо використовувати для залучення в будинок удачі та достатку. Тут відразу працюють кілька виключно ефективних факторів - загальна атмосфера ентузіазму, очікування позитивних...  далее..
Фен шуй гороскоп 2010
2010 рік - рік металевого Тигра, який розпочався 4 лютого, в день, що знаменує в китайському календарі початок весни. Цей рік включає в себе Вогонь,...  далее..
Фен-шуй: енергія зеленого балкона
Як ви ставитеся до свого балкону? Чи любите ви виходити на нього? Чим він є для вас - сховищем старого мотлоху або затишним притулком? Поради майстрів фен-шуй допоможуть перетворити його у квітковий рай, який дозволить вам не тільки відпочивати душею і тілом, але й заряджатися позитивною...  далее..
Якщо чоловік Скорпіон ... Як захиститися від отруйних укусів?
Скорпіон - це самий суперечливий знак зодіаку, який в рівній мірі наділений позитивними і негативними рисами. Зазвичай чоловіки цього знаку рідко вступають в шлюби, вони природжені холостяки. Але якщо Скорпіон все-таки вирішується укласти шлюбний союз, то його дружині доведеться...  далее..
Еротичний гороскоп на 2010 рік
Овни володіють дуже твердими принципами. Це можна навіть назвати впертістю. Воно неухильно позначається і на сексуальних захоплення Овна. Вони самі воліють обирати собі партнера. Овни дуже ефектно підносять себе. Хоча у відносинах з іншими вони егоїсти, але це не через характер....  далее..
Еротичний гороскоп на 06 - 12 квітня
Вплив зірок пронизує все наше життя, включаючи інтимні стосунки. Хочете дізнатися про все про сокровенні бажання коханої людини? Бажаєте урізноманітнити своє сексуальне життя? Вибираєте одного партнера з декількох потенційних коханців? Хочете випробувати всю гаму незабутніх відчуттів,...  далее..
Дорогоцінні камені по знаку зодіаку
Існує думка, що кращими друзями жінок є діаманти. Вони підіймають настрій, доповнюють красу їх володарки і, звичайно ж, підкреслюють статус. Ми іноді задаємося питанням: Як правильно підібрати дорогоцінний камінь? Одним із способів вибору є підбір дорогоцінних каменів за знаком зодіаку....  далее..
Дієта по гороскопу
Овна для підтримки себе у фізичній формі не може допомогти навіть дотримання наймоднішою дієти. Цьому знаку Зодіаку допоможе скинути зайві кілограми тільки активний спосіб життя і заняття спортом. Хоча більшість Овнів енергійні та честолюбні, але одним фітнесом їм не обійтися, необхідно...  далее..
Що принесе нам новий 2008 рік
Зустрічаючи новий рік, ми загадуємо бажання і сподіваємося на їх виконання. Ми звертаємося до астрологів і чекаємо від них добрих прогнозів. Чи завжди ми отримуємо точні передбачення? У кого як, проте, наступного року ми знову цікавимося, загадуємо, мріємо ... NashaKrasa про те,...  далее..
Бізнес гороскоп на 2010 рік
Астрологія - наука, вік якої налічує тисячі років, і впродовж всього цього часу зірки дають поради і попереджають про небезпеки. І тим, хто прислухається до даних порад і застережень, успіх посміхається набагато частіше, ніж тим, хто їх ігнорує. Представляємо вашій увазі гороскоп...  далее..
Астрологічний прогноз на 2007 рік
Наступив 2007 Рік принесе помітне посилення вогняної стихії, тому повинен стати роком нових лідерів і нових ідей. На нього можна планувати сміливі і масштабні заходи, вихід на міжнародні ринки, розширення зв'язків з іншими країнами. Дуже важливі будуть питання освіти та культурної...  далее..
Ароматний гороскоп
Ароматний гороскоп для всіх знаків зодіаку: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, ваги ... Жінкам Овнам рекомендуємо: Allure, Coco, Opium, Chanel 5, Magic Noire. Тельцям - Amarige, Champagne, Organza, XS. Свіжий квітковий запах Remember Me oт Christian Dior додасть чарівності мінливим...  далее..
Аромат для коханого.
Проходячи повз чоловіка, набризганного моїм улюбленим одеколоном, я вся всередині завмирала. Але намагаючись підібрати туалетну воду комусь із знайомих, я завжди впиралася в глухий кут - а що ж він віддає перевагу? Як вгадати? І як завжди мені на допомогу прийшла астрологія, адже...  далее..
2008 рік - Знаки удачі!
...  далее..
10 принципів кожного знака зодіаку
У кожної людини є свої переконання. Виявляється, якими саме принципами керуються люди, залежить від того, хто вони за знаком зодіаку....  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8