загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Гороскоп любові Водолій. Любовний гороскоп знаку зодіаку Водолій (21 січня - 20 лютого)
В емоційному плані Водолій розкривається складно, чутливість у нього зливається з власною уявою. Водолії люблять мріяти про незвичайний особливо в юному віці, оточують об'єкт любові містичним ореолом, рідко відповідає дійсності, інакше кажучи, вони часто ідеалізують обранця,...  далее..
Гороскоп любові Терези. Любовний гороскоп знаку зодіаку Терези (24 вересня - 23 жовтня)
Терезами звичайно управляє шлюб. Щоб відчувати себе досконалими Ваги більше інших знаків потребу в союзі з партнером. Терези - міст між Дівою, якою керує розум, і Скорпіоном, керованим бажаннями. Міст висячий і коливний, позначає так само кінець людського роду, що значить - о...  далее..
Гороскоп любові Телець. Любовний гороскоп знаку зодіаку Телець (21 квітня - 20 травня)
В юності Тельці мрійливі, закохуються задовго до появи першого об'єкту кохання. Коли це трапляється, їм треба час, щоб прокинутися, відкритися реальності, іншій особистості, поки їхня особистість стане об'єктом любові. Пристрасть у Тельців виникає не раптом навіть у більш з...  далее..
Гороскоп любові Стрілець. Любовний гороскоп знаку зодіаку Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Вогонь Стрільця не схожий на палкість Лева й Овна. Це вогонь, що жевріє під золою - перегорілі, але ще не згаслі вугілля внутрішніх страстей. Нескінченно мінливий Стрілець цілком може заявити про себе. Одні Стрільці - безліччю різноманітних способів направляють свої стріли...  далее..
Гороскоп любові Скорпіон. Любовний гороскоп знаку зодіаку Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)
Скорпіон - натура почуттєва, схильна до надмірностей, у тому числі й у любові. Більш того, Скорпіон немов створений для кохання. І всім своїм єством він до неї і прагне. Скорпіон не допускає поразок. Він знає справжню ціну своєму чарівності. Скорпіон, якщо обставин...  далее..
Гороскоп любові Діва. Любовний гороскоп знаку зодіаку Діва (24 серпня - 23 вересня)
У Діви немає природного інстинкту до підприємливості. Якщо їх серце спіймано, вони відступають, ховаються в укриття, щоб все обдумати. Діви ненавидять і бояться всякої невідомості жахливо і очікувань. Деякі Діви бояться, що виношування дітей негативно позначиться на їх жі...  далее..
Гороскоп любові Лев. Любовний гороскоп знаку зодіаку Лев (23 липня - 23 серпня)
Лев - знак, сприятливий для чоловічої честі принаймні в тих місцях, де чоловікові все ще дозволено створювати династію й імперію. Для жінок-Лева часто скрутна реалізація їх романтичної амбіції: знайти чоловіка, який поставить її на п'єдестал, на який у неї є право. Вони звичай...  далее..
Гороскоп любові Близнюки. Любовний гороскоп знаку зодіаку Близнюки (21 травня - 21 червня)
Любити чоловіка Близнюка легко і приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким. Не потрібно ускладнювати й драматизувати відносин з близнюками, необхідно ставитися до всього...  далее..
Гороскоп любові Риби. Любовний гороскоп знаку зодіаку Риби (21 лютого - 20 березня)
Представників цього знаку стільки варіацій, скільки риб у море. Чоловік у діапазоні від Дон-Жуана, що жадає віддати себе всім жінкам (акула в океані любові) - до мовчазно страждає жертви любові. Жінки Риби від романтичної, містичної, фатальної жінки, до м'якої віддано...  далее..
Гороскоп любові Козеріг. Любовний гороскоп знаку зодіаку Козеріг (22 грудня - 20 січня)
Подібні до червоного вина, Козероги покращуються з віком, коли зникає їх внутрішня скутість. Спочатку Козероги далекі з людьми через далекий зв'язок з інстинктами. Вони перешкоджають захопленню, боязні втрати і страждання. Козероги прагнуть отримати мінімум задоволень через мініму...  далее..
Гороскоп любові Рак. Любовний гороскоп знаку зодіаку Рак (22 червня - 22 липня)
Рак - самий емоційно вразливий і чутливий з усіх 12 знаків. Рак може жити самою багатою і самої болісної життям. Успіх його, як індивідуума, залежить від того, чи зуміє він зруйнувати проблему взаємин з матір'ю, щоб не залишитися залежним від неї. Рак часто відкидає фізіоло...  далее..
Гороскоп любові Овен. Любовний гороскоп знаку зодіаку Овен (21 березня - 20 квітня)
Овен готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це і ряду випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти. Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить всякі установки в ім'я здійснення своїх пер...  далее..
Загальний гороскоп Водолій. (З 21 січня по 20 лютого). Характеристика Водолія
Вплив: Сатурн. Символ: водолій, срібні руки, крила, політ птахів і літаків, зигзаги, юність, мудрець. Кольори: сірий, ліловий, синьо-зелений, фіолетовий (чорний колір - невдалий). Камінь: гранат, циркон, світлий сапфір, опал, аметист, лазурит. Квіти: фі...  далее..
Загальний гороскоп Терези. (24 вересня - 23 жовтня)
Вплив: Венера, Сатурн. Символ: Ваги, книга. Кольори: темно-блакитний, зелений, морської хвилі й пастельні тони. Камені: опал, лазурит, корал, алмаз, сапфір, перли, берил, місячний камінь, зелена яшма, кришталь, хризоліт. Метал: бронза. Квіти: кален...  далее..
Загальний гороскоп Телець. (21 квітня - 20 травня)
Вплив: Венера, Місяць. Символ: Бик (крилатий), корова (крилата). Кольори: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, глибокий жовтогарячий, лимонно-зелений, оранжевий і всі весняні (червоний колір - невдалий). Камені: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, Есмеральда,...  далее..
Загальний гороскоп Стрілець. (23 листопада - 21 грудня)
Вплив: Юпітер. Символ: кентавр - стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець. Кольори: синій, блакитний, фіолетовий, багряний. Камінь: топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, рубін, сапфір, смарагд, агат. Метал: цинк, жерсть. Квіти: гвоздика, нарцис,...  далее..
Загальний гороскоп Скорпіон. (24 жовтня - 22 листопада)
Вплив: Плутон. Символ: скорпіон, Змієносець, орел, знак смерті, світильник, піраміда. Кольори: жовтий, темно-червоний, яскраво-червоний, малиновий. Метал: залізо, сталь. Камені: аквамарин, карбункул, корал, берил, рубін, місячний, кришталь, топаз, малахі...  далее..
Загальний гороскоп Діва. (24 серпня - 23 вересня)
Вплив: Меркурій. Символ: Діва, куб, чан. Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений. Камінь: нефрит, сердолік, жовтий сапфір ("котяче око"), агат, карнеліт, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур. Метал: олово, мідь. Квіти: айстри, мати й мач...  далее..
Загальний гороскоп Лев. (23 липня - 23 серпня)
Вплив: Сонце. Символ: Лев, лебідь. Кольори: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір - невдалий). Камені: бурштин, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз, Есмеральда. Метал: золото. Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми....  далее..
Загальний гороскоп Близнюки. (21 травня - 21 червня)
Вплив: Меркурій. Символ: близнюки, маска, рука, зірка. Кольори: фіолетовий, сірий, світло-жовтий, сіро-блакитний, помаранчевий (зелений колір - невдалий). Камені: хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма. Квіти: маргаритки, маки, жовтці,...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8