загрузка...
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Дезодоранти: правила вибору
Вибір дезодоранту - справа серйозна. Які нюанси тут існують і як у них правильно зорієнтуватися? У чому проблема?...  далее..
Десятка кращих ароматів 2006 у Франції та Австралії
Традиційно в першому кварталі нового року покладається підводити підсумки попереднього. Кожен рік у багатьох країнах складається рейтинг парфумерії. Поки відомий такий рейтинг тільки для Франції та Австралії....  далее..
Що нюхають боги
У кожної історичної епохи - свій аромат. Єгипетські фараони брали данину з підкорених народів ладаном, сандалом і миром. Давні вавілоняни кадив ягоди ялівцю богині любові і війни Інанна. Греки і римляни вінчали своїх переможців вінками з пахучого лавра. І з найдавніших часів пахощі...  далее..
Чим пахне Новий рік?
Новий рік - відмінний привід порадувати своїх близьких турботою, увагою і, звичайно ж, подарунками, здатними виразити всю палітру наших почуттів. Втім, і про себе кохану забувати не варто. А чому б у переддень новорічної ночі не порадувати себе новим ароматом?...  далее..
Bvlgary: розкіш і традиції
Знаменита сьогодні компанія Bvlgari своєю появою зобов'язана грецької сім'ї ювелірів. У містечку Епіріус глава сім'ї Сотіріo займався створенням виробів із срібла. У середині 19 століття Oн емігрував і Італії, де в 1884 році в Римі відкрив свій перший магазин. За допомогою...  далее..
Burberry Brit Sheer: новинка для молодих і харизматичних
Бренд Burberry готує до випуску новий аромат, Burberry Brit Sheer. Це нова більш легка квітково-фруктовоая версія популярного аромату Brit, випущеного в 2003 році....  далее..
Аромат пристрасті
...  далее..
Аромат, зігріваючий в холод
«Мороз і сонце; день чудовий!» - Усмішка чудової російської зими. Звичайно, мені можуть заперечити, що такі зими були за часів Олександра Сергійовича Пушкіна. Але і в нашу епоху, як стверджують вчені, глобального потепління клімату, трапляються такі прекрасні деньки взимку. Хутряні...  далее..
Аромат спокуси
Ні для кого не секрет, що в сучасному житті мова запахів грає величезну роль - аромат допомагає зробити кар'єру, зруйнувати особисте життя, позбавити здоров'я, залучити клієнтів, вилікувати від болячки, розташувати до себе незнайомців, змусити любити чи ненавидіти....  далее..
Аромат однієї молекули
Molecule 01 від Escentric Molecules - "неформатний" аромат. Це запах, створений синтетичним методом з використанням аромату хімікату Iso...  далее..
Аромат-образ
Строгий або химерний, стриманий або викликає - різноманіття ароматних новинок дозволяє вам вибрати саме те, що підійде вашому характеру, стилю. Або образом і настрою тієї людини, якій ви хочете зробити приємний, а може бути несподіваною або з натяком подарунок. Отже, вибираємо аромат-образ:...  далее..
Ароматний свято: парфум до дня св. Валентина
День св. Валентина не за горами. Готуватися до нього потрібно ретельно, а подарунок вибирати такий, щоб був зі смислом. Що ж пропонують...  далее..
Ароматний бунт: новинка від Vivienne Westwood
Американська компанія Coty готує до випуску аромат від бренду Vivienne Westwood. Аромат отримав назву Let It Rock, написано цю назву з таким ефектом,...  далее..
Ароматні подорожі
Давно відомо, що запахи здатні передавати атмосферу і настрій, і цим активно користуються всі знамениті парфумери. За допомогою ароматів, вони розповідають нам про різних куточках світу: про далекі країни, про морських узбережжях і про незаселених островах ......  далее..
Ароматні прем'єри від зірок
Кількість зірок, що мають свої іменні аромати, зростає з кожним роком. Причому, якщо перший аромат проходить на «ура», парфумерна лінія зазвичай триває....  далее..
Ароматні мотиви весни
Нинішні холоду якось неприємно здивували нас, відвикла від морозу. Шуби, хутра, дублянки, які носили жінки в сльотавий зими минулих років тільки для того, щоб «було красиво», стали в нагоді. Коли виходить така красуня на мороз вся в хутрі, оповита теплим дурманом солодко-пряного...  далее..
Аромат тижня: Shiseido - Nombre Noir
Сьогодні аромати Serge Lutens для Shiseido мають своїх відданих прихильників по всьому світу. Його паризький бутик у Palais Royale, знаменитий своїми ексклюзивними ароматами у флаконах-дзвіночках - місце паломництва поціновувачів незвичайних ароматах. Самому Сержу Лютенсу навесні...  далее..
Аромат тижня: Muguet - Guerlain
Починаючи з 1998 року Будинок Guerlain продовжує власну славну традицію: щорічно 29 квітня на прилавку флагманського бутіка з'являються флакони Muguet. Це пов'язано з французьким святом конвалії, який відзначається саме в День міжнародної солідарності трудящих....  далее..
Аромат тижня: JAR - Bolt of Lightning
Найдорожчий аромат з парфюмерно-ювелірної колекції Артура Розенталя, парфумера-самоучки, просто не міг бути абсолютно зрозумілим і простим. Він не міг звучати розбавлення і тому він звучить як перенасичений ароматний розчин, з якого ось-ось почнуть кристалізувати дорогоцінні камені....  далее..
Ароматна гармонія, або чудеса ароматерапії в косметиці
Слово «ароматерапія» нині можна зустріти як на упаковках дорогих салонних препаратів, так і на гелі для душу з супермаркету. Що це - просто модне слово або подібні засоби дійсно більш ефективні, ніж традиційна косметика?...  далее..
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14