загрузка...
МОДА     |     Краса по-французьки

Червоний колір в одязі

Ставлення до того чи іншого кольору може змінюватися протягом життя. І колір, на користь якої ви робите свій вибір сьогодні, може багато чого розповісти про вас. Наприклад, про те, що відбувається з вами в даний час, або про ваші самих таємних бажаннях. Але мода завжди стукає без стуку і не питає ні про що. І найчастіше, її відтінки і тони здатні змінити ваш настрій і прийти на допомогу в найпотрібніший момент. Нинішній сезон розфарбований червоними фарбами у всіх їхніх проявах - від майже «чорного» тону до соковитого відтінку макових пелюсток. Жіночий журнал NashaKrasa розповість про наймоднішому, самому феєричне і радісному кольорі сезону - про червоний!


У рубриці Жіноче здоров'я: запалення ясен, лікування, народні засоби

Найяскравіший і пристрасний колір - він один з небагатьох, здатних здійснювати реальний вплив на наше фізичний стан. Це підтвердили експерименти лікарів. Червоний колір сприяє почастішання пульсу і підвищення кров'яного тиску - і тому його часто асоціюють з сексуальністю, підвищує апетит - і з цієї причини його люблять використовувати в оформленні ресторанних вивісок, посилює циркуляцію крові, тому одяг червоного кольору, нехай несвідомо, але все ж створює ілюзію тепла.

Психологи досить давно займаються питаннями впливу квітів на душевний стан людини. Їх дослідження в даній сфері дуже цікаві. У багатьох культурах червоний колір асоціюється з владою, силою і чоловічим началом - тими якостями, які сприяють тому, щоб у кризових ситуаціях людина зуміла вистояти. Якщо провести паралель з сучасними реаліями, то нинішнє чільне становище червоного кольору - це чергова реакція моди на фінансову кризу.

У зоні нашої уваги один з найскладніших в оцінці та особистому сприйнятті кольорів. Цей колір може викликати як почуття радості і піднесення, так і відчуття невиправданої агресії. Тому ніколи не віддавайте перевагу червоному кольору в одязі, якщо ви йдете на ділову зустріч або на перше романтичне побачення. Що ж стосується інтересу дизайнерів до алому цвітіння у період кризи, то тут все зрозуміло. Емоції у людей часто пригнічені і в цій непростій ситуації червоний дає потрібний противагу, стимул для додаткових емоцій.

Червоний колір в одязі і мода


У модному світі самим небайдужим до червоного кольору кутюр'є є Валентино. За його твердженням, червоний колір в одязі підходить кожній жінці, адже існує більше 30 відтінків червоного. Знаменита модельєр Ельза Ськьяпареллі також завзято використовувала червоний колір в оформленні інтер'єру своєї квартири в Парижі. Найбільший фахівець в галузі моди і в минулому головний редактор журналів VOGUE і Harper `s Bazaar Діана Вріланд все своє життя обожнювала червоний колір і вважала будь-який колір прекрасним, якщо він поруч з червоним. Талановитий дизайнер в області інтер'єрів та меблів Філіп Старк, відносить червоний колір до самого красивого і виразного. Червоний колір у своїх колекціях представляють сьогодні багато відомі модельєри, наприклад, такі як Dior і Louis Vuitton. Дизайнери відомих модних марок Moncler, MaxMara, Roger Vivier і Iceberg - ось лише ті деякі, які вивели в цьому сезоні червоний колір у фаворити.

Якщо ви любите грати з кольором і змішувати відтінки, то вже напевно знаєте, що найбільші друзі червоного кольору - це всі відтінки синього і коричневого. У поєднанні червоного з синім, використовуйте синій колір як додатковий. Якщо ви лише злегка відтінити їм червоний - це буде перемогою. Коричневий і всі його відтінки в цьому сезоні прекрасні, як і самі по собі, так і в союзі з червоним кольором. У поєднання краще додати відтінки бежевого, горіхового, каштанового кольорів і світлу охру.

одежда красного цвета

Дизайнери експериментують з усіма відтінками червоного і деякими тонами фіолетового та зеленого. Креативні рішення - це поєднання в одязі червоного кольору з відтінками баклажана і сливи і з усіма складними і насиченими тонами зеленого. А якщо ви захочете зіграти на контрастах, тоді сміливо поєднуйте різні відтінки червоного один з одним.

красная одежда

 красный цвет


Сполучення в одязі червоного кольору з чорним, білим і сірим - це незабутній і безпомилковий варіант. Класика стилю і тонка елегантність.

темно красный цвет

Ви все ще чекаєте? Негайно надіньте мислення то розкішне червоне пальто чи викликає червона сукня і подивіться на себе в дзеркало уявне. І ви обов'язково відчуєте, як частішає серцебиття. Зізнайтеся, що зняти з себе це диво ви вже не в силах.Тепер ви згодні, що червоний колір це сила, з якою доводиться рахуватися?

Шувалова Євгена
Жіночий журнал NashaKrasa