загрузка...
МОДА     |     Модні волосся на весну літо 2008

Модні кольори одягу та тенденції моди весна-літо 2009. Поєднання кольорів.

Колір одягу символізує наш життєвий настрій. Підбирати колір одягу потрібно за типом зовнішності, характеру, а так само слідуючи моді і її тенденціям.

Якщо слідувати моді, то треба віддати перевагу кольоровій гамі весняно-літнього сезону - іскристий білий і всі його поєднання - перлинно-білий, синювато-білий, молочний і бежевий різних відтінків - від кремового, тілесного, кольору випаленої пустелі до золотистого і насиченого жовтуватого. Дизайнери рекомендують поєднувати білий і бежевий з ніжно-рожевим, ніжно-блакитним, салатним і жовтим. Актуальний також чорний колір у поєднанні з білим. Не покидає нові колекції червоний, кораловий і малиновий кольори одягу.

Модні кольори сезону весна - літо 2009. Сполучення квітів одягу.

Оранжевий, рожевий, синій, ліловий, бузковий, блакитний, бірюзовий, фіолетовий, жовтий кислотний, ультрамарин, зелений як яскраво-зелений, так і трав'яного відтінку, фуксія, вообщем, все кислотні відтінки - стануть фаворитами у світі моди весняно-літнього сезону 2009 . Добре підходить для абстрактної геометрії з різними формами поєднання зеленого з фіолетовим.
Весна 2009 стане часом повернення яскравих, веселих кольорів в помірній комбінації з більш глибокими, прозорими або нейтральними тонами.

мода 2009мода колір 2009мода 2009 колір

Модний колір весни 2009 - це жовтий і всі його відтінки: від зеленувато-жовтого до канаркового, поєднання коричневого з жовтим. Популярні шикарні кольору природних земляних тонів з коричневим підтекстом. Один із способів відповідати тенденції жовтого кольору, вибрати аксесуари цього кольору - наприклад: сумку, хустку, окуляри, ремінь або взуття.

Жовтий колір вдало поєднується на думку дизайнерів з синім і рожевим. Сміливе і модне поєднання - жовтий і фіолетовий.Поєднувати жовтий з чорним - це тенденція в стилі ретро 80-их.
У поєднанні кольорів необхідно враховувати їх сумісність. Ідеальним поєднанням вважають гармонію не більше трьох кольорів, які сумісні між собою.

мода 2009модний колір 2009мода 2009 колір

модні кольори 2009
Основним кольором весна-літо 2009 однозначно має стати зелений з його трьома тонами: весняний відтінок - яскравий зелений колір, більш спокійний і витончений - темний цитрон, чистий і ясний - зелений люціт з тонким приглушеними.
Інші кольори весни: блискучий синій, фіолетовий м'який лавандовий відтінок, жовтий лимон і оранжево-рожевий, червона фуксія, і новий нейтральний рожево-бежевий відтінок рожева пил, а також сланцева сірість з синювато-зеленими відтінками.