загрузка...
МОДА     |     Модні тенденції - джинси весна-літо 2009.

Модні стрижки та зачіски 2009: стрижка Боб, модні чубчика і стильний проділ

Боб - супермодна зачіска 2009 року. Модернізовані і ультрасучасні стрижки

З стрижок найстильнішою модною є боб. Тримається на піку вже кілька сезонів, поступатися місцем іншим стрижка біб не збирається. І відповідно стрижки на його основі найпопулярніші, стильні, модні.
Нова форма стрижки - це боб із закругленими краями, така зачіска відкриває і підкреслює обличчя. Ця стрижка не підходить людям з круглою формою обличчя.

стрижка біб модна 2009модні зачіски 2009модна стрижка 2009 зачіскамодна стильна зачіска 2009модна стрижка 2009модна зачіска

У моді залишається каре графічне й чітке. Таку зачіску можна освіжити додавши асиметрію як загальній масі волосся, так і тільки чубчик. Сьогодні чубчика часто стрижуться по косій. Бажано залишати загальну масу волосся незайманою. Тенденція - це масивність, чіткість ліній. Філіровка і рвані краї у каре - непопулярні.

Стрижка - кучерявий боб, така як у співачки Гвен Стефані, зараз дуже популярна. Хвилясті стрижки Боб зі скошеним краєм - виглядають природно, легко і пишно. Кокетливі завитки тільки покращують зачіску.

У цьому сезоні модний натуральний або рудий колір волосся, зачіска боб із закругленими краями або кучерявий боб, косий чубок або подовжена пряма чубчик як у Кейт Мосс і бічний проділ.
У моді ультрасучасні стрижки Боб. «Трапецієподібна», з загнутими нагору кінцями або «поперечна», будь-яка стрижка - популярні. Зачіска в цьому стилі підходить багатьом дівчатам, які мають різну форму обличчя і структуру волосся. Стиль Боб - універсальний, незалежно від того, як лежать пасма в укладанні вашої стрижки. У моді і класика, і більш сучасний вигляд, головне - підкреслити особа і Вашу індивідуальність. Слід уникати гладкою і прилизаною укладання, намагайтеся максимально надати обсяг вашим волоссю.

Модні чубчика - вибір залежить тільки від Вас

Чубчика будуть дуже красиво виглядатиме на тлі прямо-рубаною стрижки волосся. Чілку рекомендують обробляти воском для волосся, який додасть чіткості і блиску.Блиск і гладкість чубчика, а також волосся покажуть усю красу і здоров'я вашого організму. Чубчик повинна бути неодмінно прямий, рівною, густий. Бажано не проріджувати і не зачісувати чубок набік.
Якщо вам не подобається, коли чубчик закриває лоб, можете зробити округлу чубок. Така чубчик вистригайте півколом, відкриває лоб і підкреслює риси обличчя. Головне, щоб така чубчик впевнено тримала контур, і волосся не стирчали в різні боки. Небезпека чубчика такої форми в тому, що вона занадто виділяє риси обличчя, і якщо у вас кругле обличчя або є деякі косметичні дефекти на обличчі, краще зробити довгу та рівну чубок.

Довга чубчик - хіт сезону

Модельні стрижки включають в себе роботу і над чубчиком. Вона може бути довгою і дуже довгою. Чубчик може обрамляти вилиці, підкреслювати погляд. Враховуючи модні тенденції в макіяжі, очі особливо потребують в акцентуванні на них. Чубчик до перенісся зможе відмінно підкреслити сексуальний погляд і довгі вії.
Вибираючи довжину чубчика, подумайте, яку частину обличчя підкреслити: красива лінія підборіддя, повні губи - довжина до середини вилиці, до очей приверне увагу чубчик на рівні брів.
У моді довге чубчика з різними за довжиною і кольором пасмами, які доходять до очей та закривають брови, як у супермоделі Кейт Мосс. Або строго прямі з асиметрія, або просто вкорочені. Ще один хіт-так звана французька чубчик, тобто починається практично від середини верхівки.

зачіски модні стильнімодні стрижки 2009модна зачіска 2009

Стильний проділ

Стилісти нинішньою зимою явно віддають перевагу відкритим лоби. Волосся просто розділяють проділом і спускають м'якими пасмами. Якщо ж ви вибираєте каре або іншу зачіску середньої довжини, то волосся можна також розділити проділом спереду або зачесати волосся на один бік з легкої недбалістю. У зв'язку з модою на асиметричність, дизайнери використовують скошений, боковий проділ - для моделей на показах. Популярний і стильний косий проділ на вечірки або урочисті заходи можна обробити блискітками для волосся або спеціальної тушшю.