загрузка...
МОДА     |     Жіночі прикраси. Аксесуари для жінок та їх призначення. Як правильно підібрати прикраси. Які сережки тобі підходять

Модні зачіски зима 2009-2010: довжина і колір волосся. Локони, недбалі зачіски, довгі та ретро зачіски. Прямі і гладкі зачіски. Модні чубчика та аксесуари для волосся

Мода зима 2009-2010: модні зачіски. Які зачіски модні цієї зими

Модна зачіска здатна кардинально перетворити будь-яку жінку. Нова зачіска може допомогти створити новий образ і додати привабливості. Також як на одяг і взуття, існує мода і на зачіски. Однак при виборі зачіски не можна орієнтуватися тільки на моду. Найважливіше - щоб вона підходила саме Вам.

Довжина волосся: модні зачіски зима 2009/2010

У новому сезоні рекомендується уникати радикально короткого волосся, які вже вийшли з моди. Перевага віддається довжині до підборіддя і подовженим волоссю. Отрощенние волосся тепер не прийнято завивати від коренів. Вони повинні бути або гладкими до самих кінчиків, або завите хвилями тільки знизу.

Колір волосся: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

У сезоні, що найактуальнішими квітами волосся є блонд і рудий. Це довели численні модні покази, які пройшли світових столицях моди. Ще одним новим правилом є відсутність контрастних пасом і сміливих квітів у забарвленні.

Локони: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Локони - це справжня класика. Така зачіска робить образ жіночним і сексуальним. Для створення модної зачіски вистачить навіть і одного кокетливого завитка близько особи. До такої зачісці найкраще підходить натуральний макіяж, виконаний в ніжних рожевих, персикових або золотистих тонах.

Дуже популярні сьогодні легкі хвилі. Створити локони можна за допомогою різних засобів для укладання. Можна також зробити карвінг або хімію, тоді цей ефект буде довговічним. М'які локони є безпрограшним варіантом не тільки на кожен день, але і для урочистого випадку. Причому, локони повинні бути або ретельно укладені, або злегка розпатлана. Чітко виражені локони на скронях можна прикрашати за допомогою невидимок або шпильок. Дуже цікаво виглядає поєднання пишних кучерів і акуратною в'язаній шапочки.Волосся в цьому випадку можна залишити розпущеним або зібрати в два хвости або розпущеним.

Недбалі зачіски і стрижки: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Дуже актуальні цієї осені та зими вважаються недбалі зачіски і стрижки. Вони повинні виглядати так, як ніби були зроблені поспіхом. А волосся повинні бути злегка нерасчесани.

Такий стиль може порадувати ледачих представниць прекрасної статі, які не дуже люблять гребінець.

Довгі зачіски: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Довгі зачіски або зачіски з довгого волосся є одним з хітів нинішнього сезону. Вони були представлені практично у всіх модних світових стилістів.

Найбільшою популярністю сьогодні користується зачіска, яку дуже просто зробити. Для її створення необхідно передні волосся зачесати назад. Там вони закріплюються за допомогою шпильок. При цьому волосся можна пригладити або навпаки - зробити об'ємними, залежно від типу обличчя. І той, і інший варіант виглядає просто прекрасно.

Ефект мокрого волосся: модні зачіски зима 2009/2010

Ефект мокрого волосся в цьому сезоні знову увійшов у моду. Однак тепер прийнято піддавати цього ефекту не все волосся, а лише їх частину. Створюється така укладка дуже просто - за допомогою пінки або гелю і фена.

Ретро зачіски: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Практично у всіх модних колекціях сезону осінь-зима 2009 - 2010 були представлені зачіски в стилі ретро. Такі зачіски здатні будь-яку жінку зробити схожою на кінозірку минулих років - 20-х, 40-х і 50-х років минулого століття. Виглядають вони дуже благородно і жіночно. Звичайно ж, у домашніх умовах зробити таку зачіску не дуже просто. Краще за все для її створення звернутися до справжніх професіоналів. Підходить така зачіска і для світського рауту, і для багатьох інших випадків.

Ретро-зачіски дуже часто являють собою високий пучок із волосся. У цьому сезоні вважається, що, чим він вищий, тим краще.

Модні чубчика: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Чубчика в цьому сезоні можуть бути трьох варіантів. По-перше, популярні густі й рівні чубчика. Можна носити нерівні й рідкі, а також чубчика в стилі е початку 90-х років - чубчик-завиток прикриває одне око.

Прямі пишні чубчика від верхівки до лінії брів поступово виходять з моди. Можна при бажанні зробити округлу чубок. Вона вистригайте півколом. При цьому лоб виявляється відкритим.Але потрібно знати, що така чубчик підкреслює риси обличчя. Вона не піде тим, у кого кругле обличчя.

Пряме волосся: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Це дуже проста зачіска без вишукувань, але виглядає свіжо і жіночно. Робиться вона шляхом витягування волосся за допомогою прасування. Особливо добре підходить така зачіска до весняного образу.

Гладкі зачіски: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Гладкі зачіски, коли волосок лежить до волосинки, допоможуть створити образ справжньої леді. При цьому робиться прямий проділ, без зигзага. Волосся також можна зачесати назад без проділу та пригладити їх. Необхідно стежити, щоб ні один волосинка не вибивався з зачіски. Потрібно також пам'ятати, що така зачіска йде не всім. Її не варто робити тим, у кого кругле обличчя. Така зачіска краще всього поєднується з яскравим макіяжем, акцент при цьому робиться на очі або губи.

Аксесуари для волосся: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

У новому сезоні аксесуари для волосся великою різноманітністю не відрізняються. Представлені в основному широкі оксамитові стрічки, обідки, шпильки з тканини і прості затискачі для волосся. Обідки при цьому можуть бути навіть з шипами, що допоможе створити агресивний образ. У моді також шкіряні стрічки. Можна використовувати шарфи і пов'язки.

Стиль 80-х років: модні зачіски зима 2009/2010

Мода зима 2009-2010: модні зачіски

Зачіски в цьому стилі нагадують про рок-співачок того часу. Вони найбільше підходять тим, хто має довге волосся без чубчика. Волосся рекомендується зачесати вгору і назад прямо від чола. Або можна додати об'єм тільки на маківці. Зачіска також може нагадувати за формою кокон.