загрузка...
МОДА     |     Зачіски - довге волосся. Модні зачіски 2009

Новорічні подарунки: рідним, коханим, дітям, колегам та начальнику.

рік бика 2009 подарунки, новорічні подарунки Новий Рік, Різдво, Старий Новий Рік - попереду нас чекають два тижні радості, веселощів, гулянь, застіль і звичайно ж подарунків. Новий рік самий подарунковий свято і чудовий привід зустрітися зі своїми близькими родичами і друзями.
У цей казковий свято ми готуємо новорічні подарунки: рідним і близьким, друзям і коханим, колегам та партнерам - найдорожчим і важливим для нас людям.
Новорічний подарунок, як зашифроване послання, може показати як ви ставитеся до людини: «Люблю, ціную, поважаю, хочу доставити радість і т.д.».

Вибираючи новорічні подарунки, варто враховувати особливість кожного року. Скоро настане новий рік 2009, який за східним гороскопом є роком бика. Одним з найпопулярніших новорічних подарунків буде символ Нового Року 2009 - бик або корова. Бикові відповідають позитивні якості - такі, як доброта, чуйність, дбайливість і працьовитість значить наступний новий рік повинен бути новим роком праці, а не неробства!

Новий 2009 Рік має проходити під знаком сімейності і консервативності. Вибираючи новорічні подарунки треба віддавати перевагу класичним подарункам, що несе на собі відбиток тепла та домашнього затишку. Традиційно прийнято дарувати і самі символи року - це приносить в дім процвітання, достаток і благополуччя.
Новорічні подарунки треба підносити красиво, адже Новий рік - самий чудовий свято!
Подарунки бувають різні: саморобні, або куплені в універсамі, смішні і забавні, дурні й прості, вишукані і дорогі.

Подарунки близьким і дорогим людям

Вибрати подарунки на новий рік для родичів - справа звичайно непроста і клопітка. Потрібно заздалегідь дізнатися, що б їм хотілося. Новорічний подарунок повинен бути незвичайним і враховувати особливості, пристрасті конкретного людини. У подарунок повинна відчуватися душа того, хто дарує: його щирість і теплі почуття, які властиві саме новорічного свята.

Добре, якщо ви підберете красиву упаковку для новорічного подарунка, підготуєте новорічні побажання.
Вітання має бути індивідуальним і незабутнім: згадайте події року, що минає, побажайте успіхів у реалізації планів року прийдешнього.Близьких і рідних на новий рік прийнято вітати особисто.
Якщо родичі живуть далеко, то можете заздалегідь послати листівку з побажаннями або привітати їх по телефону.

Найбільш цікавий і екстравагантний подарунок, розрахований на середньостатистичного покупця, з обмеженим гаманцем - буде ексклюзивний компактний диск, наприклад з музикою. Адже музика - один з прекрасних подарунків. Тільки краще, якщо це буде не звичайний диск, яких повно в будь-яких магазинах, а власний, записаний у себе вдома, сучасні друкарські дисководи дозволяють надрукувати зверху диска будь-яку фотографію - звичайно більше підійде Новорічна тема. У плейлист повинні входити тільки улюблені пісні людини, якій Ви зібралися дарувати цей невеликий, але дуже гарний подарунок.
По-справжньому прекрасною ідеєю для подарунка тещі буде невелика кошик з предметами косметики або штучними квітами, - які вважаються ознакою довголіття.
До Нового Року підійдуть свічки у вигляді Діда Мороза, Снігуроньки, тварини, що символізує наступаючий рік. Приємним подарунком служить так само торт, зроблений на замовлення і футболка з написом у вигляді імені або побажання на пам'ять. Головна мета подарунка - надати свята емоції радості та веселощів!

Подарунки улюблених

новорічні подарунки, привітання, свято Будь-який новорічний подарунок буде прийнятий з радістю, адже він подарований з любов'ю і від щирого серця. Експериментуйте з подарунком, так як кохана людина обов'язково вас зрозуміє і оцінить ваші старання. Подаруйте на новий рік те, що буде асоціюватися з вашими взаємними почуттями. Це можуть бути квіти та прикраси, гарно оформлені фотографії, м'які іграшки, оригінальні сувеніри і багато, багато іншого. На щастя, що в новий рік все це легко знайти в будь-якому магазині. Щоб здивувати кохану людину, доведеться постаратися: побігати по магазинах у пошуках новорічного подарунка або зробити щось незвичайне своїми руками. Адже для коханої людини ніколи не шкода витраченого часу, сил і засобів.

Новорічні подарунки дітям

Діти, як ніхто інші чекають від новорічного свята - дива. Дитині не важлива вартість подарунка, йому важлива бажанням, а також сюрприз і казковість. За традицією, новорічні подарунки дітям приносить Дід Мороз.Новорічні подарунки дітям потрібно купувати з душею і дарувати від щирого серця! Адже новий рік - це улюблене свято всіх малят! Вони чекають чудес, казкових звершень і найкращих подарунків від Діда Мороза! Пам'ятаймо про це! Скористайтеся і попросіть дитину написати Дідусеві Морозу листа з побажаннями, щоб дізнатися, що він хоче отримати в подарунок на новий рік. Подарувати дитині потрібно не те, що хочете ви, а те, що хоче ваша дитина. Не варто дарувати зошити, підручники і щось в цьому роді, щоб не бути занудою. Дитячі новорічні подарунки мають вражати своїми неймовірними фантазіями, які так їм необхідні. Не полінуйтеся і на новий рік відвідайте зі своєю дитиною якомога більше новорічних заходів.

Подарунки начальнику, колегам

Вибирати подарунки на новий рік для колег по роботі і начальства потрібно з особливою обережністю, не виходячи за рамки етикету. Характер новорічного подарунка залежить від сформованих у вашому колективі відносин. Новорічні подарунки для колег не повинні бути дуже дорогими, адже будь-який подарунок на увазі під собою хід у відповідь. Не варто дарувати на новий рік спиртні напої або сигарети - відносини у колективі мають бути дружніми, але не настільки.
Тепер про новорічні подарунки керівництву. Ні в якому разі нічого не даруєте своєму начальникові від себе особисто, Начальника краще вітати всім колективом. Винятки можуть становити, якщо ви близькі друзі або родичі. Можна обмежитися стандартним набором подарунків на новий рік для керівників: дорога ручка, золота запонка, фірмова запальничка і т.д. Але буде краще, якщо ви подаруєте щось креативне, що буде особливо до речі, якщо це якість потрібно від вас на роботі. На новий рік можна придумати що-небудь незвичайне, можливо як щось пов'язане з характером діяльності вашої фірми. І не забудьте привітати зі святом своїх ділових партнерів.

Відома французька приказка говорить «Хто вміє дарувати, той уміє жити».