загрузка...
МОДА     |     S. Oliver

Поєднання кольорів в одязі

У моді вже давно не існує строгих правил з минулого. Був час, коли поєднання синіх і зелених кольорів вважалося проявом дивовижного смаку. І навпаки, комбінація червоного і рожевого кольорів виглядали абсолютно нісенітниць. Сучасна жінка, вибираючи одяг, використовує основні принципи поєднання кольорів, але правила у кожної дами свої. Пробуючи колірну палітру для костюма, ви ніби стаєте автором маленького художнього твору, який радує не тільки вас, але і людей, що знаходяться поруч з вами.


Жіночий журнал NashaKrasa запрошує вас у новий світ кольору. Світ, в якому можна по-справжньому відчути себе щасливіше, випробувати нові емоції і відчуття.

Кожна жінка знає «свої» кольору, ті, які вигідним чином підкреслюють колір її шкіри, очей і відтінок волосся. Як правило, вибрати один основний колір набагато простіше, ніж знайти правильне поєднання декількох кольорів в одязі. Кожний професійний дизайнер підтвердить, що основні колірні формули базуються на колірному колесі. Це найпростіша колірна схема, з якою можна працювати.

цветовое колесо

Є три основних кольори: червоний, жовтий і блакитний. Якщо змішати будь-які два з основних у рівних пропорціях, то виходять вторинні кольори - фіолетовий, зелений і оранжевий .. Ці кольори називаються спорідненими. Оранжевий колір - дитя жовтого та червоного, фіолетовий - результат союзу червоного та блакитного. У кожного втраченого кольору гармонійні відносини з квітами «батьками». Якщо ви використовуєте разом зелений, жовтий і блакитний кольори (оранжевий, жовтий і червоний або фіолетовий, червоний і блакитний), значить, ви вибрали споріднену або подібну колірну гаму.

правила сочетания цветов в одежде

Доповнюють або контрастними кольорами є ті, які розташовані один проти одного на стандартному колірному колесі. Помаранчевий доповнює блакитний, жовтий - фіолетовий. Якщо використовувати самі яскраві відтінки контрастних кольорів, то вони миттєво привертають до себе увагу. Слідуючи саме принципом контрасту, рудоволосий радять носити зелене.

сочетание цветов в одежде фото

При виборі одягу, завжди слід пам'ятати про колір шкіри, очей і волосся. Блакитні очі підкреслять коричневий, теплий рожевий, коралові і помаранчеві кольори. Зелені очі стануть яскравіше, якщо вибрати червоні, рожеві та винні тони. Горіхові очі змінюють свій колір залежно від кольору одягу. У них часто сполучаються кілька відтінків, але один тон домінує. Контрастні тону чудові для горіхових очей і навіть здатні змінити їх колір.

У рубриці Модні тенденції: Червоний колір в одязі

Шатен і власникам карих очей кращим чином підійдуть зелені і особливо голубувато-зелені тони. Сірий є нейтральним, тому для нього не існує контрастного кольору. Але його чудовим чином відтіняють інші кольори. Для чорного кольору також немає додаткового тону, але яскраві та білі кольори ефектно контрастують з ним. Якщо у вас біляве волосся, фіолетовий колір різних відтінків посилить їхній тон.

правила сочетания цвета

Кольорові акценти можуть змінюватися залежно від моди, але нейтральний тон забезпечить вам відчуття сталості та стилю. Приголомшливий ефект дає поєднання щасливе бежевого та сірого з різними відтінками. Більшість сіро-коричневих тонів відноситься до пересічних квітам через свою універсальність і ще тому, що є поєднанням двох нейтральних кольорів. Взагалі, нейтральні кольори добре поєднуються і є базовими. Вони не зухвало і служать чудовим фоном для яскравих акцентів.

гармоничное сочетание цветов

нейтральные цвета

При складанні ансамблю з двох кольорів слід пам'ятати два головні принципи. По-перше, погляд у першу чергу падає на те місце, де зустрічаються два кольори. По-друге, завжди пам'ятайте про базове співвідношенні головного і додаткового квітів - 75% або трохи більше першого кольору і 25% чи трохи менше другого. Контрастні поєднання також можуть вважатися двоколірними, але тільки в тому випадку, якщо використані кольори, протилежні одна одній на колірному колі. Традиційний приклад поєднання чорного і білого кольорів в одязі.

сочетание черного цвета

У триколірної поєднанні один колір домінує і займає близько 75%, другий колір є другорядним (15%), і третій колір використовується в мінімальних кількостях (10%).Третій колір може використовуватися дуже ефективно, у разі, якщо він підкреслює певну область. Класичне трибарвне поєднання кольорів в одязі, це коли використовують три кольори, розташованих на рівній відстані один від одного на стандартному колірному колесі.

лучшие сочетания цветов

Поєднання більш ніж трьох основних кольорів в одязі надто строкато і відволікає увагу, але стилістам вдається віртуозно поєднувати групи квітів. Принти, картаті і твідові тканини часто демонструють вдалу комбінацію безлічі квітів.

Підбір своєї власної колірної палітри можна порівняти з приготуванням страв. У кухарському мистецтві від уміння змішувати ті або інші продукти і спеції залежить смак приготовленої їжі. А від здатності грамотно поєднувати кольори в одязі, залежить ваш зовнішній вигляд.

Грайте з колірними комбінаціями, як дитина бавиться з коробкою олівців. Можливо, ви відкриєте для себе світ творчості. І ви обов'язково побачите, як колір впливає на емоції, настрій і самовідчуття. Правильне поєднання кольорів і відтінків в одязі зробить кожен ваш день особливим.

Приємного Вам творчості!

Шувалова Євгена
Жіночий журнал NashaKrasa