загрузка...
МОДА     |     Трикотаж і в'язана одяг осінньо-зимового сезону 2008-2009

Зачіски - довге волосся. Модні зачіски 2009

довгі гарне волосся У будь-які часи довге волосся у жінки були атрибутом виняткової краси. Шикарні красиві довге волосся - це та чарівна сила, яка закрутить голову будь-якому чоловіку без жодних зусиль.

У моду зачісок входять коси і віртуозні плетіння.

модна зачіска з косою Один з простих варіантів - заплести кіску французьку збоку. У салоні краси стилісти підберуть більш складну зачіску. Модно: невеликі пасма по периметру голови збирати в пучки; злегка скручуючи, заколювати, поступово підбираючись до центру; завиті кінчики волосся красиво укласти на потилиці і прикрасити шпильками.
зачіска плетіння модно Слід звернути увагу на те, що багато стилісти із задоволенням обіграють нинішньою зимою дуже довге волосся: довгі коси, як розпатлані, так і тугі, заплетене в "бублика", французькі коси, коси - «колоски», коси навколо голови.

Найпростіший варіант зачіски на довгому волоссі: прямий або бічний проділ плюс прямі гладкі або хвилясті пасма, розпущене по спині або грудей. Довжина може бути до талії або навіть нижче. А це означає, що прийшла пора подумати про нарощування волосся. Інших можливостей швидко отримати розкішні довге волосся придумати складно, перуку в розрахунок ми не беремо.
нарощування волосся довге волосся Нарощування волосся - це незамінна послуга салонів краси, доступна зараз не тільки для зірок.
Нарощені волосся не відрізняються від вашого власного волосся, повністю повторюють всі рухи і не псують їх. Доглядати за ними просто, а моделювати зачіски легко і цікаво.
При грамотному підборі нарощене волосся нічим не відрізняються від своїх. Ваші і нарощені волосся виглядає як єдине ціле, і не виникає проблем з укладаннями.

Пучок 2009

зачіска волосся в пучку Пучок стане чи не головною зачіскою 2009 року. Стилісти стверджують, що це найпростіша і жіночна зачіска зі всіх коли-небудь придуманих. Так що, якщо є бажання, то до початку весни відпускайте волосся потрібної довжини і стаєте наймоднішими. Така зачіска робиться дуже легко і не займає багато часу. Щоб зробити таку зачіску, знадобитися пара хвилин.Розгладьте волосся і зберіть їх на потилиці в пучок. Таку зачіску можна назвати вечірньою й навіть гламурною - зірки охоче користуються цим прийомом для додання своєму образу глянцевого ефекту.

зачіска пучок модно Пучок на довгому волоссі: його можна зробити нарочито неохайно, а можна підкреслено акуратно, на боці або на потилиці. Головне - всю шевелюру, крім чубчика (у кого вона є), зачесати у високий хвіст на бік (або голову) і зафіксувати гумкою для волосся, після чого волосся в хвості начесать (для стійкості начісування можна використовувати лак), і нарешті, гладко вичесать хвіст у напрямку від обличчя до потилиці, укласти волосся в формі черепашки і закріпити шпильками. Таким чином вийшов ультрамодний пучок. А так само можна скористатися спеціальною шпилькою, яка скручує волосся таким чином.

Пучок в екстравагантних вархіантах нагадує щось недбало накручене в найнесподіваніших частинах голови - на маківці, на скроні, на потилиці, практично над чолом.

Модний колір волосся 2009

Колірна палітра волосся в цьому сезоні дуже м'яка і природна без екстремальних відтінків, а також в моді яскравий і чистий колір волосся. Практично не представлений класичний блонд. У цілому палітра швидше темна, ніж світла.
І навіть з'являються брюнетки або темні шатенки, які мають м'які темні відтінки в натуральній осінньої гамі.
натуральний колір волосся модний, але краще все ж освіжити. Колір не має значення, ви можете як відтінити свій натуральний колір, так і перефарбуватися кардинально.
Брюнетки: різкі чорні, фіолетові й різнокольорові кольору пішли зі сцени - кольору цього сезону всі природні. Тренд сезону - теплі кольори, щоб додати глибини кольору волосся можна фарбувати корені волосся більш темним тоном.
Блондинки: змішення світлих тонів для додання природності кольору волосся. Основні відтінки блонд - попелястий, ясно-русявий або молочний.
Руді: найпопулярніший колір волом цього сезону для рудих - теплі відтінки з золотим мерехтінням, а також відтінки червоних - від бургундських і полуничних квітів до коричневої міді і темно-рудих відтінків будуть затребувані в 2009 році.
На піку моди темний або молочний блонд, рудий блонд, мідно-червоний, рудий колір волосся.
Насичений червоний і виразний темний, натуральний колір - модні тенденції кольору волосся 2009.

Мелірування надає зачісці візуальний об'єм. Контрастне класичне мелірування не в моді, мелірування і колорування залишилися в минулому.Зараз популярність завоювали: м'які тонування, коректування основного кольору пасмами ледве світліше.

Довгі зачіски укладають різноманітно в залежності від уподобань, смаку і структури волосся, від романтичного і хвилястого стилю до гладкому і більше сучасному. Модну, стильну, дивовижну зачіску - вибирайте, що вам підходить. Незважаючи ні на які тенденції та новинки, найважливішим вимогою залишається доглянутість і здоровий вигляд волосся.