загрузка...
0 1 2

Енциклопедія лікарських рослин і трав на букву Ч
Чайний кущ і чайне дерево мають лікарський значення і вирощуються в основному в тропічних і субтропічних районах земної кулі. У народній медицині використовуються молоді пагони чаю, які мають не більше трьох листочків. Основним діючою речовиною чаю є кофеїн - сильне...  далее..
Енциклопедія лікарських рослин і трав на букву Б
У народній медицині використовується настоянка глоду для посилення скорочень серцевого м'яза, нормалізації серцевого ритму, посилення кровообігу. Препарати глоду знижують кров'яний тиск і поліпшують сон. Настій: 1 ст. ложку квіток глоду залийте 1 склянкою гарячої кип'яч...  далее..
Енциклопедія лікарських рослин і трав на букву Б
У народній медицині використовуються березові бруньки, молоде листя і сік. Настої і відвари нирок і листя застосовуються при водянці, набряках серцево-судинного походження, як сечогінний і жовчогінний засіб, при ниркових та печінкових захворюваннях: 1. Настій: 6 ст. ложок нирок зали...  далее..
Енциклопедія лікарських рослин і трав на букву Б
У лікувальних цілях використовують оліственние пагони з квітками. Препарати багна володіють відхаркувальною та протикашльовим властивістю, розширюють кровоносні судини, покращують кровообіг і знижують артеріальний тиск. Відвар з трави багна застосовується і як сечогінний і антисептичний за...  далее..
Енциклопедія лікарських рослин і трав на літеру А
Аир широко застосовується в народній медицині. Проносні властивості аїру використовуються в старовинному засобі проти запорів: Відвар: по 2 ст. ложки подрібнених коренів аїру, кори жостеру, листя м'яти та кропиви, по 1 ст. ложці коренів кульбаби і валеріани. Залийте суміш 2 склянкам...  далее..
0 1 2