загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Підготовка до макіяжу: шкіра обличчя, форма брів, очі, губи.

Основні правила макіяжу очей

Макіяж очей.

Очі - це найпривабливіша частина обличчя. І не дивно, що в макіяжі головна роль відводиться саме очам. Тому ми поговоримо про те, як зробити їх ще прекрасніше за допомогою тіней.

Очам дуже йде макіяж. Невелика промальовування очей, додання їм блиску і яскравості, може повністю змінити все обличчя. За допомогою тіней можна підкреслити колір і форму очей, а використання світла і тіні дасть можливість поліпшити будова обличчя. Які тіні ви використовуєте, залежить від багатьох чинників: колір одягу, волосся, шкіри, очей дуже впливає на наш вибір.

Найбільше поширені тіні у вигляді пудри. Тут є великий вибір кольорів, кожен сезон з'являються нові, і в ходу палітри, що містять два або більше кольорів. Звертатися з тінями-пудрою досить легко. Наносяться вони поролоновим аплікатором або плоскою широким пензлем. Якщо ви поспішаєте, досить і одного мазка.

Тіні-креми бувають у баночках і у вигляді патронів. Якщо тіням на віку потрібно надати певну форму, можна нанести крем і кінчиком пальця. Оскільки він швидкосохнучий, потрібно діяти швидко - виправити помилки буде важко. Тіні у вигляді крему оптимальні для тих, хто носить контактні лінзи. Їх недолік: тіні-крем легше, ніж тіні-пудра, скупчуються в складках повік.

Тіні-олівець мають вигляд товстих кольорових олівців і можуть бути як більш пухкими, так і більш жирними. Ними можна проводити широкі смуги і потім розтирати пензликом, аплікатором або кінчиком пальця. Тіні-олівець ідеальні в дорозі.

Основні правила макіяжу очей ...

Перед тим, як накладати макіяж на очі, необхідно очистити повіки від жиру. Залишки крему потрібно зняти косметичної губкою або серветкою. Припудрити повіки пушком або пензлем. Не наносіть відразу багато тіней. Будь-який надлишок важко усувається, навпаки, додати, якщо не вистачило, завжди легше. Рекомендується спочатку мазнути аплікатором по тильній стороні кисті, щоб змахнути з нього надлишок фарби. Або зволожити поролоновий аплікатор, промокнути про серветку і лише потім набирати на нього тіні. Таким чином можна уникнути падіння крихт фарби на щоки. Уздовж краю повіки тіні треба наносити посильніше. Починати при цьому потрібно не від внутрішнього кута ока, а від середини століття. Звідси до зовнішнього кута ока потрібно посилювати інтенсивність кольору. Залишками фарби на аплікатори вирівняти залишилася внутрішню половину століття. Тінь треба косо звести наверх і м'яко нанівець. Для цього повіку потрібно трохи розтягнути зовні вгору.Вам будуть потрібні: крем, тіні двох тонів - одні трохи темніше інших, світла пудра, олівець для обведення очей, туш з щіточкою, аплікатори відповідно до текстурою тіней, а також косметичний олівець.

1. Нанесіть світлі тіні на верхню повіку і западину над ним, починаючи від носа. Вони не повинні підніматися вище складки. Проведіть тонку лінію уздовж зовнішнього кута ока і під нижніми віями, причому до середини століття вона повинна поступово зникнути. Потім злегка розітріть її пальцем.

2. Підкресліть складку верхньої повіки тінями більш темного кольору. Розподіліть їх трохи вище і трохи нижче. Розітріть кінчиком пальця.

3. Світлим косметичним олівцем покрийте простір, що знаходиться безпосередньо під бровою, чітко дотримуючись її вигину. Ретельно розітріть кінчиком пальця.

4. Відкрийте очі і, спираючись рукою на щоку, проведіть лінію якомога ближче до вій нижнього століття. Опустіть повіки і проведіть таку ж лінію вздовж верхнього близько до вій. Розітріть обидві лінії. Для більшої виразності відтягніть мізинцем нижню повіку і обведіть його внутрішній край.

5. Туш наносите тонкими шарами кілька разів, щоб не склеювалися вії. Коли вони майже висохне, розчешіть щіточкою. Фарба наноситься на внутрішню частину верхніх вій. Щіточку треба тримати в горизонтальному положенні. Нижні вії легше фарбувати, тримаючи щіточку теж у горизонтальному положенні, проте буде краще, якщо ви повернете її вертикально і, спираючись на щоку, забарвленні кожну війку окремо.

Складний макіяж очей ...

Тут описано макіяж, який дозволить зробити ваші очі центром особи. Він чудово гармонує з акуратною зачіскою, стильним нарядом і мінімумом аксесуарів. Отриманий результат винагородить вас за витрачений час і терпіння.

1. Перш за все брови повинні бути розчесати та мати гарну форму. Нанесіть основу нейтрального кольору на всю область навколо очей, щоб тіні не стиралися і лягали рівно. Добре розітріть. Висвітлити трикутник над центральною частиною століття аж до брів. Не розтирайте, так як це центральна точка для макіяжу.

2. Нанесіть на верхню повіку невелика кількість темно-коричневих, сірих або блакитних сухих тіней. Вони наносяться навколо верхньої повіки до брів (виключаючи центральну частину) і вузькою смужкою, що слабшає до внутрішнього кута ока, по нижньому століттю. Розітріть.

3. Нанесіть на темні тіні тонкий шар яскравих сухих тіней (не обов'язково тієї ж колірної гами) для отримання переливаються тону.

4. Обведіть внутрішній кут ока тонкою лінією яскравого металевого кольору.Не розтирайте - нехай лінія буде помітною і чіткою.

5. Візьміть інший косметичний олівець і нанесіть їм лінію під бровами до вилиці. Розітріть її до злиття з рум'янами. Колірна гамма (від темно-вишневого до світло-рожевого) може виглядати дуже ефектно. Нанесіть кілька шарів туші на вії.

6. Кінцевий вигляд: переливається глибокий колір. При цьому дуже важливо, щоб макіяж не було накладено дуже грубо, крикливо або зайво густо. Блиск підсилює колір і виглядає дуже ефектно при вечірньому освітленні. Мистецтво макіяжу полягає в легкості мазка і щоденній практиці.

Підводка для очей.

Чорна підводка - у макеяже знову в моді. Головна ідея: обрамити очей інтенсивним чорним кольором, уникаючи підводити нижню повіку. Наші музи - Одрі Хепберн або Бріджит Бардо вміло користувалися чорною підводкою і виглядали завжди бездоганно.
Нова тенденція макіяжу - "котяче око": витягнуті до скронь очі надають жінці владний і загадковий вигляд. Досвідчені модниці знають, що ідеальна підводка - це рідка, в тюбику або баночці. Застосування рідкої підводки для очей вимагає особливої легкості руки, але раз освоївши навик, ви просто не зможете без неї обходитися.
Якщо ви вирішили використовувати олівець, Розм'якшіть його кінчик об палець, зробивши кілька пробних штрихів. Маленька хитрість: проводячи лінію на верхньому столітті, відтягніть його до скроні, щоб лінія лягла точно уздовж вій. Ніяких прогалин між межею підводки та віями бути не повинно, як не повинні бути видні і коріння вій. Щоб затушувати вії, проводите короткі вертикальні штрихи, немов "втираючи" олівець між волосків. Тому дуже важливо, щоб олівець був насичений пігментом і одночасно досить м'яким.

Крок перший.

Нанесіть вздовж лінії століття трохи чорних або темно-синіх тіней, концентруючись на куточках очей. Новачки можуть зробити "чорнову лінію" за допомогою пудри.

Крок другий.

Перш за все, переконайтесь, що пензлик для підводки не містить грудочок засохлої фарби або волосків. Лівою рукою відтягніть повіку у напрямку до скроні. Починаючи від зовнішнього кута, проведіть першу тонку лінію. Ви завжди зможете додати товщини, залежно від способу, якого збираєтеся добитися.

Крок третій.

Лінію вести від внутрішнього куточка ока і тягнути до зовнішнього, не відриваючись. Або почати від середини століття, домальовувати до зовнішнього краю, а потім закінчити до внутрішнього куточка. У кого шкіра запалена, то краще зробити на віку точкові відмітки, а потім з'єднати їх між собою. Для полегшення промальовування шкіру на верхньому столітті потрібно натягнути двома пальцями.Те ж саме для "хвостика" в зовнішньому кутику ока: шкіра натягується вгору, тоді виходить витончений загин лінії догори.

Щоб продовжити підводку за межі лінії століття, тобто створити так званий "котяче око", підстрахує. Наберіть на спонжік або пензлик трохи розсипчастої пудри і проведіть лінію вздовж уявної підводки. Потім наче по цій лінійці ведіть підводку, а закінчивши, смахніте залишки пудри пензликом. Деякі візажисти як імпровізованій лінійки використовують край серветки. Не варто продовжувати лінію більш ніж на пів-сантиметра від куточка ока: надмірна кількість підводки буде віддавати театральністю. Для завершення образу нанесіть на вії шар туші, що збільшує обсяг, а на вії із зовнішнього куточка ока - два шари.

Прийоми підфарбовування кайалом (контурний олівець для очей).

Білий, світло-сірий і темного кольору Кайа призначений для нижньої повіки. Якщо підфарбувати їм нижню повіку зсередини, очей буде здаватися більше. Темний Кайа на нижньому столітті зорово зменшує очей. Великі темні очі, навпаки, здаються з кайалом виразніше. Якщо ви не хочете досягти ефекту зменшення, але хотіли б при цьому надати віч-контурний, візьміть сірий, коричневий або кольорової Кайа і, зволоживши повіку ватяною паличкою, проведіть лінію по внутрішньому краю століття. Частина фарби при цьому в будь-якому випадку затримається біля коріння вій.
Якщо на верхньому столітті слід Кайа небездоганний, його можна розтерти з тінями того ж кольору. Ефект Кайа (виділення контуру) при цьому залишається. Слід Кайа і на нижньому столітті можна припудрити тінями. Це посилює враження і робить колір більш стійким. Лінію Кайа на нижньому столітті не потрібно проводити до самого внутрішнього куточка ока. Зовнішній же кут, навпаки, потрібно повністю обвести. Штрих повинен повторювати форму очі і закінчуватися на зовнішньому куточку.

Якщо очі занадто круглі, то межу краще провести на кілька міліметрів вище зовнішнього куточка ока. І при опущених куточках очей межу потрібно безумовно тягнути вгору.

Якщо очі поставлені занадто близько, рису треба починати лише від середини століття. У цьому місці вона повинна бути дуже тонкою і назовні розширюватися догори.

ЯК Накладати Двокольорове ТІНІ ДЛЯ СТОЛІТТЯ.

Більш світлий відтінок нанесіть на верхню повіку від внутрішнього кута ока до брів або трохи вище їх лінії. Для отримання іскристого ефекту нанесіть додатковий шар на рухоме повіку і розітріть тіні кінчиком пальця. Потім, рухаючись вздовж війкового контуру, нанесіть смужку більш темного тону на нижньому столітті.На верхньому столітті прорісуйте кольорова пляма від середини століття, розтушувавши у напрямку до скронь. Ще один варіант: нанесіть більш темні тіні уздовж вій на нижньому і верхньому столітті. Потім використовуйте світлі тіні. Прорісуйте тонку смужку на нижньому столітті (поруч з темними тінями) і широку на верхньому столітті. Межі переходу злегка розтушуйте.