загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Правильні брови.

Правила макіяжу для проблемної шкіри: прищі, вугри, комедони, акне

Догляд за проблемною шкірою

Догляд за проблемною шкірою

Перш за все трохи про догляд за проблемною шкірою. Така шкіра вимагає ретельного очищення і добре переносить антибактеріальні пінки або мило. У виняткових випадках можна використовувати рідке мило Cyteal, що володіє потужним дезинфікуючим, фунгіцидною та протипаразитарну дією (при важких формах вугрової хвороби). Головне при очищенні не знизити бар'єрних властивостей шкіри. Потім обличчя потрібно обробити тоніком для жирної шкіри, до складу яких можуть входити дезінфікуючі та протизапальні речовини, наприклад саліцилова або борна кислота, резорцин, азулен і т.д. Робіть що очищають, підсушують і заспокійливі маски для обличчя 1-2 рази на тиждень. Завжди очищайте обличчя перед сном від макіяжу та інших забруднень.

Використання абразивних пілінгів при гнійників краще виключити, щоб не спровокувати нові запалення. Краще пілінг робити у професіоналів в салоні краси. Те ж саме можна сказати і про чистку особи. Потрібно знайти свого косметолога і ходити регулярно на процедури, а так само дотримуватись рекомендацій для домашнього догляду за шкірою. У більшості випадків через пів року, а може й раніше у пацієнтів стан шкіри приходить у норму.

Правила макіяжу для проблемної шкіри

Вугрової висип, акне, вугри на шкірі - не привід, щоб зовсім відмовлятися від макіяжу, потрібно тільки це робити за особливими правилами і спеціальної лікувальної декоративною косметикою. Вдалий макіяж допоможе зробити прищі менш помітними, але для шкіри з висипом вугрів і акне існують певні правила макіяжу.

1. Перед макіяжем шкіру потрібно підготувати. Вимити обличчя холодною водою з очищує засобом, потім використовувати засіб для очищення пір. Якщо дозволяє час, то можна зробити очищувальну, заспокійливу маску на 10 хвилин. Не використовуйте незнайому Вам маску, щоб уникнути алергічної реакції. Потім обличчя можна протерти тоніком (при необхідності).

2. Отже, особа підготовлено до нанесення макіяжу. Якщо на шкірі є декілька прищів і вугрів, спробуйте скористатися маскуючий олівцем. Для цієї мети добре використовувати олівець-коректор зеленуватого відтінку (консілер). Нанесіть маскує засіб (консілер) прямо на плямочка, і прищик стане не таким помітним. А все тому, що зелений колір зорово нейтралізує червоний колір.

3. Обережно нанесіть тональний крем кінчиками пальців або зволоженим спонжем.Тональна основа захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища, вирівнює текстуру шкіри, надає їй здорового відтінку. Для жирної шкіри підходить тональний крем, який не містить масел або можна користуватися матовою основою, щоб уникнути жирного блиску на шкірі. Такі тональні засоби краще вбираються в шкіру. До складу тонального засобу для жирної проблемної шкіри як правило входять речовини, що запобігають запалення і адсорбенти, які частково або повністю поглинають сальні виділення, що з'являються протягом дня. До таких речовин відносяться: двоокис титану, кукурудзяний крохмаль, саліцилова кислота, азулен і ін

4. Поверх основи слід нанести розсипчасту пудру, що також запобігає жирний блиск і закріплює макіяж. Пудру краще всього наносити м'яких натуральної пензлем, але тримати кисть потрібно в ідеальній чистоті і періодично промивати з милом. При важкій формі вугрової хвороби і акне косметологи радять використовувати медичну пудру з лікувальними компонентами і антибактеріальними добавками.

5. Після цього можна зробити макіяж так, як Ви звикли. У результаті прищі і вугри стануть менш помітними, а при використанні лікувальної декоративної косметики ще й поджівут.

Звичайна косметика може засмічувати пори. При виборі косметики обов'язково вивчіть її склад і вибирайте косметику спеціально для проблемної шкіри. Краще використовувати засоби для догляду за шкірою та декоративну косметику з маркуванням - noncomedogenic.
Комедогенность - це властивість речовини викликати появу комедонов - сальних залоз з розширеними протоками і виходами, забитими злущені лусками і окисленими ліпідами. У народі їх називати "чорними точками".

Використання правильно підібраною некомедогенной косметики, а також регулярний догляд за шкірою і правильне харчування допоможуть Вам ефективно позбутися від вугрової висипки і ненависних прищів.