загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Рум'яна допоможуть пожвавити і омолодити особа. Правильно наносити рум'яна в будь-якому віці.

Правильні брови.

Важко собі уявити красиву жінку без брів і вій. Доглянуті брови правильної форми надають особливої виразності очам і визначають вираз обличчя.
Привабливість жіночого обличчя багато в чому залежать від форми і кольору брів. Добре доглянуті брови надають особі виразність, роблять його ще красивішим.
Брови потребу в регулярному догляді. Увечері разом з очищенням особи необхідно очищати і брови, так як на них осідають частки пилу.
Форма брів часто змінюється залежно від моди: від темних густих до вищипані в ниточку, від прямих до круто вигнутих.
Не варто сліпо слідувати тенденціям моди. Брови повинні виглядати природно. Форму і ширину брів потрібно підбирати до типу обличчя, строго індивідуально.

Для різних форм особи підходять наступні брови:

  • Щоб візуально збільшити маленькі очі, брови підмальовувати, роблячи їх випуклими і широкими, і збільшують відстань між ними, вищіпивая волоски з боку носа.
  • Якщо очі близько посаджені, то відстань між бровами має бути більше.
  • Щоб виглядати молодше, потрібно збільшити відстань між бровами, не зменшуючи їх ширини, а з боку скронь домогтися витонченого вигину.
  • Довгастому особі підходять прямі, віддалені від перенісся брови.
  • Трикутному особі підходять підняті вгору і закруглені, не рекомендуються прямі брови.
  • Овального особі найбільш підходять дугоподібні брови.
  • Квадратному особі підходять довгі, високопіднятою брови, можна і злегка дугоподібні.
  • Круглого особі підходять брови підняті вгору і на кінці декілька закруглені.

Доглядають кошти для брів і вій сприяють збереженню еластичності волосини і стимулюють його зростання. Найкраще підходять ті, які містять екстракт кропиви і рицинова олія.

Щоб брови були красивими важливо правильно визначити їх початок і кінець. Брову повинна починатися безпосередньо над внутрішнім кутом ока. Волоски на переніссі, що виходять за цю лінію видаляються. Для визначення кінця брови беруть олівець і прикладають його від крила носа до зовнішнього куті ока. Кінець брови знаходиться в точці перетину олівця з бровою.Найвища точка брови повинна знаходиться на лінії, що йде від центру верхньої губи через зіницю до брови.

При догляді за бровами і віями використовується маленька щіточка для вій, за формою нагадує маленьку зубну. При розчісування обертальними рухами просуваються від краю століття до кінчиків вій. При цьому корисно змочити щіточку в касторовій або оливковій олії, в гліцерині або зміцнюючому засобі для волосся. Це зробить брови густі, шовковистим і зміцнить їх коріння.

Для укладання брів застосовують спеціальний гель. Ті, у кого рідкісні брови, можуть використовувати вітамінізовані креми, що сприяють росту волосся.
Змінювати форму брів можна за допомогою пінцета та олівця. Перш ніж приступити до процедури ви повинні точно знати, що вибрали потрібну форму брів: експериментувати з ними не варто. Брови найкраще вищипувати ввечері, щоб за ніч пройшло можливе почервоніння.

Перед епіляцією брів вимийте руки з милом, протерти їх і пінцет спиртом, на шкіру нанесіть жирний крем. Натягніть пальцями шкіру в області брів. Першим, другим і третім пальцями правої руки тримаєте пінцет. Щічками пінцета захоплюйте волосся біля самого кореня. Міцно стискаючи щічки і тримаючи пінцет під гострим кутом до поверхні шкіри, швидким ривком висмикуєте волосся у напрямку його росту. Спочатку видаліть кілька волосин на одній брови, а потім на другий і перевірте симетричність, після цього можна продовжувати далі. Брову повинна звужуватися до зовнішнього кінця і поступово сходити нанівець.

Після депіляції протріть шкіру спиртом і нанесіть лосьйон (крем). Пінцет також обробіть спиртом.

За допомогою гостро заточеного олівця можна скорегувати форму брів. Перш ніж застосовувати кольоровий, необхідно, щоб брови були чистими і розчесаним. Не проводьте по лінії брів одну рівну межу, наносите олівцем легкі швидкі короткі штришками зсередини назовні, як би малюючи волоски. Рухайтеся від внутрішнього кінця брови до зовнішнього. Заповніть олівцем окремі порожнечі у вигинах або подовжити дуже коротку брову. Щоб брови виглядали об'ємніше замість олівця можна використовувати тіні або туш для вій.

Дуже важливо вибрати правильний колір. Підбирайте тону трохи світліше натурального кольору волосся, а для світлих і попелястого волосся - навпаки. Брюнеткам підходить чорний олівець, шатенкам - коричневий, рудим - теракотовий, блондинкам - світло-коричневий і золотистий.Сиві і безбарвні брови позбавляють особа виразності. Їх потрібно злегка підфарбовувати коричневим або сірим кольором.www.mybeauty.ru