загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Секрети та техніка макіяжу очей - виглядати молодше. Краса очей в будь-якому віці.

Рум'яна допоможуть пожвавити і омолодити особа. Правильно наносити рум'яна в будь-якому віці.

макіяж рум'яна техніка нанесення макіяжу Візьміть за правило - накладати макіяж у хорошому настрої.
Рум'яна - одна з найефектніших деталей в косметиці для зрілої шкіри. Вони незамінні помічники в боротьбі за свіжий колір обличчя, молодість і красу. Але рум'янами небажано користуватися дамам у віці з млявою і зморшкуватою шкірою, а також занадто юним особам, у яких є свій рум'янець.
Рум'яна роблять моложавим Тьмяний особа, пом'якшують його лінії, маскують мішки під очима, надають шкірі сяйво, свіжість і сексуальність.

Секрети та техніка макіяжу - рум'яна. Як правильно наносити рум'яна.

Рум'яна врівноважують весь макіяж (область між очима і губами) і правильно на обличчі розставляють акценти.

макіяж рум'яна Щоб обличчя здавалося більш подовженим, рум'яна слід наносити ближче до лінії росту волосся. Втягніть щоки і на що утворилися западини нанесіть рум'яна більш темного відтінку, як би малюючи літеру «С». Лінія повинна закінчуватися у скронь, але не вище очей.

Для того щоб рум'яна на щоках виглядали природно, наносите їх у тих місцях, де у вас зазвичай з'являється свій рум'янець. Гарненько розтушовуй рум'яна, щоб макіяж виглядав природно.

Щоб виглядати сексуальніше, нанесіть трохи мерехтливих рум'ян на найвищу точку скул біля очей.

Якщо нанести трохи матових сухих рум'ян уздовж лінії волосся, то можна поліпшити колір обличчя. Техніка: наносити потрібно від правого вуха до лівого, потім ретельно розтушувати в сторону обличчя.

Візажисти радять: нанести трохи рум'ян на кінчик підборіддя, віскі і на лобі по лінії росту волосся. Це створить ефект красивою рамки особи і дуже його освіжить. Кольори підбирати для цього дуже ніжні.

Ніколи не наносите рум'яна на ділянку під вилицями - це робить обличчя старше.

Не слід наносити рум'яна занадто близько до носа: обличчя буде виглядати старше.

Для жінок зрілого віку краще підійдуть рум'яна на кремовій основі або гелевою, вони створять більше природний відтінок шкіри. Жирні рум'яна виглядають свіжо і не підкреслюють зморшок. Подушечками пальців нанесіть трохи кремоподібні рум'ян або гелю на «яблучка» (вони розташовані точно посередині обличчя) скул і розтушуйте до отримання натурального здорового рум'янцю.Кремоподібні рум'яна підходять дівчатам із сухою шкірою.

Основні правила макіяжу при виборі кольору рум'ян.

До світлої, рожевою шкірі підходять всі холодні тони: від рожевого до їдко-рожевого. Тон шкіри, який ближче до жовтуватому або оливковій, вимагає теплих тонів на кшталт абрикосового, коралового, коричневого або мідного.

Вибирайте природні відтінки: рожевий, персиковий, кораловий, абрикосовий. Кращий тон рум'ян той, який максимально відповідає натурального кольору вашого рум'янцю після прогулянки.

Темно-рожеві рум'яна освіжають обличчя, особливо якщо нанести їх на ділянки за вухами.

Персиковий або світло-коричневий - універсальні відтінки і підходять практично всім. Особа виграє від теплого відтінку, надавало йому рум'янами.

За рахунок коралово-рожевих рум'ян на верхній частині скул і тонкої лінії підводки на верхньому столітті зі стрілочкою вгору можна візуально як би підтягнути обличчя - ефект легкого ліфтингу.

Володаркам смуглявої шкіри потрібно вибирати рум'яна світло-рожевого відтінку, більш темний тон підійде дівчатам зі світлою шкірою.