загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Секрети макіяжу. Застосування і вибір консілера для маскування деяких проблем шкіри.

Секрети макіяжу. Використання хайлайтера для гламурного макіяжу.

гламурний макіяж хайлайтер Хайлайтер - це засіб декоративної косметики для висветленія і виділення окремих частин обличчя з метою скоригувати його рельєф, приховати зморшки і додати особі свіжий вигляд. Хайлайтери можуть бути у вигляді коректорів, основ, пудр, тіней, рум'ян і інші. Хайлайтери містять світловідбиваючі часточки. Їх завдання - висвітити темні ділянки обличчя. Хайлайтер - це білі, світло-бежеві, кольору слонової кістки або світло-рожеві тіні з перламутровим блиском, а також золотисті, сріблясті, бронзові. Текстура хайлайтера може бути різноманітна: розсипчаста, Кремоподібна, компактна і рідкий. Хайлайтер маскує не за рахунок щільності текстури, а за рахунок вмісту світловідбивних частинок.

На фотографії позначені місця нанесення хайлайтера, для додання потрібного ефекту.

1) Кісточки під очима: це освіжає, прибирає темні кола біля очей, робить обличчя більш відкритим і молодим.
2) Бічні частини лоба над бровами, щоб надати рельєфність особі і зробити лоб трохи вище.
3) Уздовж бічних сторін носа: коригує форму носа, якщо ніс маленький, а якщо ніс великий, хайлайтер наноситься тонким пензликом посередині спинки носа.
зони нанесення хайлайтера секрети макіяжу 4) У внутрішньому куточку ока: це відкриває погляд і трохи "розставляє" близько посаджені очі. А якщо очі широко розставлені, хайлайтер наноситься на перенісся. Світлі відблиски на внутрішньому куточку ока або під бровами візуально збільшують очі.
5) Під і над бровою: це підкреслює форму брів і піднімає їх оптично, а так само виділяє очі. Вигідно підкреслити лінію брів допоможе тонка лінія хайлайтера, проведена прямо під бровою - починаючи від її середини у напрямку до скроні. Злегка розтушуйте лінію для більш природного вигляду.
6) Над верхньою губою в центрі: це додає губам об'єм і рельєфність.
Щоб підкреслити контур губ, обведіть їх тонкою лінією хайлайтера і злегка розтушуйте. Не забудьте про куточки губ, де з віком з'являються зморшки, - висвітлити їх злегка. Над верхньою губою поставте мерехтливий акцент, трохи обвівши контур посередині.Трохи блиску для губ - і вони виглядають спокусливо.
Секрет макіяжу чіткого контуру губ при природному макіяжі: ватяною паличкою нанести прозору світлу розсипчасту пудру на шкіру навколо губ, нанести помаду пензликом, промокнути серветкою і нанести другий шар, за бажанням завдати трохи блиску в центр нижньої губи. Помада не розпливеться.
7) Хайлайтер по контуру нижньої губи також надає губам об'єм.

Секрети та тонкощі макіяжу у використанні хайлайтера.

У макіяжі не варто використовувати хайлайтер відразу на всіх ділянках, можна дуже Пересвіту обличчя і воно буде фосфоресціювати. Хайлайтери - це улюблений засіб зоряних візажистів та любителів гламурного макіяжу. У руках професійних візажистів за допомогою хайлайтера можна добитися ефекту "фарфорового" сяйва - шкіра обличчя наповниться внутрішнім світінням.
Його можна нанести поверх тонального крему на затемнені ділянки обличчя: крила носа, носогубні западинки, ямочка під нижньою губою, верхнє нерухоме повіку, і т.д. Хайлайтер може замасковуються почервоніння. Недоліки він "засвічує", а якщо недоліків немає, то при вмілому використанні хайлайтера можна добитися рівного сяючого кольору обличчя.
Один штрих, нанесений на середину століття поверх будь-яких тіней, додасть віч-променистого і буде добре виглядати при вузьких, маленьких або глибоко сидять очах.
Хайлайтери наносять на вилиці та інші частини обличчя і зони декольте для корекції форми, додання рельєфності, свіжого вигляду.
Не варто використовувати хайлайтер на проблемній шкірі (прищі, акне), так як недоліки він не замаскує, а увага до них залучить.
Хайлайтер краще всього використовувати для вечірнього макіяжу, подіуму, свята, дискотек, гламурного макіяжу і т.д.