загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Секрети весільного макіяжу: корисні поради для нареченої

Секрети макіяжу вій: як вії фарбувати, завивати щипцями і підкреслити красу очей.

Як правильно фарбувати вії.

макіяж вій Вії повинні бути знежирена, тому що на жирному волосині туш тримається погано.
Перед макіяжем вії можна злегка припудрити, щоб підготувати поверхню для туші і додати віям довжину і об'єм.
Фарбувати вії слід, починаючи з середини століття: спочатку зовнішню половину, а залишками - внутрішню. Накладайте туш шарами, багато тонких шарів виглядають краще, ніж один товстий. Після нанесення одного шару дайте туші трохи підсохнути, а потім нанесіть туш повторно - може бути, тільки на кінчики вій або зовнішній край. Іноді потрібно накладати другий і третій шари, поки перший ще вологий, інакше виходить дріт замість вій.
Не слід набирати на щіточку занадто багато туші, інакше вії злипнуться.
Важливо, щоб вії не склеювалися, якщо вони все-таки злиплися, то розділіть їх тонкої чистої гребінцем для вій.
Найдовші вії потрібно профарбовують найбільш ретельно, а дрібні і короткі вії у внутрішньому куточку ока і на нижньому столітті краще фарбувати, тримаючи щіточку вертикально.Щипці для завивки вій.

щипці для завивки вій Завивати короткі війки потрібно в три коротких "щипка" біля основи, а довгі - у три щипка уздовж довжини. І не стискайте щипці занадто сильно, інакше вії взовьются вгору під неприродним ляльковим кутом.
Завивати щипцями вії можна віялом: центральну частину - вгору, а вії зовнішнього краю - вбік, у напрямку до скроні.
Якщо ви користуєтеся щипчиками для завивки вій, необхідно спочатку закрутити вії, а вже потім наносити туш (причому краще використовувати густу сухувато туш - вона легше прокрасіт закручені вії і додасть їм густоту, а рідка і волога зведе ефект завитих вій нанівець).
При загинання вій очі «відкриваються» і здаються великими. Помістіть щипці біля коріння вій стисніть їх кілька разів, одночасно просуваючи до кінців вій. Нюанс: вії, загнуті догори роблять очі кругліше.
Ніколи не використовуйте щипчики для завивки після того, як нафарбував вії, - вони можуть вийти з ладу! Якщо помітили, що вії втомилися, то відмовтеся на час від завивки і позалицятися за ними.

Миттєвий ефект в туші заломлених догори вій досягається за допомогою летючих речовин: туш підсихає, скорочується, і вії скручуються.Але летючі речовини туші сильно сушать вії, так що щипчики для завивки, як не дивно, куди більш щадні. Сучасні щипчики для завивки роблять з м'якого пластику.

Деякі нюанси в макіяжі вій.

alt Нафарбовані нижні вії можуть візуально зменшити очі. Якщо використовувати білий Каялі на нижньому внутрішньому столітті, то очі зорово збільшуються.
alt Якщо нафарбувати надто густо верхні і нижні вії, то можна стати схожою на наївну "ляльку".
alt Занадто прямі вії, що стирчать вперед, краще загнути вгору щипцями. Від цього очі будуть здаватися більше і вираз обличчя стане більш привітним.
alt Любителькам природного макіяжу краще фарбувати тільки коріння вій, не чіпаючи кінчики.
alt Густо нафарбовані "махрові" вії виглядають дуже штучно і стають сильним акцентом у макіяжі. Отже: інші частини обличчя в макіяжі повинні виглядати спокійно.
alt Акцентовані у куточків очей вії витягнуті до скронь, зорово звужують очі і надають особі "хижий" вираз - ефект котячих очей.