загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Секрети макіяжу. Використання хайлайтера для гламурного макіяжу.

Секрети та техніка макіяжу очей - виглядати молодше. Краса очей в будь-якому віці.

макіяж очей, щоб виглядати молодше Жінці чи дівчині в будь-якому віці (25, 30, 35, 40 років) хочеться завжди виглядати молодше. А з кожним роком це бажання тільки посилюється. З віком неможливо повністю прибрати зморшки і повернути пружність злегка розпливлася овалу. Але за допомогою грамотного макіяжу можна відвернути увагу від тієї чи іншої частини обличчя.

Очі, губи і вилиці - основні частини нашого обличчя, на які ми наносимо макіяж. Правильний макіяж тільки тоді буде виглядати природно і живо, якщо зробити грамотний акцент на одній з частини особи. Приміром, роблячи виразними і яскравими очі, губи слід фарбувати нейтральними.

Уроки макіяжу очей. Макіяж очей, що приховує вік.

Урок 1. Камуфляж.
Сховати темні кола під очима можна за допомогою світловідбиваючого маскує кошти, починаючи від внутрішнього кута ока нанесіть трохи кошти вниз по діагоналі. Дозвольте йому трохи підсохнути, а потім кінчиками пальців розтушуйте його. Не варто наносити маскує засіб на всю поверхню шкіри під очима або використовувати його для того, щоб приховати дуже темні круги, оскільки це лише підсилить їх візуальний ефект.
При більш темних колах під очима маскує олівець або коректор кольору лаванди буде більш ефективним, ніж світловідбиваюче маскує засіб. Нанесіть маскує олівець з допомогою широкої кисті і кінчиками пальців розтушуйте його. Від мішків під очима маскує олівець не підходить, він лише підкреслить набряклість.
Не наносіть основу під макіяж по лініях мімічних зморшок - навколо очей, де зазвичай утворюється сіточка "гусячих лапок".

макіяж очей Урок 2. Текстура і колір тіней.
Краще віддавати перевагу жирним тіням. Такі тіні виглядають свіжо і не підкреслюють зморшки. Кремоподібні тіні для повік рівно лягають, швидко вбираються як крем, а після висихання схожі на ультрамягкіе розсипчасті тіні.
Насичені перламутрові тіні не варто наносити на всю повіку, ними можна лише злегка "висвітлити" внутрішній кут очей. Такий спосіб нанесення тіней освіжить погляд.
Тіні з блиском, мерехтливі, блискучі - слід виключити, вони тільки підкреслюють зморшки і нерівності шкіри.
Матуючи тіні ніжної текстури відтінку шампанського або персика, зливаючись зі шкірою відмінно маскують очі і створюють ефект юних очей.Можна нанести тонку смужку або виділити весь очей. При набряклості століття можна скористатися темно-коричневими матовими тінями, завдавши їх на середину очі. Це додасть глибини очам і створить природно виглядаючий складку.
Навислі повіки можна приховати за допомогою світло-коричневих тіней: нанесіть їх на місце, де повіку утворює складку, і розтушуйте у ледь вгадуємо серпанок.

Урок 3. Не захоплюйтеся декоративною косметикою холодних тонів - холодна гамма підкреслює зморшки.
Не експериментуйте із занадто яскравими квітами тіней, наприклад, з яскраво-блакитним. Цей холодний колір звертає на себе значно більше уваги, ніж увесь інший макіяж і порушує ефект цілісності. Сіруватий колір в тінях робить зовнішній вигляд втомленим. Якщо ви вирішили зробити акцент на очах, то необхідно додати кілька відблисків світлими тінями, завдаючи кілька штрихів навколо очей. Наносьте темні кольори зверху під уже світлої областю брів, а світлі - над стрілками і під очима.

Урок 4. Олівець для очей і підводка - незамінна річ для верхнього століття: підводка не тільки візуально збільшує очі, але й надає віям об'єм. Злегка відтягніть повіку догори і проведіть олівцем під лінією вій. Потім відпустіть повіку і накрасьте лінію зверху рідкої підведенням.
Для нижнього століття підводку можна замінити тінями для вік підходящого відтінку. Нанесіть тіні тонкої лінією під нижніми віями, щоб підкреслити глибину очей. За внутрішнім нижньому віку (близько білка ока) можна провести білим спеціальним дуже м'яким олівцем - цей спосіб збільшує і освіжає очі.

Урок 5. Брови.
Щоб виглядати молодше, рідкісні і світлі брови підкреслюйте олівцем (штрихи повинні бути короткими та м'якими) або тінями (в цьому випадку краще скористатися жорсткої пензликом). Фарбувати слід з середини брови, щоб уникнути жирних і різких ліній, а потім акуратно розтушувати по всій довжині брови.
Треба намагатися коригувати лінію брови трохи вище вашої природною, а під брову наносите відтінки з лоновой кістки або білі з перламутром - це візуально "розкриває" очі. Основне правило графіки макіяжу: всі лінії макіяжу повинні йти вгору. Підводка для очей теж повинна вимальовуватися догори.

Урок 6. І не перестарайтеся з тушшю. Особливо це стосується подовжується або надає обсяг віям. Намагайтеся не фарбувати нижні вії або подкрасьте ледь-ледь. Слідкуйте, щоб не обсипалася туш.