загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Стиль 80-х макіяж диско для: вечірок, свят, дискотек, нічних клубів, сцени.

Секрети весільного макіяжу: корисні поради для нареченої

Весільний макіяж Один з найскладніших видів макіяжу. Наречена повинна бути чарівною як на весільній церемонії, так і на фотографіях. Весільний макіяж нареченої повинен маскувати видимі недоліки, виглядати при денному та при штучному світлі, але в той же час повинен бути легким, чуттєвим, романтичним. Весільний макіяж повинен виглядати однаково ефектно здалеку і зблизька, зберігатися протягом декількох годин і не нагадувати при цьому маску.

Підготовка: догляд за обличчям перед весіллям

Нареченій потрібно перед весіллям підготувати шкіру в салоні краси: пройти антистресову програму по догляду за шкірою, пілінговие процедури, чистку особи (за тиждень чи два до весілля). Напередодні зробити корекцію і забарвлення брів (при необхідності).
Якщо наречена захоче обійтися без послуг косметолога, то вона може в домашній умовах пройти курс очищувальних процедур і масок (поживних, зволожуючих, антистресових), щоб вирівняти і підготувати шкіру обличчя до бездоганного макіяжу. Глибока чистка особи можлива тільки в салоні краси.

Весільний макіяж має одну важливу особливість: він повинен бути легким, природним і одночасно досить яскравим, щоб на весільних фотографіях наречена не виглядала бляклої. Щоб досягти такого ефекту, необхідно використовувати техніку накладання як денного, так і вечірнього макіяжу.

Техніка виконання весільного макіяжу

Демакіяжу. Перед нанесенням макіяжу особу необхідно очистити, спочатку засобом для вмивання, а потім тоніком. Після цього в якості основи під макіяж треба нанести Матуючий денний крем, для того щоб на обличчі нареченої не було жирного блиску, і макіяж був стійким.

Маскуючі прийоми. Тональний крем

Нанесення тонального засобу. Для макіяжу нареченої краще вибрати легке емульсійне тональний засіб (тон-стик). Уникаємо червонуватих відтінків, оскільки контрастуючи з білим кольором сукні, зроблять особа схожим на маску.
Тональний крем наноситься на обличчя вологим спонжем легкими рухами по масажних лініях. Само собою зрозуміло, тональний крем повинен бути підібраний відповідно до вашого типу і тоном шкіри, і після нанесення бути на ній не помітний. За допомогою тонального крему можна змоделювати овал обличчя. Використати більш темний тон у місцях, які необхідно візуально звузити, віддалити або поглибити, а більш світлий - там, де необхідно візуально розширити обличчя і «витягнути на поверхню» необхідні деталі. Наприклад, особа круглої форми необхідно візуально витягнути, зменшивши обсяг щік.Для цього нанесіть більш темний тональний крем на бічні поверхні особи.

Маскуючі засоби - коректори

Невеликі дефекти на обличчі можна акуратно приховати за допомогою косметики. Наприклад, синці під очима маскуються більш світлим тоном з рудуватим відтінком, який наноситься легкими торканнями, а потім тампуіруется пальцями. Прищики та почервоніння можна прибрати за допомогою маскувального кошти із зеленуватим відтінком. Його слід наносити пензликом точно на місце почервоніння поверх або під тональний крем, не заходячи на інші ділянки.
Якщо є носогубні складки, зморшки - вибілити білим олівцем.
Припудрювання розсипний прозорою пудрою. Виступаючі області особи: вилиці, підборіддя можна оформити пудрою з золотистим або сріблястим мерехтінням.

Форма брів, корекція та фарбування брів

Оформлення брів одна з основних деталей у макіяжі. Дуже важливо, щоб вони були доглянутими. Як ми вже говорили, що корекція та фарбування брів робиться заздалегідь за 1-2 дні до весілля. Підфарбовує і укладаємо брови спеціальним гелем. Колір брів повинен бути на 1-2 тони темніше або світліше волосся.

Читати далі>>>