загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Стилі макіяжу губ.

Стиль 80-х макіяж диско для: вечірок, свят, дискотек, нічних клубів, сцени.

Стиль диско знову актуальний!

макіяж диско 80-е увірвалися в моду: рукави летюча миша, короткі спідниці, легінси, яскраві отруйні кольору, яскрава пластмасова біжутерія, розкіш і химерність і, звичайно, став модний макіяж у стилі диско. Яскраві фарби, зухвалі поєднання, довгі накладні вії і виблискуючі перламутром нігті. Яскравість і блиск в моді.

Стиль диско віддає перевагу кольору пояскравіше, а текстури понасищенней. А наносити косметику можна пальцями. Зайва акуратність не вітається. Наприклад - поєднання яскравих кольорів: рожево-фіолетовий, насичений блакитний, колір сливового джему, фіолетово-бузковий, лілово-рожевий.

Очі: використання яскравих тіней по всій області століття з ідеальною розтушовуванням, відсутність чітких контурів.
Не бажано: Розтушовування тіней не тільки по верхній повіці, але й по всій області очей аж до брів. Все це створює ефект перевантаженості, якого слід уникати.

Головна фішка сезону - олівці. Вони можуть бути будь-якого кольору і малювати ними можна навіть на губах.

Форма брів - максимально природна.

Губи: помада - соковиті губи відтінку стиглих мандаринів і моркви. Але якщо Ви ці кольори занадто сміливими, то можна вибрати сяючий блиск коралових відтінків. Колірна гамма помади та блиску різноманітна, відсутність чітких контурів.

Яскраві рум'яна ляльково - рожевих і червоних відтінків з бархатистими текстурами - будуть актуальні для макіяжу в стилі диско.

Обличчя: макіяж з яскравими акцентами вимагає ідеальної шкіри (свіжа, здорова шкіра обличчя). Найправильніший результат дають матуючим пудра і тональна основа, вирівнююча тон.

Акцент: як такі - відсутні, більш-менш рівномірно виділяються всі ділянки обличчя.

Нігті: крім традиційного поєднання білого з рожевим, для френч - манікюру можна використовувати лаки будь-яких, навіть самих екстремальних відтінків.

Волосся: пишні довге волосся, з наклеєними блискітками на обличчі та волоссі, начісування (Алла Пугачова, Мадонна, Шер та ін.)

Отже, яким же все-таки повинен бути сучасний макіяж у стилі диско

Макіяж повинен відповідати сучасним канонам, а саме, виділяти потрібно або очі, або губи. У 80-ті роки макіяж у стилі диско був швидше подіумні, ніж повсякденним, тобто наносилися дуже яскраві рум'яна, тіні, малювалися «жирні» стрілки. Зараз можна використовувати блискучі тіні, сухі блискітки, робити кольорові стрілки. Але все це має бути дуже помірно.Макіяж диско добре підійде для вечірок, свят, дискотек, нічних клубів, сцени.