загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Вибір кольору тіней під колір очей

Уроки макіяжу. Правильно наносимо і підбираємо тональні засоби. Поради по макіяжу.

Освітлення і тон шкіри. Урок макіяжу - 1

Нанесення макіяжу найкраще робити при денному світлі. Світло при цьому повинен падати на все обличчя, а не на дзеркало.
При нанесенні косметики бажано, щоб стіни в приміщенні були білими і рівномірно освітлені лампами денного світла. Якщо це лампи розжарювання, то з двох сторін - праворуч і ліворуч від дзеркала. Світло, що падає згори кидає тіні, а кольорові стіни змінюють тон шкіри.

Підбір кольору тонального крему і пудри. Урок макіяжу - 2

нанесення тонального крему Підбір відповідної основи за кольором і текстурі - запорука прекрасного макіяжу. Купуючи крем, пам'ятайте, що тон проявляє свій колір при повному висиханні, через 3-10 хвилин.
Професійний прийом, за допомогою якого можна визначити підходить колір тонального засобу чи ні. Наприклад, прийом, про який багато жінок не знають і починають пробувати пудру або тональну основу на зовнішній стороні долоні. Насправді пудра або тональний крем визначається дуже і дуже просто. Береться точка, ставиться на центр чола, якщо вона не помітна, то ця пудра або тональний крем - ваші.

Купуючи тональний крем пробуйте його колір на особу без макіяжу і при денному світлі. Тон, який найменше виділяється на вашій шкірі - є вашим тоном. Хороший варіант - купити два відтінки тонального крему однієї і тієї ж марки - світлішими і потаємні. Змішуючи їх у різних пропорціях, ви отримаєте самий відповідний колір. Тональний крем наносіть завжди на підготовлену шкіру - крем або основу під макіяж. Макіяж при цьому довше тримається і виглядає краще.

Область очей. Урок макіяжу - 3

При макіяжі спочатку тонується область під очима, краще використовувати більш світлий тон, ніж для обличчя. Тональний крем обережно вбивають у шкіру кінчиками пальців або завдають пензликом - зі шкірних лініях. Надлишки крему обережно прибирають губкою. Від кіл та синців під очима використовують спеціальні маскуючі засоби, які містять більше пігменту і світліше основного тону. В області очей бажано не використовувати пудру, а якщо це необхідно, то краще всього припудрити розсипчастою пудрою. Пудру можна наносити пушком або широкою пензликом. Пухівка краща для шкіри під очима і навколо носа. Зайві частинки пудри смахніте з лиця широкої пензликом.

Техніка нанесення тону - обличчя.Урок макіяжу - 4

припудрювання особи, розсипчаста пудра Щоб тональна основа лягла рівніше, перед її нанесенням збризніть обличчя водою. Наносити тональний крем потрібно зі шкірних лініях - від центру до периферії і знизу вгору. Розподіляти крем по обличчю можна спонжем або пальцями. Ефект від цих способів виходить різний: при нанесенні пальцями - більш прозорий і легкий шар, спонжем - більш однорідний колір і щільний шар. Наносити крем слід від центру особи до країв, уникаючи коріння волосся і розтушувати на крилах носа, бровах, кутах очей, рота і кордон особи. Приділіть увагу лінії росту волосся і переходу до шиї, і підборіддя - обов'язково треба стерти "видиму" кордон між незайманою шкірою і покритою тональним кремом, щоб макіяж виглядав природно. Потім припудрити обличчя розсипчастою пудрою, хоча якщо відтінок обраний правильно, припудрювати тональний крем не обов'язково.

Техніка нанесення тонального засобу - шия і декольте. Урок макіяжу - 5

Краще і простіше за все, якщо тон у точності збігається з кольором шкіри під підборіддям. У цьому випадку шию можна не тонувати, не боячись, що по контуру особи утворюється видима межа. Потрібно як слід розтерти тональний засіб кінчиками пальців у бік шиї. Те ж саме треба зробити і з переходом до вух і до основи волосся. Шию слід злегка припудрити. Така техніка макіяжу використовується, якщо комір блузи чи край вирізу не стикається з барвниками кремами. Якщо тональний крем правильно підібраний, то на шию його наносити немає сенсу, головне, щоб на кордоні з шиєю крем був добре розтушувати.

Область декольте краще не тонувати, а замість цього підбирати колір основи в тон шкірі і накладати її тільки на обличчя. Область декольте лише злегка припудрити, а також можна використовувати мерехтливу пудру. Чим краще тональний крем підходить до шкіри, тим довше він може залишатися на обличчі. Рада з макіяжу: щоб макіяж тримався на обличчі довше, застосовують такий спосіб - готовий макіяж злегка обприскують водою з спрею, промокають серветкою і припудрюють обличчя. Ще краще, якщо вода буде мінерально - це закріпить макіяж і подарує шкірі свіжість.

Ще статті з цієї теми: Все про тон , Коригувальні засоби , Коригування особи