загрузка...
ОБЛИЧЕ     |     Уроки макіяжу. Правильно наносимо і підбираємо тональні засоби. Поради по макіяжу.

Уроки макіяжу і техніка нанесення макіяжу - зелені очі. Краса зелених очей.

макіяж зелених очей Зелені очі, з чистим саме зеленим кольором, зустрічаються вкрай рідко. Але варіацій зелених очей величезна безліч: трав'янисто-зелені, сіро-зелені, синювато-зелені, блакитно-зелені, коричнево-зелені і інші. Красу зелених очей можна підкреслити за допомогою найрізноманітніших відтінків і кольорів тіней - від бірюзового до зеленувато-жовтого і смарагдового, темно-фіолетового, персикового і багатьох інших, про які ви навіть не підозрювали, що вони можуть підійти. Чи підходить обраний вами відтінок до кольору очей, можна тільки методом проб і помилок.

Вибір кольору тіней, що підходять до зелених очей. Тонкощі макіяжу зелених очей.

макіяж зелених очей Спробуйте різні відтінки коричневого, особливо шоколадного відтінку. Коричневі і темно-зелені тони з мідним або золотистим відтінком - цікавий варіант "котячих" око.

Фіолетові відтінки доповнять (доповнюють зелений) і підійдуть для любительок ефектного макіяжу, так як вони візуально збільшують зелені очі. Темно-фіолетові, сливові і металеві відтінки також підходять для зелених очей.

Червонуваті кольори: вся гама рожевих, ніжно-помаранчеві кольори, коричнево-червоні («іржаві»). Такі тіні сильно контрастують із зеленими очима, підкреслюючи їх колір.

макіяж зелених очей При створенні багатобарвного макіяжу можна використовувати прийом контрастних кольорів: наприклад - декілька відтінків коричневого, в тому числі і червонувато-коричневий. Виконуємо ними макіяж верхньої повіки. А по лінії зростання нижніх вій проводимо лінію зеленими тінями. Відтінок краще взяти найбільш схожий з кольором очей.

Інший варіант: виконати макіяж в одній гамі приміром - сірою, а за внутрішнім століття провести зеленим олівцем насиченого кольору. Колір зелених очей засяє.

Красу зелених очей особливо підкреслюють оливкові відтінки і колір моху. Використовуйте ці непомітні відтінки для створення монохромного і природного макіяжу.

макіяж зелених очей Дуже виграшно виглядає макіяж зелених очей, повністю виконаний в золотистій гамі.Мідні і золотисті тони ідеально підійдуть для гламурного вечірнього макіяжу.

Теракотові й темно-сині тіні надають зеленим очам смарагдовий відтінок.

Приємне поєднання виходить з фіолетовими тінями, але якщо очі жовтувато-зелені, то фіолетові і бузкові тіні підкреслять більше жовтизну, ніж зелень. Сміливо можете підкреслювати жовтизну очей, так як чисто жовті очі - крайня рідкість у людській природі. Ви будете унікальні.

макіяж зелених очей До зеленим очам підходять кольори: золотаво-білий, опаловий, бежевий, колір шампанського, вершковий і біло-бузковий. Ці кольори незамінні при створенні легкого денного макіяжу, а також для створення багатобарвного макіяжу - в якості самих світлих відтінків. Персикові і сіро-коричневі тіні підходять для основи, на якій ефектно виглядають більш темні відтінки.

Вся гама сірих, сіро-бежевий, бузковий, волошково-синій і лавандовий підходять як середніх тонів для макіяжу зелених очей.

Темні кольори - контрастні для складного макіяжу до зелених очей: чорний, чорно-коричневий, матово-коричневий, бронзовий, темно-ліловий, темно-фіолетовий і ультрамарин.

Помилка: використовувати на всьому столітті зелені тіні, відповідні по насиченості і відтінку очам: або всі зіллється в одне колірне пляма, а якщо очі блакитно-зелені, то зведеться нанівець зелений відтінок самих очей.

Варіанти колірного рішення і техніка нанесення макіяжу зелених очей. Уроки макіяжу.

макіяж зелених очей Для повсякденного макіяжу зеленим очам підійде наступний варіант.
1. Завжди наносьте тональну основу на віки і навколо очей і не забувайте припудрити тон, щоб макіяж очей був більш стійким і тіні рівніше лягали; на ділянку під очима і внутрішній куточок ока нанесіть маскує засіб. На всю повіку, від нижньої частини складки до самої подбровной кістки нанесіть світлу або блискучу основу.
2. Поверх основи нанесіть персикові або сіро-коричневі тіні і акуратно розтушуйте.
3. Нанесіть тіні більш темного відтінку (шоколадно-коричневі, темно-зелені, мідні і т.п.) наступним чином:
a) Починаючи від середини століття, від лінії росту вій, до ділянки безпосередньо над складкою. Як випливає розтушуйте, щоб перехід відтінків був непомітний.Щоб погляд був більш виразним, підкресліть темними тінями нижню повіку під лінією росту вій.
б) Нанесіть тіні від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, поступово роблячи лінію більш широкою. Не забудьте гарненько розтушувати.
4. Підкресліть контур очі олівцем або підведенням. Не рекомендується користуватися чорною підводкою або олівцем, якщо тільки ви не є його переконаною прихильницею. Спробуйте замінити чорний сірим або шоколадно-коричневим олівцем. Щоб візуально збільшити очі, скористайтеся білим або золотистим олівцем в області нижнього століття до росту вій.
5. Останній штрих - туш чорна або коричнева. Нанесіть на вії два шари туші, приділяючи особливу увагу віям при зовнішньому куточка ока, а також поставте тушшю точки по лінії росту нижніх вій.

Макіяж для зелених очей в холодних тонах:
1. Макіяж робиться на підготовлену шкіру. На верхню повіку, в основному на його середину, накладаємо рожеві тіні.
2. За складці верхньої повіки, у внутрішньому і зовнішньому кутах ока (у внутрішньому - поменше, у зовнішньому - побільше) накладаємо фіолетові тіні.
3. По лінії зростання нижніх вій і за внутрішнім століття проводимо зеленим олівцем.
4. Закріплюємо зелений олівець зеленими тінями (на внутрішньому столітті повинен бути тільки олівець!)
5. Під брову - світлий перламутровий відтінок. Оформляємо брову (тінями або олівцем) і фарбуємо вії.

макіяж зелених очей Макіяж для зелених очей в теплих тонах:
1. На верхню повіку - світло-коричневі тіні.
2. У складці верхньої повіки, у зовнішньому і внутрішньому його куточках - темно-коричневий колір.
3. Під брову - найсвітліше коричневий або жовтуватий відтінок з блиском, брову фарбуємо тінями або олівцем.
4. За внутрішнім століття і по лінії зростання нижніх вій проводимо олівцем тепло-зеленого відтінку (наприклад колір хакі).
5. Розтушовуємо зелений олівець тінями такого ж кольору.
6. Фарбуємо вії, можна коричневою тушшю.

макіяж зелених очей Ефектний макіяж для зелених очей:
1. Нанесіть прозорі фіолетові тіні на всю верхню повіку, а в зовнішній куточок очей, трохи нижче солодкі, нанесіть тіні червоно-коричневого або вугільного відтінку і розтушуйте так, щоб перехід був непомітним.

2. По нижньому століттю трохи нижче лінії росту вій проведіть пензликом або аплікатором тонку лінію насиченого коричневого або вугільного відтінку, як у димчастому макіяжі.Якщо ви віддаєте перевагу стрілки, то злегка змочіть дуже тонкий кінчик щіточки або аплікатора для тіней і рідкої чорною підводкою проведіть тонку лінію по всьому верхній повіці, як можна ближче до лінії росту вій. Починайте з внутрішнього куточка очей, поступово потовщені лінію у міру наближення до зовнішнього куточка ока і трохи продовжуючи її у напрямку до скроні.

3. Нанесіть на вії два шари чорної туші, приділяючи особливу увагу віям при зовнішньому куточка ока, а також злегка окрасте нижні вії.

Насиченість кольору тіней може бути різна: для денного макіяжу - світліші і нейтральні відтінки, а для вечірнього - пояскравіше.