загрузка...
ОБЛИЧЕ    

Все про тоні.

Рідко можна зустріти жінку з ідеальною шкірою обличчя: у кожної знайдуться свої недоліки - зморшки, родимки, веснянки та інші вади. Тим не менше, особи зірок, відомих моделей виглядають ідеально: їх макіяж завжди бездоганний. Секрет полягає в умілому підборі і використанні маскує косметики.

Основний тон.
Після вживання звичайного крему можна наносити тональний, який приховує шорсткості, плями, прищі, роздратовані ділянки шкіри і навіть шрами. Особа набуває свіжий, здоровий вигляд, поверхня стає оксамитовою, ніжною і гладкою. Рідкий і компактний основний тон підбирають точно відповідно до кольору шкіри, у той час як тональні гелі, креми і пудри покликані надати шкірі відпочив, квітучий вигляд і можуть бути більш інтенсивного тону, ніж колір шкіри. У будь-якому випадку, Ви повинні вміти створити чудовий тон, застосувавши одне, просте у використанні засіб або ж скомбінувавши чотири кошти, що вимагають в нанесенні професійної підготовки. Основний тон при денному макіяжі повинен повністю збігатися з тоном шкіри, вечірній макіяж ж передбачає більш світлу тональну основу. Припустимо нанесення основного тону без пудри й пудри без основного тону. Але краще все ж поєднувати основний тон з фіксуючою пудрою. Окрім декоративної функції тональні засоби ще й охороняють шкірні покриви від втрати вологи, захищають від несприятливих атмосферних впливів, бактерій і ультрафіолетових променів. Вони розрізняються за консистенцією, від якої залежить ступінь їх проникності.

Рідка основа.
Містить багато жиру і вологи, але мало барвника, тому вона дуже прозора і на обличчі виглядає органічно. Крем добре лягає, зволожує шкіру, довго тримається, але не маскує абсолютно всі недоліки, а тільки незначно приховує вади, вирівнюючи колір обличчя. Рідкі основи можуть бути водостійкими. До складу тонального крему включені пудра і фарбувальні речовини, тому він працює над проблемними зонами ретельніше, практично повністю затушовуючи всі прожилки, плями і ластовиння. З його допомогою легко можна змінити колір шкіри.

Для вечірнього макіяжу ідеальна мерехтлива основа.
Це унікальне тональний засіб, який має у своєму складі оптичні пігменти, що розсіюють світло.Зазвичай світло відбивається тільки в одному напрямку, підкреслюючи нерівності шкіри. А мерехтливі або перламутрові частинки розбризкують світло в різні боки. Риси обличчя здаються менш різкими, воно виглядає свіжим і сяючим.

Маскує олівець.
Хороший для боротьби з дрібними недоліками шкіри - червоними жилками - капілярами, прищами, гнойничками та іншими. Форма його випуску різна: фломастер, рідкий крем або помада. Для заліковування і зафарбовування прищів зручний коректуючий олівець у вигляді помади зеленого кольору. У макіяжі маскувальний шар передує тональному.

Як правильно вибрати тональний крем.
Для того щоб макіяж протягом всього дня не утворював плям і не забивався в зморшки, потрібно вибрати тональний засіб, що підходить вашому типу шкіри. Не менш важливо знайти оптимальний саме для вас відтінок. Звичайно, доведеться поекспериментувати на власному досвіді. Колір шкіри залежить від переважання того або іншого пігменту. Він буває рожево-червоним або жовто-коричневим. Перший свідчить про активність кровообігу в судинах особи, другий - про високий рівень вмісту меланіну. Люди, у яких більше рожево-червоного пігменту, належать до холодного типу - їм необхідно використовувати рожевий тональний крем. Жінок з домінуючим жовтувато-коричневим пігментом відносяться до теплого колірному типу - їм підійде крем з золотисто-жовтим відтінком.

Пудра.
Пудра виконує три функції: робить шкіру матовою, закріплює макіяж, тонує і запобігає на шкірі поява жирного блиску.

Розсипчаста пудра.
Поєднується з будь-яким тональним засобом. Для нанесення порошкоподібного складу краще скористатися товстої пензликом, яку треба регулярно промивати, так як її волоски склеюються, вбираючи шкірне сало. Порошкоподібна пудра йде в хід тільки після того, як тональний крем повністю вбереться. Наберіть на пензлик трохи пудри і струсіть надлишки. Потім нанесіть пудру на шкіру, рухаючись зверху вниз, щоб пушок на обличчі не став помітним. Якщо виявилося, що пудри багато, проведіть по перенасиченим ділянках порожній пензликом.

Компакт-пудра.
Практична, тому більш популярна, ніж розсипчаста. Вона не замінима для того, щоб освіжити макіяж протягом дня, зробити шкіру знову матовою, якщо вона почала блищати. Таку пудру зазвичай наносять плоскою губкою, спонжем або пензликом - як вам зручно.Крім традиційних видів пудри існують і менш поширені склади, що у певних випадках можуть вам знадобитися.

Антисептична пудра.
Вона незамінна при різних запаленнях шкіри, тому що містить антибактеріальні та протизапальні добавки. Призначена така пудра тільки для роздратовано шкіри, нормальної або сухій шкірі вона протипоказана. Антисептичний склад наноситься одноразовим ватяним тампоном.

Пудра у вигляді різнокольорових кульок.
Повертає втомленою шкірі свіжість. Частинки кульок змішують на товстій пензлик і отриманим порошком затушовують обличчя. Утворився надпрозоре шар відбиває світло, і в результаті риси обличчя стають м'якше.

Аналогічно мерехтливої основі діє мерехтлива пудра.
Вона складається з золотистих або сріблястих частинок, які при штучному освітленні або при вогні свічок створюють ілюзію мерехтіння особи. Таку пудру можна використовувати також і для області декольте. Однак при денному світлі подібний відблиск виглядає неприродно.