загрузка...
0 1

Основні нюанси і секрети макіяжу для блондинок. Декоративна косметика і колірна палітра блондинок.
Тип блондинки - світла (бліда) шкіра з блакитними, синіми та сірими очима. Тон і пудра. Секрети макіяжу для блондинок. Тон (тональний крем) і пудра для блондинок такого...  далее..
Загальні правила макіяжу очей
Макіяж очей складається з декількох етапів. 1. На верхню повіку і западину над ним, починаючи від носа, завдати світлі тіні. Вони не повинні підніматися вище складки. Потім провести тонку лінію уздовж зовнішнього кута ока і під нижніми віями....  далее..
Володаркам карих очей - підбір кольору тіней і варіанти макіяжу.
Карі очі мають дивну привабливість і, щоб підкреслити глибину кольору і виразність...  далее..
Новорічний, святковий макіяж в Рік Тигра. Тенденції та техніка вечірнього макіяжу.
У будь-якій Новий Рік в модних тенденціях макіяжу присутні золоті та срібні відтінки тіней, рум'ян і помад, але в цьому році золото і срібло актуальні особливо, так як 2010 рік...  далее..
Новорічний макіяж - святковий настрій і краса Вашого обличчя
Дівчата! Вашій увазі для Новорічної ночі пропонується три види і стилю макіяжу: японський, димчасті очі та ретро. Вибір завжди за Вами! Але щоб будь-який макіяж виглядав...  далее..
Модний макіяж весна-літо 2010. Колірні рішення макіяжу очей, губ і тону особи. Модні тенденції макіяжу 2010.
Тон особи весна-літо 2010. Ключ до розгадки краси - тон шкіри обличчя. Модний макіяж весна, літо 2010 - "Лоліта"...  далее..
Модні тенденції макіяжу 2009. Помада і тіні - Make up 2009. Рум'яна і тон особи. 2 частина.
Помада і тіні - Make up 2009 При макіяжі губ намагайтеся поєднувати губну помаду з контурним олівцем тон-в-тон для губ. У крайньому випадку, можна використовувати на тон темніше помади. Колір помади повинен гармоніювати з макіяжем очей, особливо тінями для...  далее..
Моделювання особи.
Моделювання особи - це творчий процес. При його виконанні на увазі всебічну опрацювання форми і деталей особи. Моделювання не терпить поспіху, в ньому необхідний підготовчий період-вивчення особи, підбір косметичних засобів, тонів і фарб, проба макіяжу, відбір після кількох пробних...  далее..
Маскуючі засоби або коректори.
Коригувальні засоби наносяться на обличчя до основного тону, щоб змінити колір шкіри. Крім зміни кольору шкіри коректор сприяє підвищенню її пружності за рахунок гідратуючий властивостей основи цих коштів. Існують білий, зелений, лавандовий, жовтий, помаранчевий, блакитний та рожевий...  далее..
Макіяж Клеопатри. Техніка нанесення макіяжу.
Швейцарська школа макіяжу в Женеві Make-up Naturel розкриває секрети макіяжу "голлівудської" Клеопатри. Основна ідея макіяжу: відтворити образ минулого, дотримуючись...  далее..
Макіяж для дам зрілого віку
Жінкам зрілого віку при нанесенні макіяжу потрібно враховувати деякі особливості. Існують декілька основних правил макіяжу. Наприклад, якщо...  далее..
Макіяж для брюнеток. Підбір декоративної косметики під колір очей і відтінок волосся брюнеток.
Макіяж для брюнеток зі світлими очима (блакитні, сіро-зелені, сірі, світло-карі і т.д.) і світлими відтінками волосся. Дівчатам такого типу краще робити основний акцент на губи. При макіяжі потрібно ретельно промальовувати форму губ м'яким світло-коричневим...  далее..
Креативний макіяж для молоді: готичний і емо
Готичний макіяж Готичний макіяж не дуже відрізняється від звичайного: він також буває повсякденним і вечірнім, святковим. Косметика...  далее..
Коригування особи.
Коригування особи грає велику роль в макіяжі, тому уважно ставитеся до всього викладеного і це допоможе вам у роботі над макіяжем. Коригування обличчя за допомогою макіяжу Особа кожної людини індивідуально і неповторно. Кожна особа...  далее..
Класичний макіяж очей
Блискучі і виразні очі обов'язково привертають увагу. Наносити грим тут треба з великою обережністю і ретельністю. Не можна забувати, що область очей ще й надзвичайно чутлива. Вся косметика для очей повинна бути гіпоалергенною і не дратувати слизову оболонку. Класичний...  далее..
Який макіяж в моді - достатньо придивитися до зірок.
Кінозірки і макіяж. Одна з провідних художників з гриму Оксана Толмачова погодилася трохи підняти завісу секретності: що ж роблять наші артисти, щоб виглядати ефектно:...  далее..
0 1