загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Догляд за нігтями: зволоження і лікування кутикул

Догляд за нігтями

Всім відомо, що перше враження про людину складають по обличчю, проте найбільш повне уявлення про його характер і звички можна отримати, якщо поглянути на його нігті. Доглянуті руки і нігті - не ознака Дендізм, а сама що ні на є необхідність, тому вам дійсно необхідно приділяти увагу цьому естетико-гігієнічному аспекту зовнішності.


У рубриці Дієти:
Літня дієта
Астрологічна дієта

Кожну тиждень робіть манікюр, щоденно зволожуйте нігті, захищайте їх від сонця і як слід доглядайте за кутикули. У цьому і полягає оптимальний догляд за нігтями. Пропонуємо вашій увазі поради, які допоможуть вам вирішити найпоширеніші проблеми нігтів.

Ламкість нігтів

Як правило, ламкість нігтів викликана шкідливою дією сонячних променів, неправильним харчуванням або довгостроковим використанням неякісних засобів для зміцнення нігтів. Намагайтеся взагалі не користуватися такими засобами, так як вони містять формальдегід, хімічна речовина, висушують і щопослаблює нігті. Краще замінити його водостійким покриттям, яке утримує вологу і відштовхує від нігтів воду і бруд. Бальзам для губ на восковій основі - краще й найбільш ефективний засіб для пом'якшення нігтів.

Нігті і догляд за ними: задирки

Як правило, задирки - результат шкідливої звички гризти нігті, впливу хімікатів і миючих засобів або відсутності системи регулярного догляду за нігтями. Зріжте задирки за допомогою гострих кусачок для видалення задирок. Не користуйтесь тупими або неякісними кусачками - вони можуть ще більше погіршити ситуацію і пошкодити нігті. Щоб зупинити подальшу освіту задирок, раз на день використовуйте спеціальне масажне масло для задирок, лосьйон або крем. Якщо задирки викликають неприємні і хворобливі відчуття, двічі на день наносьте на них зволожуючий крем - це зменшить хворобливі відчуття і прискорить загоєння.

Нігті і догляд за ними: борозенки

Поява борозенок на нігтях, як правило, викликане генетичними факторами. Хоча цю проблему неможливо запобігти або вилікувати, у ваших силах разгладіть поверхню борозенок за допомогою буферного кошти або полірування крему.Втім, якщо борозенки з'явилися лише нещодавно, а присутні не з народження, це може вказувати на захворювання анемією. У цьому випадку слід звернутися до лікаря. Поява борозенок також може бути викликане надмірним тиском на нігті в процесі виконання манікюру. Тому при догляді за нігтями слід проявляти обережність.

Нігті і догляд за ними: білі крапки

Поява білих точок зазвичай викликане ударом по нігтям, надмірного тиску в процесі виконання манікюру і т.п. Нігті відростуть, і тоді ви зможете зрізати частину нігтя з білими крапками. Робіть манікюр обережно, так як уколи в кутикули можуть також стимулювати появу білих точок.

Жовтизна нігтів

Жовтизна нігтів з'являється, якщо ви не наносите під лак базову основу. Крім того, жовтизну також може викликати грибкова інфекція нігтів. Краще рішення цієї проблеми-освітлення втратили природний колір нігтів за допомогою відбілюючого скрабу з легким абразивним дією. Також для усунення жовтизни можна скористатися засобом для зняття лаку, що містить інгредієнт, аналогічний лимонному соку, який володіє відбілюючим ефектом.

Звичка гризти нігті

Ні вірного способу позбавитися від шкідливої звички гризти нігті. Однак у цій ситуації дуже корисним може виявитися професійний манікюр раз на тиждень. Навряд чи ви будете гризти красиві нафарбовані нігті. Крім того, якщо ви впевнені в красі своїх рук і нігтів, ви перестанете їх соромитися і ховати.