загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Красиві жіночі груди - догляд.

Кава і краса.

Кофеїн.

До складу кави входять близько 1200 хімічних складових. Одне з них-кофеїн.
Часто люди помилково вважають, що в найбільшій кількості кофеїн міститься саме в каві. Насправді набагато більше кофеїну міститься в зеленому чаї і, тим більше - в мате. Кофеїн відноситься до алкалоїдів і міститься також в інших рослинах, наприклад чаї, какао або колі. У чашці кави міститься 100 - 120 мг кофеїну, а в чашці неміцного чорного чаю 60 - 80 мг. Мабуть, саме кофеїн забезпечує основні гідності кави, які залежно від кількості можуть стати недоліками. Кофеїн стимулює серцево-судинну діяльність, поліпшує пам'ять і підвищує концентрацію уваги, має судинорозширювальну і діуретичну дію. Але у випадку зловживання кофеїн втрачає всі свої позитивні якості і стає шкідливим для здоров'я.

Метаболізм.

Кофеїн повільно, але повністю всмоктується в кров, особливо через стінки шлунково-кишкового тракту. При постійному вживанні кави, кофеїн присутній у всіх органах і навіть плоді вагітних. Він метаболізується в печінці і виводиться з організму через нирки.Фізіологічна дія.

Почастішання серцебиття, розширення коронарних артерій і бронхів, звуження судин головного мозку, діуретичну дію на нирки. Помірна або підвищена доза кофеїну викликає почастішання дихання, серцеву аритмію.
Нормальна доза - від однієї до чотирьох чашок кави в день - не викликає звикання. При більшій денний дозуванні розвивається залежність, що супроводжується головними болями, безсонням і дратівливістю.

Зменшення жирового шару. Кофеїн проти целюліту.

Інтерес косметологів до кави пояснюється змістом кофеїну, яке широко застосовується як основне активна речовина у складі антицелюлітних кремів і кремів для схуднення. Що таке целюліт? Це гіпертрофія жирових тканин на основі гормональних, метаболістіческіх або психологічних порушень. Надлишок жиру в жирових клітинах шкіри тягне за собою перерозтягання сполучно-тканинної строми і руйнування колагенових волокон. Ось тут-то і необхідно дія кофеїну як актівноголіполітіческого речовини, що діє безпосередньо всередині клітини.Клітинний обмін активізується і відбувається спалювання надлишків жирових відкладень, як наслідок шкіра стає більш гладкою і зміцнюється. У поєднанні з іншими активними речовинами, особливо стимулюючими мікроциркуляцію крові і володіють лімфодренажний дією, кофеїн забезпечує високу ефективність кремів для схуднення.

Відновлення захисного шару шкіри обличчя.

Суха шкіра обличчя дуже чутлива. Вона втрачає пружність і передчасно старіє. Деякі марки косметичних фірм створюють особливі засоби по догляду за сухою шкірою за рахунок використання активних речовин, що стимулюють утворення ліпідів відповідно до індивідуальних потреб шкіри. І тут на допомогу знову приходить кофеїн, оскільки стимулює ферменти, відповідальні за вироблення холестерину. Таким чином, захисний шар шкіри відновлюється, і дегідратація шкіри замедляется.Кофеін з успіхом використовують в деяких зволожуючих кремах для обличчя.

Лімфодренаж.

Кофеїн, cтімуліруя мікроциркуляцію крові, надає сприятливу дію на чутливі ділянки шкіри обличчя. Він сприяє лімфовідтоку і стягання шкіри і тому входить до складу засобів для контуру очей. Після застосування нічного крему з вмістом кофеїну зникають набряки, обриси особи стають більш витонченими. Тому без жодних вагань можете випивати по чашечці кави за сніданком і після обіду. Шкіра від цього стане тільки краще, якщо тільки не зловживати цим чудовим напоєм

Кофеїн і фітнес.

Здатність кофеїну підвищувати уважність, стимулювати роботу надниркових, що виробляють адреналін, тобто таким чином знімати фізичну і психологічну втому, використовується при спортивних навантаженнях. Учащая дихання і підвищуючи витривалість, кофеїн дозволяє збільшувати навантаження і побічно стимулює зростання м'язової маси. Це дає можливість займатися спортом з меншою напругою, в тому числі для зменшення жирової маси і зниження ваги. Однак при постійному застосуванні кофеїн стає неефективним. Тому краще використовувати кофеїн зрідка, як допомога у важких тренуваннях. Застосування кофеїну два рази на тиждень дає можливість прогресивного поліпшення результату без ефекту звикання. З 1 липня 2004 зміст більш ніж 150 мг кофеїну в напоях повинна буде вказуватися на етикетках.Цей захід зроблена Європейською комісією з охорони здоров'я, так як така доза кофеїну може стати причиною неадекватної поведінки вагітних жінок і дітей.

Отже, кофеїн володіє наступними основними фармакологічними властивостями:

* Аналептичні,
* Псіхоаналептіческім,
* Спазмолітичну,
* Судинорозширювальну,
* Стимулює секреторну діяльність шлунка.

Тому кофеїн застосовується як лікарський засіб при сонливості, хронічної дихальної недостатності, серцево-судинному колапсі, затримці дихання у новонароджених, мігрені. При вживанні кофеїну можуть спостерігатися такі побічні явища: тахікардія, блювання нудота, шлункові болі, збудження, безсоння, дратівливість. У Франції кофеїн заборонено для вільного продажу в аптеках.

Кавове обгортання проти целюліту.

Кава мелений і будь-який крем для тіла - допоможуть Вам позбутися від целюліту. Для цього візьміть кавову гущу від звареного кави. Після душу Намажте масажними рухами проблемні місця сумішшю з кави з цим кремом. Оберніть плівкою і - займіться своїми справами. Можна полежати, а можна і побігати - і те й інше дієво. Через 1 годину змийте суміш теплою водою без мила. Використання потім зволожуючого крему - за бажанням. Шкіра після цієї процедури оксамитова, рівна і матова.

Шоколадне обгортання дає потужний антистресовий ефект, очищає шкіру від пігментних плям, омолоджує і позбавляє її від вугрових висипань. Гормони щастя ендорфіни-, які виробляються, коли вас обмазують шоколадом, а також міститься в ньому кофеїн сприяють розщепленню жирів.

Обгортання на основі зеленої кави застосовують для лікування целюліту. Сирі кавові зерна активізують розщеплення жирів, сприяють виведенню токсинів і вирівнюють поверхню шкіри, значітельноуменьшая ефект "апельсинової кірки".