загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Краса і здоров'я ніг - це важливо!

Красиві жіночі груди - догляд.

Розмір грудей, форма грудей

Гарні груди Незалежно від форми і розмірів грудей за нею обов'язково потрібно доглядати, і починати такий відхід слід змолоду. При цьому не треба плекати ілюзій, що можна змінити форму і величину грудей. У ваших силах лише перешкоджати її передчасного в'янення і на довгі роки зберегти красу і пружність. Розмір та форма грудей задаються генетично, тому ніяка косметика кардинально не зможе змінити дані природи. Щоб змінити розмір грудей або форму знадобиться пластична операція, але це занадто радикальна міра, а в деяких випадках і небезпечна для жіночого здоров'я.
Важливо дбати про збереження в шкірі волокон колагену і еластину. Для цього доцільно використовувати вітамінні препарати, екстракти морських водоростей і неочищені масла (наприклад, олія виноградних кісточок).

Масаж грудей

Для стимуляції кровообігу грудей, яке діє укрепляюще на тканині, вранці рекомендується приймати холодний душ або робити обтирання холодною водою. Корисно приймати контрастний душ, причому закінчувати завжди холодним. Щоденний холодний душ не збільшує розмір грудей, але зміцнює грудні м'язи і тим самим сприяє її оптичному збільшенню.
Під час прийняття душу необхідно стежити за тим, щоб сильний струмінь води не била по сосок. Після душу можна додатково стимулювати кровообіг грудей делікатним масажем втираючи в шкіру живильний крем. Корисно робити пілінг і кожен день користуватися спеціально призначеними для догляду за грудьми кремами.
Для грудей можна використовувати масаж з морською водою (на 1 літр води 100 г морської солі). Груди потрібно масажувати обережно круговими рухами, без тиску. Час масажу 8-10 хвилин.

М'язи грудей

Груди пов'язана волокнами з малої і великої грудними м'язами. При правильному положенні грудна заліза повинна щільно прилягати до грудної м'язі, а шкіра повинна бути туго натягнута. Для м'язів грудей корисні тренування, які благотворно впливають на зовнішній вигляд бюста. Поширена думка, що груди обвисає виключно через слабкість грудних м'язів, неправду: адже сама груди не має підтримуючої м'язами, і складається із сполучної і жирової тканини і залоз, укладених в оболонку з шкіри. Чим міцніше грудні м'язи тим привабливіше виглядає груди.
Необхідно пам'ятати, що згорблена спина і плечі опущені псують вигляд бюста. У зв'язку з цим в ранкову зарядку слід включати вправи, які зміцнюють мускулатуру шиї, спини і м'язів лопаткового сплетення.Не можна забувати, що вправи приносять користь, якщо робляться систематично.

Бюстгальтер

До попереджувальним заходам, що входять до загального комплекс догляду за бюстом, відноситься носіння бюстгальтера. Було б помилкою вважати, що туга, добре розвинена груди може тривалий час обійтися без всякої опори і підтримки.
При виборі бюстгальтера треба стежити за тим, щоб він не здавлював груди та не сприяв застою крові, не робив груди плоскою і ні в якому разі не відтягував донизу. Якщо ж у вас малорозвинена груди, то завдяки бюстгальтеру можна непомітно внести необхідні корективи з допомогою наповнювачів - накладок, поролону.
Надто тісний і незручний бюстгальтер шкідливий для грудей, так само як і неправильно вибраний за розміром. Бюстгальтер необхідний для повної грудей, інакше розтягується шкіра. При маленькій грудей можна обходитися без бюстгальтера, якщо вам так комфортніше, але слід його все-таки носити коли ви займаєтеся спортом. Ідеальні для цього еластичні спортивні бюстгальтери, які добре підтримують груди і в той же час не утрудняти рухів. Якщо намітилося в'янення грудей, їй можуть допомогти контрастні компреси - чергування помірно гарячих і холодних. При цьому в гарячу воду додають трохи солі, в холодну - винний оцет або лимонний сік.
Час від часу не носите бюстгальтер, щоб ваша шкіра відпочила. У домашніх умовах можна носити м'які і зручні топіки типу спортивних, без кісточок.

Крем для збільшення грудей

Невеликий розмір грудей найчастіше - брак естрогенів (жіночих статевих гормонів). До складу кремів для збільшення грудей як правило входять фітоестрогени - це натуральні, але рослинні естрогени, володіють якостями схожими з властивостями жіночих статевих гормонів. При регулярному і тривалому (від 2-4 місяців) використанні під впливом крему збільшується залозиста тканина і відповідно груди. Бюст піднімається, стає більш пружним, зникають зморшки. Існують креми, які збільшують циркуляцію крові в грудях. Груди збільшується, але незначно і всього лише на кілька днів. Від використання кремів для грудей не варто чекати кардинальних змін, але косметичний ефект буде видний - шкіра декольте доглянута, гарна, а груди більш об'ємна.
Попередження: користуватися кремами для об'єму грудей не родили жінкам не бажано. Вони впливають на молочні залози. Проконсультуйтеся з мамологом!