загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Зроблено в Ізраїлі

Найпопулярніші пластичні операції

"Не родись красивою, а родися щасливою", - ця приказка стала девізом пластичних хірургів всього світу. Щоправда, лікарі його перефразовували: "родись щасливою, а красивою зробимо тебе ми". Дійсно, сучасна медицина надає безліч можливостей для зміни зовнішніх складових пацієнта.


За останні років п'ятнадцять у Росії з'явилося таке неймовірне кількість медичних центрів пластичної хірургії, що їх рахунок переходить на сотні. Зростання заробітку деяких верств населення дозволяє нашим співвітчизникам піклуватися не тільки про матеріальний бік існування, але і про свою зовнішність.
По суті, практично кожна людина щодня проводить на собі операції косметологічного характеру. Це і чищення зубів, і гоління, і навіть підстригання нігтів. Так що ми сміливо можемо називати себе косметологами. Пластична хірургія копає набагато глибше. Час - штука не найкорисніша для здоров'я. Варикоз, третій підборіддя і випадання волосся навряд чи кого-то фарбують. Лікарі роблять все можливе для того, щоб зупинити ці процеси. І далеко не безкоштовно.

Втім, є варіанти, коли операцію можна провести за рахунок держави. Наприклад, згідно з прийнятим законом про захист свідка, вам запропонують змінити свою зовнішність за допомогою пластичної операції, щоб убезпечити себе від помсти спільників засудженого. Проте рішення цього питання - на совісті слідчого. Або ж у разі нещасного випадку (перелом носа, рвана рана і т.п.), коли потрібне хірургічне втручання, карта медичного страхування покриє всі витрати. Погодьтеся, варіанти не самі приємні, так що доведеться відправитися в салон, а там - прощайте гроші на бочку!

Найбільш популярними є операції по зміні «фасаду». Зустрічають не лише по одягу, але і по тому, що під нею заховано. Тут правлять бал жінки. Не секрет, що представниці прекрасної половини хочуть не тільки залишатися прекрасними протягом свого життя, але й прагнуть періодично міняти свою зовнішність. Інакше чим пояснити перманентне бажання змінити зачіску або перетворитися з брюнетки в блондинку, а потім назад?

«Звернувшись до клініки, пацієнт в першу чергу направляється до фахівця, який, крім професійного консультування, допомагає визначити ступінь мотивації відвідувача.Рідко, але бувають протипоказання. Природжений діабет, деякі хронічні захворювання, нарешті, психологічна неврівноваженість. Заходить жінка, показує фотографію голлівудської зірки і каже: «Хочу так само!», Не уявляючи собі можливостей своєї фізіології. Не будь-яка примха може бути втілений в життя, а лікар апріорі не може піти на ризик », - розповідає завідувач хірургічним відділенням клініки« Деталь »Андрій Росс.

Міцні красиві зуби завжди вважалися одним з індикаторів здоров'я співрозмовника. Саме тому сліпуча усмішка голлівудська «від кутюр» ледь безпосередньо впливає на результати переговорів. Багато стоматологічні клініки пропонують банальне відбілювання зубів від 10 доларів за штуку. Найбільш просунуті пропонують імплантацію. За встановлення імплантату попросять у сто разів дорожче.

Губи Анжеліни Джолі не дають спокою багатьом жінкам. І це не єдиний приклад, коли килимова доріжка на церемонії вручення «Оскара» стає бичем косметологічних клінік. Що ж, силіконове наповнення - і губи на пів-обличчя всього за тисячу доларів.

Виявляється, ніс необхідний не тільки для нюху і дихання, але і для створення загальної картини особи. Як стверджують психологи, що слухає співрозмовника людина зазвичай дивиться на рот людини. Коли йому, в свою чергу, доводиться вибухнути власної тирадою, його погляд спрямовується на очі і, як не дивно, ніс свого візаві. Тобто цей орган також є невід'ємною частиною іміджу людини. Операції на цьому органі вельми болючі, страждання від перенесеного операційного втручання незрівняні навіть із зубним болем. Це що стосується виправлення носової перегородки. Так що перед тим, як погодитися перетворити вас на кирпатенька, лікар не одного разу попередить про наслідки. Якщо ж говорити про форму носа, то робота з хрящем свого часу перетворила Халлі Беррі та Тома Круза в тих, ким вони є на поточний момент. Готуйтеся викласти як мінімум пару тисяч доларів.

Приблизно схожа ситуація і з вухами. Тут так само, як і з носом, основне навантаження йде на каркас, тобто на хрящ. За тисячу доларів ви можете отримати раковини ельфа або назавжди позбутися від прізвиська Чебурашка.

Чоловіки в останні роки повільно, але впевнено намагаються скоротити відставання від жінок в кількості звернень з приводу зміни зовнішнього вигляду. Зараз близько 7% відвідувачів клінік - це чоловіки. Вихід російського бізнесу на світовий ринок змушує наших бізнесменів ретельніше стежити за своєю зовнішністю. Велика частина бажаючих змінити свою зовнішність чоловіків вирішує підкоригувати фігуру. Проте багато звертаються і за допомогою в омолодженні особи.

Найбільш поширений варіант корекції - ліпоксація: відкачування жирових клітин з організму. Процес не найболючіший, але не завжди ефективний. Мається на увазі, що ліпоксація оборотна: більшість пацієнтів, завдяки конституції свого організму, найближчим часом після операції ризикують наростити таку ж прошарок. Ціни демократичні - від 600 до 1500 доларів за частину тіла. Це і підборіддя, і живіт, і поперек, і «галіфе» на стегнах. До речі, швидше за все, доведеться ще розщедритися на операцію з підтяжки шкіри, оскільки деякі клієнти після ліпоксаціі нагадують шарпея.

До речі, підтяжка - друга за популярністю операція з корекції фігури. Звичайно, більшість подібних прохань припадає на людей як мінімум середнього віку, але і молоді люди нерідко звертаються за допомогою до фахівця. Так, підтяжка вік може надати очам зовсім інший вигляд, а натяг шкіри обличчя подарує вилицях польове вираз. Ціни починаються від тисячі доларів.

Педантична тема - інтимна хірургія. Ерозія шийки матки, постродовие травми заважають не тільки повноцінної статевого життя, але і всьому організму в цілому. А хтось з клієнтів незадоволений розмірами своїх первинних статевих ознак. У цьому напрямку клініки пропонують ряд послуг, як для чоловіків, так і для жінок. За 8 тисяч рублів дівчина може позбутися незайманості хірургічним способом. Наприклад, звуження піхви після пологів обійдеться в 35 тис. рублів, а збільшення статевого члена у довжину - від 100 тис. рублів. І в цих випадках мова не завжди йде про закомплексованості клієнта. Часто медики можуть усунути перешкоди для повноцінної статевого життя подружжя, коли партнери не сумісні фізіологічно. А ось збільшення молочних залоз за допомогою силіконових імплантатів (5-6 тис. дол.) На статеве життя практично не впливає, вважають фахівці. На думку лікарів, бажання піддати випробуванням свої груди викликані психологічними мотивами жінки і рідко носять характер вимушених.

Що стосується будь-яких гарантій якості проведений операції, то вони, зрозуміло, є, і клініка в договорі детально розписує порядок вирішення можливих конфліктів. «Пацієнт і лікар знаходяться на одній стороні барикади, - говорить Андрій Росс. - Перший повинен бути впевнений в тому, що в результаті операції буде досягнутий бажаний ефект, а для хірурга будь-яка операція - це черговий штрих до його іміджу ».

Перетворитися з бридкого каченяти на прекрасного лебедя на сьогоднішній момент - всього лише питання грошей. Але не варто заглиблюватися в крайності і ставати постійним відвідувачем косметичних клінік. Набагато корисніше і, що приховувати, дешевше обійдуться заняття у фітнес-клубі і ранкові пробіжки в парку.Зміна форми вух не гарантується, але життєвий тонус і гарну фізичну форму ви обов'язково отримаєте.


style.rbc.ru