загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Розтяжки, стрії - друга проблема для жінок після целюліту

Правильний засмагу для краси і здоров'я шкіри. Хороший, гарну засмагу без шкоди для шкіри і організму.

засоби для засмаги, загар Засмага - це потемніння шкіри, отримане внаслідок надлишкового освіти пігменту меланіну в її зовнішньому шарі (епідермісі) під впливом ультрафіолетових променів сонця або штучних джерел світла (ртутно-кварцові лампи та солярії).
Засмага - це захисна реакція нашого організму від ультрафіолету і сонця через шкіру. Відбувається потовщення рогового шару і здатність меланіну поглинати теплові промені захищають організм від довгохвильових ультрафіолетових променів. При тривалому впливі ці промені можуть викликати загибель клітин нижчих шарів шкіри: сонячний опік, а також від інфрачервоних променів (однієї з основних причин перегрівання) і сонячний удар. А ще наш організм додатково захищається від сонячних променів і перегріву - потовиділенням (це абсолютно нормальна і природна реакція організму).
Засмага - це ознака хорошої переносимості і сприятливому впливі на організм ультрафіолетових променів. Помірний засмага нашому організмові лише на користь. Під впливом ультрафіолетових променів в організмі утворюються біологічно активні речовини, що стимулюють діяльність нервової та ендокринної систем, поліпшується обмін речовин, підвищується опірність до інфекційних та інших захворювань, під впливом ультрафіолетових променів утворюється вітамін D, що сприяє всмоктуванню з кишечнику кальцію, який необхідний для кісткової системи ( при нестачі вітаміну D розвивається рахіт). Вітамін D забезпечує нормальну активність багатьох ферментів.
Засмагати рекомендується в період до 11.00 ранку і після 16.00-17.00 вечора, так як прямі сонячні промені небезпечні, вони сушать шкіру, приводять до раннього в'янення шкіри, а також нерівній пігментації, а іноді опіків і т.д.

Крем для засмаги. Засіб після засмаги. Засоби для засмаги - захист. Олія для засмаги.

правильний, гарну засмагу Захисні креми від засмаги, призначені для захисту шкіри від несприятливих атмосферних впливів, охолоджують шкіру і оберігають її від сильної дії сонячних променів.Захисні від сонця креми використовують у горах і на пляжі.
Нижче запропоновані вашій увазі їхні рецепти, які можна приготувати в домашніх умовах.
Компоненти для захисного крему можна придбати в аптеці.
1. Спермацет - 3 г, вазелін - 47 г, вода - 48 мл, гліцерин -1,5 мл, парфуми - 0,5 мл.
2. Салолу - 7 г, вазелін - 47 г, ланолін - 25 г, вода - 25 мл.
3. Спермацет - 3 г, вазелін - 47 г, вода - 48 мл, гліцерин -1,5 мл, парфуми - 0,5 мл.
4. Салолу - 7 г, вазелін - 47 г, ланолін - 25 г, вода - 25 мл.

Крему для засмаги - сонцезахисний крем з SPF (фактор захисту), для любителів позасмагати подовше майже без шкоди для шкіри. Фактор захисту в кремі потрібен для того, щоб було можна правильно розрахувати час, протягом якого сонцезахисний крем буде працювати. Сонцезахисний засіб рекомендується всім без виключення. Крем для засмаги утворює плівку, яка як фільтр послаблює вплив сонця в десятки разів.
Крему для засмаги вибирається за типом шкіри: 1-кельтський, 2-нордичний, 3-середньоєвропейський, 4-середземноморський.

Олія для засмаги допомагає придбати швидкий рівний красивий, засмага. Олія для засмаги одночасно зволожує шкіру. Масло для засмаги в своєму складі містить захисні компоненти від всіх типів сонячного випромінювання, але масло діє слабкіше, ніж крем для засмаги.
Порада: масла волоського горіха, мигдальне і персикове можна використовувати для пом'якшення сухої шкіри і як засіб, що покращує засмагу.

Засіб після засмаги використовується відповідно після прийняття сонячних ванн. Завдяки спеціальним компонентам такий засіб закріплює і продовжує загар, а також знімає почервоніння і зволожує роздратовану сонцем шкіру. Засіб після засмаги можна замінити простим зволожуючим кремом. Спрей після засмаги надає приємне охолоджуючу дію, зволожує шкіру, дає відчуття свіжості і м'якості, володіє заспокійливим ефектом.
Прийняття вітаміну А, бета-каротину й морквини продовжує хороший і красивий загар на вашій шкірі.

Деякі корисні поради для правильного і гарної засмаги.

1. Сонцезахисні засоби наносите на шкіру за 20 хвилин до прийому сонячних ванн.
2. Захищайте шкіру обличчя капелюхом з широкими полями і носіть сонцезахисні окуляри, щоб уникнути нових зморшок.Використовуйте спеціальні засоби, що захищають шкіру губ.
3. Не приймайте сонячні ванни з 11 до 16 годин - прямі та пекучі сонячні промені в цей відрізок часу шкідливі для шкіри.
4. Проводьте такий тест, перебуваючи на пляжі: натисніть пальцем на шкіру чутливого ділянки вашого тіла (передпліччя) і, якщо залишиться яскравий білий відбиток, то на сьогодні зіграти вам досить.
5. Використовуйте сонцезахисний крем перед довгим перебуванням у воді, оскільки вода не рятує від шкідливого випромінювання і воно проникає на глибину до 1 метра.
6. Щоб уникнути обезводнення вашого організму і втрати важливих мінеральних речовин - перед виходом на пляж з'їжте що-небудь солоненьке, можна випити чай з лимоном. Засмага від цього ляже на шкіру рівніше і виглядати буде гарнішим.
7. Перед загорянням не слід мити обличчя і тіло з милом, протирати шкіру одеколоном, а також використовувати масла цитрусових - може піти нерівна пігментація шкіри.