загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Будова і функція нігтів.

Шия - продовження Вашого обличчя

Шия Шия у людини старіє раніше, ніж особа. Будь-яка зміна в стані нервової системи позначається і на шиї. При хвилюванні, переживання шкіра шиї часто покривається червоними плямами. Нерідко жінки, ретельно доглядаючи за шкірою обличчя, абсолютно не звертають уваги на шию.

У косметичному відношенні шкіра шиї старіє дуже швидко. Поперечні зморшки і складки на шиї можуть з'явитися навіть у дуже молодої жінки. Для попередження зморшок на шиї слід дотримуватися правильну поставу: голова високо піднята, груди вперед, плечі розпрямлені. Спати треба на маленькій подушці. Опущена на груди голова під час читання, в'язання та іншої роботи - сприяють утворенню зморшок і подвійного підборіддя.

В області підборіддя шкіра ніжна, тонка, суха. Тут, перш за все, утворюються жирові відкладення і з віком починає деформуватися овал обличчя.

Якщо ви будете кожен день доглядати за шиєю і дотримуватися простих правил, то багатьох неприємних явищ можна уникнути. Як і при догляді за обличчям, шкіра шиї потребує щоденної очищенню і харчування. Але при проведенні таких процедур зверніть увагу, що шкіра шиї буває або сухий, або нормальною, і, виходячи з цього, підбирайте засоби по догляду за нею. Так само як і на обличчі, на шиї є лінії найменшого розтягування, за якими і потрібно очищати шкіру шиї і наносити на неї поживні креми та маски.

Правильно крем краще всього наносити наступним чином. Злегка відкиньте голову назад і нанесіть крем або очищаючий засіб на шкіру шиї по черзі кожною рукою - хрест-навхрест: лівою рукою - на праву сторону шиї, а правою - на ліву. Ці рухи треба робити долонної поверхнею чотирьох напівзігнутих пальців легкими плесканням знизу вгору. Рух повторюється 3-5 разів. Проведіть погладжують руху 3-4 рази по кожній стороні шиї, починаючи від мочки вуха і опускаючись до плеча зверху вниз.

Для зміцнення шийних м'язів при зморшках і складках на шиї перед накладенням крему вітамінізованого виробляються щипка на сухій шкірі протягом 2-3 хвилин поперек зморшок.

Вправи для шиї від подвійного підборіддя

Підтримувати гарну форму шиї, продовжити її молодість дозволяють спеціальні вправи, які не потребують особливих витрат часу і зусилля волі, але дають помітний ефект.

1. Енергійно повернути голову вправо-вліво 10 разів.
2. Нижньою губою прикрити верхню, голову відхилити назад і в такому положенні залишатися 10 секунд. Після цього повернутися у вихідне положення, розслабивши м'язи. Повторювати 5 разів.
3. Сісти рівно, дивлячись перед собою.Сильно напружуючи м'язи підборіддя, спробувати, долаючи опір власне, відкинути голову якнайдалі назад. Зберігай положення 15-20 секунд. Відпочивши, повтори ще кілька разів.
4. Потрібно покласти схрещені руки на потилицю і відхилити назад голову, стримуючи її руками.
5. Покладіть руки на підборіддя і опускайте голову, стримуючи руками.
6. Лежачи на животі, відхиляйте голову якнайдалі назад і назад.
7. Повільно, не рухаючи плечима, повертайте голову вправо і вліво 10 разів, потім киньте назад і опускайте вперед, знову праворуч - ліворуч, потім струсніть головою.
8. Випрямляючи грудну клітку, кладіть руки на краю плечей і намагайтеся якомога сильніше витягнути шию вгору, натискаючи на плечі. Плечі не повинні підніматися. Робіть вдих, вважаючи до 10, видих, потім повне розслаблення. Повторити 5-6 разів.
9. Випрямляйте голову. Висовуючи мову, намагайтеся дістати їм кінчик носа. Одночасно робіть мовою змієподібні, що звивається руху. Потім заберіть його. Повторюй 5 разів.
10. Беріть в рот олівець і "пишіть" в повітрі не менше десяти букв алфавіту.


При подвійному підборідді і для його профілактики добре поплескувати по шиї рушником, складеним двічі по довжині і змоченим в трав'яному розчині або просто у воді; розтягуючи кінці рушники, поплескувати по всій підборіддя.
При масажі шиї поплескування по підборіддю і бічних поверхнях шиї проводиться більш інтенсивно, а по середній лінії - обережно, обходячи область щитовидної залози.

Для збереження овалу обличчя рекомендується 1-2 рази на тиждень підв'язувати підборіддя еластичним бинтом (при худому обличчі на 10-15 хвилин, при округлому - на 20-30 хвилин). Підв'язують підборіддя перед дзеркалом, щоб перевірити, чи не утворилися при цьому зморшки.

Хорошим відходом для шиї є спеціальні маски, компреси і лосьйони, приготовані в домашніх умовах. Про приготуваннях та рецепти читайте у статті Маски для шиї, приготовані в домашніх умовах