загрузка...
КРАСА ТІЛА     |     Татуаж губ

Татуаж брів

З появою татуажу особи більше не потрібно турбуватися про те, що під дощем «загубиться» обличчя, що в невідповідний момент «попливе» макіяж очей. Тату-макіяж робить реальною мрію багатьох жінок - бажання добре виглядати в будь-яку погоду, в будь-якій ситуації. Не секрет, що навіть сама стійка косметика може здаватися під впливом жаркої погоди, олівець для очей тече, помада розпливається, а іноді хочеться виглядати природно і при цьому гарно, як наприклад, в спортзалі або басейні. На допомогу прийде татуаж особи.


У рубриці Здоров'я: Хвороби стоп

Величезну роль в повсякденному макіяжі жінки грають саме брови. Брови оформляють особа, правильна форма брів допоможе скоректувати овал обличчя, розширити або звузити обличчя візуально.

Брови роблять погляд більш виразним, вони можуть додати особі здивовано-захоплений, або навпаки суворий вигляд, створити наївний або строгий погляд. На жаль, не всіх природа нагородила тією формою брів, які підходять саме даному типу обличчя. Свої брови можуть бути занадто рідкісними і занадто блідими, мати нечіткий контур, невідповідний вигин.

Тому татуаж брів сьогодні займає найважливіше місце в косметології. Він допоможе зафіксувати брови в потрібній формі надовго, зробити брови яскравими, чіткими, подовжити їх, зробити максимально природними, придатними до лиця. Згодом результат дуже легко зберігати, потрібно буде просто вищипувати відростаючих волоски, які виходять за межі нанесеного татуажу.

По своєму виконанню і залежно від завдань, які стоять перед майстром, він буде використовувати одну з двох технік татуажу брів - «волосок до волосинки» або «м'яку розтушовування».

Техніка «м'якої розтушовування» являє собою нанесення лінії, що створює ілюзію добре підфарбованих олівцем брів. Техніка «волосок до волосинки» полягає в прорісовиваніі на область брів волосків певного кольору і розміру. Ці техніки дозволяють створити ефект натуральних брів, які будуть виглядати природно навіть при близькому розгляді.

Вони покращують форму брів, роблячи їх візуально більш густими, чіткими. Ці техніки не створені для створення декоративного макіяжу, вони покликані для природного вигляду.Якщо ж планується вечірній вихід, брови варто підвести олівцем, зробивши їх більш яскравими, відповідно решті макіяжу особи. Техніка «волосок до волосинки» використовується для того, щоб створити ефект густих і правильно окреслених брів потрібної форми. Техніка «м'якої розтушовування» застосовується в тому випадку, якщо натуральні брови дуже рідкісні, або волоски майже відсутні.

Виконується татуаж брів без додаткового знеболення. У перші 2-3 дні брови виглядають найбільш яскравими, потім інтенсивність зменшується, і брови набувають природного вигляду. Ефект татуажу брів зберігається до двох років.

Татуаж використовують не тільки як «швидку допомогу» для не надто вдалий природних брів. Для деяких персон брови можуть стати родзинкою на обличчі, і вони можуть додати їм зовсім неймовірні форми: зробити їх ідеально прямими і рівними, або навпаки, витіювато їх зігнути. У цьому випадку майстер татуажу повністю видаляє природні брови за допомогою довготривалої депіляції, а потім технікою «м'якої розтушовування» створює клієнтові ту форму брів, яку останній забажає.

Що стосується кольору тату-брів, то не варто турбуватися про те, що нові брови раптом не підійдуть до відтінку волосся. У гарних сучасних салонах запропонують на вибір більш 100 різних відтінків, які будуть імітувати справжні брови. Крім того, кваліфіковані майстри можуть змішувати різні пігменти для досягнення бажаного результату, так що про можливий невідповідність потрібно забути. Іноді найбільш сміливі, екстравагантні дівчата можуть попросити зробити відтінок брів в різкому контрасті з кольором волосся. Модним напрямком сьогодні вважається комбінація двох кольорів: синього і чорного або сірого і чорного.

Таким чином, татуаж брів - це популярна косметична процедура, яка дозволяє бути на піку моди, наблизитися до максимально природному вигляду або навпаки, здивувати оточуючих своєю оригінальністю та екстравагантністю.