загрузка...

Адіпоціт - колиска целюліту
На сьогоднішній день механізм збільшення у вазі вивчений. Йдеться про накопичення жирів у клітці, яка називається адіпоціт. Іншими словами, щоб досягти ефекту зниження та стабілізації ваги, потрібно вміти управляти внутрішніми процесами, що відбуваються в адіпоціте. Незважаючи на...  далее..
Жінка в інтернеті. Клуб за інтересами, або втеча від самотності
Розгадати і зрозуміти жінку до кінця - непосильне завдання. Абсолютно точно одне, жінка приходить в інтернет для спілкування, а цілі цього спілкування можуть бути також непевні, як настрій закохалася по весні старшокласниці. Ні для кого не секрет, що кількість користувачів інте...  далее..
Гіменопластика - операція з відновлення незайманості: операція, результат
Гіменопластика - хірургічне відновлення невинності. Єдиним показанням для даної операції є бажання самої пацієнтки. Протипоказанням, особливо для операції із загальною анестезією, можуть бути спільні серйозні захворювання різних органів, запальні процеси, порушення згортання крові, психічн...  далее..
Вакуумна кутометрія і ультразвукова мікроскопія: технології омолодження шкіри обличчя і тіла
Перш ніж починати лікування, косметолог повинен без похибок поставити діагноз. Тепер лікар у своїх висновках може відштовхуватися не від зовнішніх факторів, а довірити діагноз спеціальним діагностичному апарату, швидко і точно. Похибка виключена Старіння шкіри відбуваєтьс...  далее..
Підтяжка брів і чола (Пластика верхньої третини обличчя): показання та протипоказання, процедура, результати та можливі ускладнення після операції
Підтяжка шкіри лоба і брів - пластична операція, метою якої є розгладжування зморшок чола горизонтальних і поздовжніх зморшок на переніссі, а також підтяжка опустилися брів і зовнішніх кутів очей. При виконанні підтяжки шкіри лоба і брів може використовуватися класичний хірургічний метод або нови...  далее..
Краса і пластична хірургія: ліфтинг, золоті нитки, блефаропластика, гелеві ін'єкції і ліпофіллінг
Внутрішні зміни організму - природний процес, що відбивається на зовнішності кожної жінки, а на її шкірі - в першу чергу. Спочатку з'являються мімічні зморшки - результат діяльності лицьових м'язів, він може проявитися і в досить ранньому віці. У більш зрілому віці (у пер...  далее..
Операція абдомінопластика - пластика живота: показання та протипоказання, результати і реабілітація після абдомінопластику
Абдомінопластика (від грец. Abdomen - живіт) являє собою об'ємне хірургічне втручання з підтяжки живота. Таким чином, пластику живота є естетичної операцією і служить в першу чергу для корекції фігури. Вона спрямована на видалення надлишку шкіри і жирової клітковини в області ж...  далее..
Електрокоагуляція: дія, протипоказання. Склеротерапія вен: процедура, відновлення, ускладнення. Лазерна фотокоагуляція: показання, процедура, обмеження
Дія електрокоагуляції Видалення новоутворення здійснюється за допомогою приладу - електокоагулятора. Петелька, якої видаляється новоутворення, нагрівається під дією електричного струму. Електричний струм викликає об'ємне термічне ураження тканини навколо видаляєтьс...  далее..
Флебектомія - видалення варикозних вен хірургічним методом. Операція та реабілітація після флебектоміі
Флебектомія - хірургічна операція з видалення варикозних вен. Мета флебектоміі при варикозної хвороби - нормалізація кровотоку по глибоких венах. Тому якщо операція при варикозі показана, не варто зволікати з її проведенням, тому що чим раніше вона проведена, тим швидше настане н...  далее..
Як видалити татуювання? Видалення татуювань (тату): способи, протипоказання. Лазерне видалення татуювань, поради
В юності багато хто з нас мріяли зробити татуювання. Деякі навіть зважилися на це. Але те, що виглядає стильно на дівчині, часом не зовсім доречно для дорослої жінки. Татуаж не завжди вдало вписується в імідж, а на в'янучої шкірі контури часто розпливаються, втрачаючи свою приваб...  далее..
Папілома (паппілома) людини. Способи видалення папіломи
Папілома - це доброякісні розростання шкіри, які викликані папілома вірусом людини. Даний вид вірусу проявляється на шкірі та слизових оболонках і може передаватися від хворої людини до здорової при контакті з цими ділянками. Але основним шляхом передачі вірусу папілома вс...  далее..
Рубці і шрами. Видалення рубців: шліфування та висічення. Келоїдні рубці та їх видалення
Будь-який недолік можна перетворити на якийсь фетиш, здатний викликати найніжніші почуття. Однак рубців і шрамів це навряд чи стосується. Досить згадати, як виглядають численні «кратери» від вугрової висипки або рубець, що залишився після видалення апендициту. Шкіра - найбільши...  далее..
Родимки і невуси. Методи видалення родимок. Видалення родимок і невуса лазером (лазерне видалення родимок) - достоїнства, процедура
Родимки або невуси представляють собою доброякісні утворення шкіри, які утворюються в результаті порушення синтезу і обміну меланіну. Родимки можуть бути плоскими, трохи виступати над шкірою, можуть бути гладкими або покритими волоссям. Найчастіше родимки не доставляють проблем і є скоріше ко...  далее..
Омолодження шкіри рук: біоревіталізація і мезотерапія шкіри рук, хімічний та механічний пілінг шкіри, лазерне шліфування, ліпофілінг, фотоомолоджування і радіохвильової ліфтинг рук
Часом буває важко визначити вік жінки, дивлячись на доглянуте обличчя і підтягнуту фігуру. Але якщо уважно подивитися на її руки, багато що може відкритися. Навіть самий вишуканий манікюр не приховає справжній вік його господині. Що ж, носити постійно рукавички? Вихід є. Можливо, н...  далее..
Рефлексотерапія (вплив на акупунктурні точки): лікування рефлексотерапією, напрями і показання до застосування
Рефлексотерапія - група методів лікування, заснованих на роздратуванні біологічно активних точок поверхні тіла, дія на які обумовлює рефлекторні реакції різних органів і систем організму. Лікування рефлексотерапією Лікувальний метод рефлексотерапії заснований на с...  далее..
Реконструкція молочних залоз. Цілі, операція і реабілітація після реконструкції молочних залоз (грудей)
Реконструкційні пластична операція необхідна в основному жінкам, які перенесли рак грудей. Суть реконструкції молочних залоз - заміщення шкіри і тканин, втрачених в результаті видалення пухлини. Кількість відсутніх тканин залежить від глибини, розмір і розташування самої пухлини,...  далее..
Радіохвильової (радіохвильових) ліфтинг - радіоліфтінг: процедура та ефект, протипоказання, переваги, недоліки та обмеження
Про омолоджуючий дії високих температур багато хто знає. Прогрів тканин стимулює активність фібробластів - клітин, що синтезують колаген і еластин. Колаген, як відомо, виконує «каркасну» функцію і додає шкірі пружність, а еластин згідно своїй назві робить її більш еластичною. Але, щоб ст...  далее..
Пластична хірургія сьогодні: найпопулярніші пластичні операції
За останні років п'ятнадцять у Росії з'явилося таке неймовірне кількість медичних центрів пластичної хірургії, що їх рахунок переходить на сотні. "Не родись красивою, а родися щасливою", - ця приказка стала девізом пластичних хірургів всього світу. Щоправда...  далее..
Міфи і правда про пластичної хірургії
В даний час пластична хірургія привертає до себе все більше і більше уваги практично всіх ЗМІ, включаючи друковані видання, Інтернет і телебачення. Ми щодня стикаємося з масивним потоком інформації, присвяченій різним аспектам цієї цікавої галузі медицини. Щодня про неї пишуть і говорят...  далее..
Пластична хірургія: все, що вам потрібно знати. Види і поширені операції. До і після пластичної операції
Вітаю, вас. Сьогодні хочу запропонувати вам розповідь про пластичну хірургію. Поговоримо, про плюси і мінуси такого роду втручання у ваш організм і роботу «матушки - природи». Для початку, як завжди трохи історії. Історія пластичної хірургії Перші згадки про пласт...  далее..