загрузка...

Пластика статевого члена: подовження, збільшення обсягу пеніса (потовщення члена), обрізання крайньої плоті (пластика вуздечки)
Маленький розмір статевого члена часто викликає великі труднощі в сексуальному житті. І це зайвий раз зміцнює чоловіка в думки про власну неповноцінність. Пігулки для збільшення пеніса, спеціальні вправи та пристрої - результат гарантовано, стверджують ті, хто просуває ці методи. Насправ...  далее..
Пластика губ і корекція зморшок навколо губ: контурна пластика губ, татуаж або перманентний макіяж, біоревіталізація, ін'єкції ботокса, термаж і фенольних пілінг
Красиві губи - соковиті і яскраві, спокусливо пухкі - одним словом, молоді. Однак час нещадно, і сіточка зморшок навколо них відразу додає пару десятків років. Що робити? Не поспішайте витрачати гроші на диво-косметику, скористайтеся більш надійними засобами. Очі, як відомо, - дзе...  далее..
Пластичні операції знаменитостей. Пластика зірочок
Пластичних хірургів хіба що чарівниками не називають. Все завдяки їх умінню, «де треба прибрати», «де треба призбираний», а «де треба збільшити». Цікаво, дізналися б ми про існування пластичний хірургії, якщо б не західні зірки, для яких зробити пластичну операцію, що «зуби почист...  далее..
Пластика сідниць (глютеопластіка). Показання до пластики сідниць. Реабілітація після глютеопластікі
Глютеопластіка (пластика сідниць) - операція з корекції форми та об'єму сідниць. Найбільш поширений варіант корекції - за допомогою силіконових імплантів, поміщених під сідничний м'яз, дозволяє зробити цю частину тіла естетично привабливою, поліпшує форму сідниць, робить їх біль...  далее..
Контурна корекція (пластика) особи: класифікація і вибір імплантату
Принцип шкірної депресії будь-якого генезу надзвичайно примітивний - достатньо взяти і заповнити чимось відсутню тканину. Тому не дивно, що людство досить рано захопився контурними корекціями, спочатку використовуючи такі матеріали, як ебенове дерево, золоті пластини, віск, парафін...  далее..
Фотоомолодження. Переваги, показання та протипоказання фотоомолодження. Дія, курс і процедура фотомоложенія
Напевно, багато хто чув, що людині стільки років, на скільки він себе відчуває. Це правильно - якщо людина завжди налаштований позитивно, енергійний, бадьорий і здоровий, то він у будь-якому віці буде молодші від своїх однолітків. Тим не менше, коли це стосується жінок, важл...  далее..
Перманентний макіяж (татуаж) губ, брів і вік. Обладнання для перманентного макіяжу, пігменти та анестезія
Незважаючи на те, що перманентний макіяж вже не новинка, і сказано про нього вже було чимало, але інтерес до нього прекрасної половини людства не згасає. Ми розповімо про нього більш докладно, щоб розвіяти міфи, що склалися і забобони. Отже, перманентний макіяж - це косметична пр...  далее..
Операція ринопластика - Корекція носа. Показання та результати ринопластики. Реабілітація після ринопластики
Ринопластика - це пластична операція, спрямована на хірургічну корекцію розміру та / або форми носа. Завданням її є створення нового гармонійного зовнішнього вигляду, при збереженні індивідуальних характерних рис обличчя: поліпшення форми носа, зміна його розмірів, виправлення вроджени...  далее..
Пластика шиї. Кріоелектрофорез, ботокс і диспорт. Лігатурного або радіохвильової ліфтинг
Як відомо, справжній вік жінки найлегше визначити, поглянувши на її шию. Але чомусь уваги ми приділяємо їй значно менше, ніж, скажімо, особі або тілу, і згадуємо про неї лише тоді, коли вирішуємо змінити водолазку на сукні з глибоким декольте. Шия - найбільш вразлива частина тіл...  далее..
Мезотерапія. Показання та протипоказання, технології та апарати мезотерапії
Мезотерапія - методика догляду за обличчям та тілом і виправлення косметичних недоліків. Полягає у введенні спеціальних лікарських препаратів безпосередньо в проблемну зону, дозволяє створити максимальну концентрацію речовини в потрібному місці при відсутності загального впливу н...  далее..
Мастопексія грудей (підтяжка грудей): підготовка і проведення операції. Види мастопексії. Побічні явища мастопексії
Мастопексія або підтяжка грудей представляє собою хірургічну операцію, метою якої є поліпшення зовнішнього вигляду молочної залози за рахунок її піднесення і корекції її форми. При цьому можливо також зменшення розміру соска і ареоли. Причиною опущення молочної залози стає...  далее..
Мастопатія: причини, симптоми, класифікація, діагностика, профілактика і лікування мастопатії
Мастопатія є доброякісні зміни в тканинах жіночої молочної залози. Дане захворювання зустрічатися може в будь-якому віці, але найбільш схильні їй жінки у віці від 25 до 50 років. За даними статистики, хвороба є дуже поширеною, їй страждає близько 70 - 80% всіх жінок. Дуже важливо знат...  далее..
Ліпопластіка. Гідності, процедура, реабілітація після ліпопластікі
У деяких людей жирові клітини розташовуються вкрай нерівномірно, накопичуючись в одній області. Такий жир неможливо зігнати дієтами і вправами. Поширені місця для жирових відкладень: підборіддя, шия, стегна, живіт, сідниці і навіть ікри і щиколотки. Нова технологія, яка нази...  далее..
Ліпофілінг: операція, анестезія, реабілітація та можливі ускладнення
Ліпофілінг - це корекція косметичних дефектів, моделювання тіла за рахунок власного жиру пацієнта. За допомогою ліпофілінга можна повернути шкірі обличчя пружність, прибрати зморшки, усунути глибокі складки, збільшити тонкі губи, невиразні сідниці, виправити тонкі гомілки, відкоригува...  далее..
Ліфтинг на лобі
Як правило, вікові зміни в першу чергу зачіпають ті ділянки обличчя, де особливо велика активність мімічних м'язів. Одна з таких зон - лоб. Обдумуючи що? Або, ми хмурить брови - з'являються поздовжні складки над переніссям. Подив висловлюємо підйомом брів - виникають зморшки...  далее..
Збільшення обсягу губ ін'єкціями гелю і власного жиру. Ліпофіллінг губ. Тимчасові і постійні гелі
Об'ємні, пухкі губи завжди були символом чуттєвості і сексуальності. Адже жінка з пухкими губами втілює бажання: вона ніби витягає губи в поцілунку, мимоволі спокушаючи і зачаровуючи. Прекрасна стать у всі часи прагнув дістати легкий спосіб збільшення губ. І в наші дні медицина,...  далее..
Нитки аптос і золоті нитки. Омолодження обличчя - імплантація ниток. Інвазивна методика омолодження
Нитки AПТОС - це альтернативний підтяжці метод омолодження обличчя і тіла. Метод АПТОС надійний, дає швидкий і помітний результат і не залишають рубців, тому що не вимагає нанесення надрізів на шкірі. Мікронасечкі, завдані під певним кутом на тонкий, довгий стрижень, визначають при...  далее..
Електро апаратна косметологія (мікрострумова терапія): ефект, техніка, протипоказання. Міостімуляція і біостимуляція
Організм людини на 70% складається з води. У ній розчинені різні іони - через клітинні пори вони переміщуються всередину клітини і назад в тканинну рідину. Причому рухаються вони не хаотично, а цілком впорядковано, тим самим регулюючи передачу імпульсу по нервовому волокну, живле...  далее..
Гіалуронопластіка - ін'єкції гіалуронової кислоти. Відмінності гіалуронопластікі від мезотерапії. Плюси гіалуронопластікі
Як це не сумно, але ліки від старості ще не придумали, і наш організм схильний до дії часу: шкіра втрачає свій тонус і еластичність, обвисає, з'являються зморшки, змінюються контури обличчя. Ми задаємо собі питання - невже це не можна змінити? На щастя, наука не стоїть на місці, і останні ро...  далее..
Корекція фігури: показання, процедура, методи
Сучасна естетична медицина сьогодні знаходиться на піку свого розвитку і популярності. Одним з найбільш затребуваних аспектів її функціонування можна з упевненістю назвати корекцію фігури. Варто відзначити, що будь-які маніпуляції з фігурою, що вносяться ззовні, це досить складне завданн...  далее..