загрузка...

Стовбурові клітини людини. Фібробластів - засіб омолодження. Принцип дії фібробластів
Американському соціологу Едгара Фрайденбергу належить така фраза: «До складовим« американської мрії »належить бажання померти в молодості і стати довгожителем». Здавалося б, як суперечлива «американська мрія»! Але тепер наука в силах зробити цю мрію реальністю. Що таке фі...  далее..
Підтяжка обличчя: показання, операція, глибока підтяжка обличчя, реабілітація
Особа - це частина тіла, яка завжди відкрита, завжди на виду. Недоліки особи приховати практично неможливо. З часом пружність шкіри знижується і проявляються вікові зміни, які, перш за все, відбиваються на обличчі і шиї: зморшки, мішки під очима, подвійне підборіддя, обвислі складки. О...  далее..
Ендоскопічна підтяжка обличчя - ендоскопічний ліфтінг особи (фейсліфтінг): показання, процедура, реабілітація
У сучасної пластичної хірургії все більше поширення отримує досить новий операційний метод, званий ендоскопічна підтяжка обличчя (ендоскопічний ліфтінг особи - омолодження). Суть ендоскопічної підтяжки обличчя в тому, що цей вид фейсліфтінгу дозволяє домогтися усунення вікових зм...  далее..
Омолодження: сучасні технології в косметології. ELOS-омолодження. Принцип роботи ELOS - апарату. Коли рекомендується ELOS-омолодження
Косметологічна галузь в наш час, звичайно, чудово розвинена і продовжує розвиватися далі, але це зовсім не означає, що одного візиту до косметолога буде достатньо для того, що б знову стати 20-річною дівчиною. Молодість не повернеш ніякої пластичною операцією. Чим старше ви стаєте,...  далее..
Кріотерапія рідким азотом (лікування кріотерапією), протипоказання. Загальна кріотерапія. Кріотерапія в косметології: кріомасаж і кріосауна
Кріотерапія - це лікування холодом штучним, що викликає стресовий стан організму, активно впливає на регулювання обміну речовин, освіти необхідних гормонів, поліпшення кровообігу, та й усіх процесів в організмі людини, що дає можливість довго залишатися здоровим, молод...  далее..
Ліпоскульптура - ліпомоделірованіе - корекція різних ділянок тіла: показання, операція і результати
Ліпомоделірованіе - корекція різних ділянок тіла за допомогою переміщення власної жирової тканини. Найчастіше ліпомоделірованіе поєднується з процедурою ліпосакції. Ліпоскульптура відома вже більше десяти років, постійно вдосконалюється, зменшуючи вірогідність розвитку побічн...  далее..
Корекція і пластику статевих губ - операція Лабіопластика: показання та протипоказання, результати, ускладнення і реабілітація після Лабіопластика
Лабіопластика (можна лабіапластіка або пластику (корекція) статевих губ) - поширена операція, спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду статевих органів, виправлення дефектів після травм (деформації і розривів у процесі пологів). Операція частіше проводиться за естетичними показниками, але...  далее..
Пластика і корекція губ - операція зі зміни форми та об'єму губ: показання, результати, ускладнення
Пластика губ - зміна форми та об'єму губ. Пухкі великі губи надають особі чуттєвої південній краси, тонкі лінії губ видають вольовий цілеспрямований характер, середні губки бантиком характеризують свою володарку, як кокетливу і веселу панянку. Красиві губи надають усмішці родзинк...  далее..
Корекція стегон і ніг - Круропластіка. Показання, операція і реабілітація після круропластікі
Круропластіка - операція з корекції внутрішньої частини стегон і форми ніг. Проблема в'ялою шкіри внутрішньої поверхні стегон або жирової «пастки» у верхній частині стегон вкрай важко вирішується консервативними методами, такими як фізичні вправи, масаж. Крім дискомфорту, вик...  далее..
Кругова підтяжка обличчя - фейсліфтінг (пластика і корекція особи): показання, реабілітація, результат
Фейсліфтінг (кругова підтяжка обличчя або рітідектомія) - це пластична операція з відновлення пружності шкіри обличчя і усунення зморшок, обвісанія шкіри, носогубних складок і ін ознак старіння шкіри за допомогою видалення надлишкової кількості жирової клітковини, підтягування підлягають...  далее..
Блефаропластика століття (Корекція століття). Показання та протипоказання блефаропластики. Реабілітація та результати блефаропластики
Блефаропластика (від грец. Blepharon - повіку) - хірургічна корекція століття, метою якої є усунення нависання шкірної складки повік і ефекту «мішків під очима». Пластичні операції на верхньому і нижньому століттях коригують контури очей за рахунок видалення надлишку шкірного покр...  далее..
Отопластика вух - корекція вух. Реабілітація після отопластика. Наслідки отопластика
Отопластика (від грецького слова othos - вухо) - пластична операція по виправленню вушних раковин. Вона проводиться у випадках порушення анатомічної будови вушної раковини (капловухість і т.д.) і припускає хірургічне втручання, що зачіпає хрящові і м'які тканини вушної раковини. Нерід...  далее..
Пластика (коригування) скул (щік): процедура, протипоказання, реабілітація після операції
За статистикою близько 30% жінок висловлюють невдоволення формою свого обличчя. В одних випадках недоліки можна виправити вмілим макіяжем чи вдалою зачіскою, в інших - проблема значно серйозніша. Залишити все як є або зважитися на операцію? Це питання часто стає причиною довгих роз...  далее..
Пересадка (трансплантація) волосся на голові. Операція з пересадки волосся: протипоказання, реабілітація, післяопераційний період
Пишні блискучі здорові волосся - безумовно мрія кожної людини. Але коли рідшає розкішна шевелюра, будь-який запанікует. Що робити? Носити вічні капелюшки та приміряти перуки? Є більш привабливу пропозицію - трансплантація волосся. Проблема облисіння була актуальна у всі часи. Наз...  далее..
Пересадка (трансплантація) вій: способи і технології пересадки вій, протипоказання і реабілітація
Сьогодні образ фатальної жінки досяжний як ніколи раніше. Прорахунки матінки-природи може з лишком компенсувати союз пластичної хірургії та косметології. Животик, форма сідниць, розмір грудей, ніс, вуха - практично все піддається корекції. Бажаєте обзавестися густими довгими віями? Бе...  далее..
Вся правда про пластик грудей: що повинна знати жінка
Мало що можна порівняти з красою людського тіла, особливо жіночого. З найдавніших часів людей хвилювало питання її збереження - що тільки не робили жінки, щоб наблизити свою зовнішність до канонів прекрасного, на той час існували! Особливу увагу завжди приділялася жіночих грудей. Са...  далее..
Корекція і пластику грудей - маммопластика: Результати та реабілітація після мамопластики, наслідки і ускладнення
Маммопластика - це зміна форми грудей, підтяжка молочних залоз, ендопротезування. Показання до маммопластика (корекції та пластики грудей) Як правило, всі існуючі проблеми грудей можна розділити на наступні групи: макромастія - різке збільшення грудей, іноді...  далее..
Ботокс крем. Креми з ефектом ботокса: результат, переваги, недоліки і протипоказання
Наскільки ефективні ботуліноподобние креми і сироватки? Чи здатні вони забезпечити заявлений результат? Як правильно ними користуватися і чи всім вони підходять? Все це необхідно з'ясувати, перш ніж спокуситися на зовсім недешеву баночку з кремом. Ефект ботокса: за рахунок...  далее..
Корекція і пластику тіла - операція ліпосакція: показання та протипоказання, процедура ліпосакції, реабілітація, ускладнення і результати
Ліпосакція - ефективний метод корекції контурів тіла за допомогою вакуумного видалення надлишків жирової тканини в проблемних зонах після його штучного руйнування. Показанням до ліпосакції є жирові відкладення в будь-яких областях тіла. Традиційні зони проведення ліпо...  далее..
Аквафорез: показання, можливості, етапи та протипоказання аквафореза
На сьогоднішній день одна з найпопулярніших косметологічних процедур - мезотерапія. Її суть полягає у введенні поживних коктейлів, вітамінів, мікроелементів і цілющих екстрактів у глибокі шари шкіри. Ефект приголомшливий, і все, здавалося б, добре, але бентежать уколи. Тепер у метод...  далее..