загрузка...

Фотолікування ШКІРИ
Останнім часом прийнято розглядати два види старіння шкіри. Перший - вікової, який проявляється різними ступенями гравітаційного птозу тканин за рахунок зниження тургору шкіри та природного провисання м'яких тканин. Другий - прийнято називати фотостарінням, він виражається змі...  далее..
Під знаком «anti-age»
«Осінь життя, як і осінь року, треба вдячно приймати ...» Коли вам трохи «за 50» замість лірики на думку спадає виключно «фізика». Де-то потрібно приховати, що - то підтягнути, або, в крайньому випадку, вміло замаскувати. Не варто турбуватися, це всього лише черговий етап життя,...  далее..
EWATage (ЕВАТАЖ) - нова технологія лікування целюліту
EWATage - технологія, заснована на застосуванні екстракорпоральних ударних хвиль (технології EWAT). Процедури EWATage проводяться за допомогою апарату Duolith SD1 (Storz Medical, Швейцарія) - першого в світі ударно-хвильового апарату, що реалізує методику EWAT в косметології. Ап...  далее..
Ультразвукова чистка шкіри. Проведення процедури і результати ультразвукового чищення шкіри
Незважаючи на щоденні водні процедури із застосуванням гелів, пінок та лосьйонів, багато хто не можуть до кінця позбутися чорних крапок та інших забруднень на шкірі. Щотижневі процедури із застосуванням скрабів і пілінгів також не дають бажаних результатів. І тоді на допомогу приходи...  далее..
ANTI-AGE ПРОГРАМИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК: біоревіталізація
Біоревіталізація - це заповнення дефіциту власної гіалуронової кислоти в шкірі. Введена ззовні натуральна, хімічно незмінена гіалуронова кислота негайно відновлює водний баланс шкіри і відтворює ідеальні умови для життєдіяльності клітин, в результаті відбувається відновлення шкіри: підвищу...  далее..
ЄДИНА мережа фітнес-клубів на сході Москви
Мережа фітнес-клубів «Міський» - це сучасні спортивні клуби поруч з вашим будинком, демократичні ціни, високий рівень фітнес-послуг. У наших клубах є все для вашого здоров'я, краси, поліпшення фізичної форми. Балашиха МКР «Південний» вул. Фадєєва буд.8 А тел. (4...  далее..
Кавітація: показання та переваги. Що таке і можливості кавітації
Представляємо нову революційну процедуру, під назвою "кавітація". Ефект хірургічної ліпосакції, але без операції! Цей метод дозволяє отримати результат порівнянний за ефектом з ліпосакції. Сенс процедури полягає в тому, що під дією комбінації хвиль низькочастотного...  далее..
Масаж з аромамаслами
Масаж з аромамаслами - хороший спосіб відчути їх користь. Ефірні масла нерозривно пов'язані з біоенергетикою людини. Для масажу використовуються різні масажні масла в залежності від поставлених цілей. У нашому центрі краси використовуються масла компанії «...  далее..
Нова карта! Інша ціна! Нові можливості!
Нова карта! Інша ціна! Нові можливості! Спеціальна пропозиція: 1 рік х 100 відвідувань = 25 000 руб. А якщо купити персональні тренування, то ще дешевше! Порахуй і біжи за картою! Клуб не безрозмірний, тому пропозиція обмежена кількістю карт!...  далее..
Новий медцентр "Золотий перетин"
Новий медцентр "Золотий перетин"-це затишний обладнаний за останнім вимогам центр відкрився в районі Кузьменко. Надання медичної допомоги незалежно від віку, статі і характеру хвороби пацієнта, при необхідності-залучення психотерапевта - ось основне завдання центру. Хвор...  далее..
Персональні тренування на реформерах Pilates Allegro
Проблеми зі спиною? Реабілітація після травми? Больові відчуття в суглобах? Не хочеться нарощувати м'язові обсяги? Наша відповідь ваших проблем: Pilates Allegro Займаючись на реформере Pilates Allegro можна поліпшити поставу...  далее..
Термаж. Підтяжка особи без операцій: радіочастотний ліфтинг. Термаж - прогресивна технологія омолодження
Радіочастотний ліфтинг - процедура, яка відкрила нові горизонти в розвитку боротьби з віковими змінами на обличчі, такими як зморшки, провисання і т.п. На сьогоднішній день провідні фахівці в галузі косметології навряд чи назвуть більш дієвий і безпечний метод підтяжки обличчя....  далее..
Салон краси «Модус Вівенді» з радістю сповіщає про великі знижки і приємних акціях!
Кожному вперше прийшов - видається листівка з 10% знижкою на будь-яку процедуру в нашому салоні (крім електроепіляція). У нашому салоні існує послуга - «Знижка на вимогу». Постійні клієнти нашого салону роблять запит на знижку у свого майстра на будь-яку процедуру. Запит...  далее..
Процедура LPG в медичному центрі «Арифметика здоров'я». Цілі процедури Лімомассаж (LPG). LPG масаж на варті здоров'я і краси
Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) - останнє покоління Ендермологіческіх процедур, спрямованих на лікування локальних жирових відкладень, целюліту та моделювання контурів тіла. Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) - фізіологічне, науково доведене рішен...  далее..
Догляд за обличчям. CELLCOSMET і CELLMEN
Шкіра - це найбільший і дуже важливий орган. Але на відміну від інших органів - шкіра, лежить на поверхні і є візитною карткою людини. Вона - найбільш вразлива, тому що вона підпадає під вплив несприятливих факторів зовнішнього середовища, які прискорюють процеси її старіння. Тому оч...  далее..
Салон краси «Модус Вівенді» із задоволенням надає літні знижки та акції
Акція. Кожному клієнту, що скористався фарбою компанії Z. ONE CONCEPT в подарунок блиск для губ цієї ж фірми. Стійке фарбування створено з пігментів нового покоління, що гарантують інтенсивність кольору, а так само довготривалу забарвлення, яскраві і блискучі тони,...  далее..
Фракційне радіочастотне омолодження
Позбутися від зморшок , поліпшити текстуру старіючої шкіри - зменшити складки, пори, шрами, розгладити і підтягти шкіру в рамках зменшення кількості зморшок - все це стало можливо без звернення до пластичних хірургів, без використання травмуючих пілінгів і навіть не застосовуючи...  далее..
Прибираємо зайві сантиметри і целюліт на апараті Vela Shape. Протипоказання для проведення лікування апаратом Vela Shape. Проведення процедури
Що робити, якщо з настанням весни ваги показують пару зайвих кілограмів набраних за довгу зиму і звичний розмір став затісний, а то й зовсім не лізе. Придбати ідеальне тіло без шкоди для здоров'я і без ускладнень допоможуть ЭЛОС-технології. Вирішивши підготуватися до теплого часу р...  далее..
БІО-ламінування волосся від салону краси Шпінель
Як кардинально поліпшити структуру волосся й істотно підвищити густоту волосся в найкоротші терміни? Послуга класу люкс! БІО-ламінування волосся, кольорове і прозоре, остання розробка від LebelCosmetics. Шановні Пані! Ми раді предста...  далее..
Бути, а не здаватися! Заур Махаровіч Битдаев - номінантом Премії «Грація-2009» у номінації «Кращий пластичний хірург»
Людина, підкоряючись своїм внутрішнім інстинктам, прагне зробити все, щоб його життя стало краще: у першу чергу - отримати визнання оточуючих і любов небайдужих йому людей. Будь-які зміни в житті відбуваються, перш за все, завдяки нашим зусиллям. Всесвітньо відомий психолог Луїза...  далее..