загрузка...

Жити з прекрасною шкірою і без гіпергідрозу
Пітливість, кошти від поту На перший погляд, неприємності, викликані рясним потовиділенням, не вимагають особливої уваги, а причина...  далее..
Догляд за нігтями.
Нігті, так само як і інші частини вашого тіла, вимагають щоденного догляду. Під цим мається на увазі делікатне миття області навколо нігтя, легкий масаж...  далее..
Догляд за грудьми не буває передчасним.
Регулярний догляд за грудьми потрібно починати, звичайно, раніше, ніж шкіра втратить пружність і силу. Найкраще косметичний засіб для щоденного догляду за грудьми - холодна вода. Вона покращує кровопостачання, робить кровоносні судини і волокна тканин на...  далее..
Целюліт - проблема розбалансованого організму, хвороба способу життя.
Очищення організму Головний ворог красивої і здорової шкіри - токсини і шлаки, яких так багато...  далее..
Будова і функція нігтів.
Нігті - це щільні рогові пластинки на тильній поверхні кінців пальців рук і ніг. Вони лежать на так званому нігтьовому ложі. Їх функція - захист...  далее..
Шия - продовження Вашого обличчя
Шия у людини старіє раніше, ніж особа. Будь-яка зміна в стані нервової системи позначається і на шиї. При хвилюванні, переживання шкіра шиї часто покривається...  далее..
Розтяжки, стрії - друга проблема для жінок після целюліту
Стрії, або розтяжки на тілі - це ураження шкіри. Вони бувають трьох видів: неглибокі тонкі білі смужки, маленькі шрамікі блідо-рожевого...  далее..
Правильний засмагу для краси і здоров'я шкіри. Хороший, гарну засмагу без шкоди для шкіри і організму.
Засмага - це потемніння шкіри, отримане внаслідок надлишкового освіти пігменту...  далее..
Підвищена пітливість ніг і догляд за ними
Потові залози виконують роль «терморегулятора» і за рахунок здатності організму виділяти вологу підтримується оптимальна температура...  далее..
Обгортання - для краси і корекції фігури
Обгортання - косметична процедура, яка полягає в обгортанні проблемних зон за допомогою спеціальної плівки для створення парникового ефекту....  далее..
Кращі рецепти домашніх обгортань для схуднення та проти целюліту. Рекомендації та протипоказання для процедури обгортання.
Обгортання - це косметична процедура...  далее..
Лікування розшарувалося нігтів.
Напевно, кожна жінка питала себе і не раз: "Ну чому у всіх нігті нормальні, а в мене вічно шаруються?" Можливо, я вас порадую,...  далее..
Лікування пітливості рук
Локалізація гіпергідрозу: долоні (руки) Пацієнтів найбільше турбує соціальна сторона неприємного явища. Яке доводиться...  далее..
Лазерна епіляція і фотоепіляція
Що таке лазерна епіляція? Лазерна епіляція і фотоепіляція на сьогоднішній день є найбільш ефективними методами...  далее..
Краса і здоров'я ніг - це важливо!
Наші ноги постійно відчувають великі навантаження - адже на них припадає вся тяжкість тіла. Від стану ніг залежить не лише добра постава, хода...  далее..
Красиві жіночі груди - догляд.
Розмір грудей, форма грудей Незалежно від форми і розмірів грудей за нею обов'язково потрібно доглядати,...  далее..
Кава і краса.
Кофеїн. До складу кави входять близько 1200 хімічних складових. Одне з них-кофеїн. Часто люди помилково вважають, що в найбільшій кількості кофеїн міститься саме в каві. Насправді набагато більше кофеїну міститься в зеленому чаї і, тим більше - в мате....  далее..
Як засмагати в солярії. Про соляріях ...
Про соляріях ... Всі дерматологи наполегливо рекомендують відмовитися від соляріїв і ламп для засмаги. Апарати для засмаги в соляріях...  далее..
Естетичний аспект.
Колись родимка завбільшки з виноградну кісточку мало не перешкодила Сінді Кроуфорд стати супермоделлю. Однак удачлива дівчина примудрилася перетворити свою...  далее..
Що таке целюліт?
Висловлюючись мовою науки, целюліт - це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, призводять до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії. Фахівці-медики до цих пір терміном...  далее..