загрузка...
СЕКС     |     Заміж у 16 років

Брехати або не брехати чоловікові?

- Милий, коли ти з'явився в моєму житті, я повністю змінилася - порвала з усіма чотирма коханцями і кинула курити марихуану ... Після цих слів не дивуйтеся його приголомшеному погляду і захлопнувшейся за ним двері. Правда - це, звичайно, добре. Але не завжди.


Коли брехати?

1. Коли без цього неможливо зберегти відносини. Припустимо, ви втратили голову і дозволили собі захопитися ненадовго іншим чоловіком. Все було чудово, але ось прийшла пора розлучитися. Ні в якому разі не кидайтеся з відвертими зізнаннями до вашого улюбленого! Не потрібні йому ваші визнання. Нехай жіночі журнали запевняють, що він обов'язково зрозуміє і простить, і навіть оцінить вашу щирість. Нормальний чоловік не стерпить зради, особливо якщо ви самі по дурості признаєтеся. Якщо ж він щось запідозрив - брешіть, як тільки вмієте. Безсоромно і натхненно, так, щоб самій повірити в те, що розповідаєте. Затрималися ввечері? Були у хворої подруги, переводили бабусю через дорогу, стали жертвою викрадення, заснули в метро ... Не вірить? Ображайтесь і лийте сльози. Повірить і ще прощення попросить - за те, що довів вас до сліз своєї підозрілістю.

2. Коли він цікавиться, скільки чоловіків у вас було до нього. Не здумайте розповідати півночі про всі свої коханців! Єдино правильна відповідь: «Милий, ти в мене перший, тому що того ідіота, з яким я колись зустрічалася до тебе, важко назвати чоловіком». Якщо ж ви необережно пробазікає про армію своїх коханців - він втратить спокій: йому буде здаватися, що ви постійно порівнюєте його з ними, він буде чекати зради, врешті-решт переведе і вас, і себе.


3. Коли він запитує, що ви думаєте про нього. Правильна відповідь: «Ти самий красивий, розумний, сексуальний, щедрий і добрий». Навіть якщо у красеня - пивне черевце майже до колін, лисина і гіпертонія. Годуйте його компліментами - тоді йому не захочеться ні на кого вас проміняти.

4. Коли хочеться відчути себе слабкою і відчути його турботу. Навіть якщо ви - майстер спорту зі штовхання ядра, прикидайтеся ніжним і тендітним квіткою. Нехай він притягне картоплі з ринку, пропилососити квартиру, винесе сміття. Тільки не захоплюйтеся - часте повторення фокусу «Милий, щось мені нездужає, я ляжу» зведе ефект до нуля.Проробляти це лише іноді.


5. Коли прагнете познайомитися з чоловіком. Ось ви йдете по вулиці, а позаду - Чоловік вашої мрії. Що тут довго думати - сміливо лупцювати на тротуар і безпорадно хлопайте віями, а коли він підбіжить - продемонструйте легке розтягнення зв'язок. Подальший розвиток подій не змусить себе чекати. Інший варіант: зайдіть слідом за ним в магазин мисливського приладдя і зупиніться посеред полиць, злякано озираючись. Він обов'язково запитає, чим вам допомогти. Що відповісти - придумайте самі.

Коли не брехати

1. Коли обман точно розкриється. Приміром, не ловіть його на помилкову вагітність з метою штампа в паспорті. У ЗАГС-то він, може, і піде. А потім? Через місяць, два, три? .. Доведеться визнаватися або брехати далі, а це вже небезпечно. Більшість чоловіків не прощає такої маніпуляції: вони не люблять, коли з них роблять дурнів.

2. Коли ви плануєте тривалі відносини, не варто брехати, наприклад, про свої кулінарні здібності. Наговоривши масу цікавого про те, як віртуозно ви печете пиріжки і варіть борщ, ви ризикуєте одного разу почути: «Домашніх котлеток хочеться ...» Якщо ви не вмієте готувати нічого, крім магазинних пельменів, це дуже швидко відкриється. Чоловік образиться і розчарується.


3. Просто так, без причин. Навіщо розповідати, що сьогодні на вулиці ви зустріли дресированого ведмедя з балалайкою? Він вирішить, що ви чогось обкурилася.

Як брехати

1. Впевнено дивлячись йому в очі, твердим голосом, не бліднути і не червоніти. Можливо, доведеться потренуватися на подруг або на дзеркалі.

2. Правдоподібно. Намагайтеся не брехати більше, ніж необхідно. Не кажіть, як вам подобаються його романтичні кучері, якщо у нього залисини на всю голову. Краще похваліть його мужній погляд і високий лоб інтелектуала.

3. Постарайтеся продумати всю історію максимально докладно: якщо ви були у хворої подруги - заздалегідь визначитеся, як її звуть, який у неї діагноз, яка температура і які ліки ви купували для неї в аптеці.


4. Чи не підставляючи третіх осіб. Випадково випрали в машині його техпаспорт? Не запевняв, що міг прихопити сусід чи приятель, що заходили напередодні попити пива. Неправда з'ясується, а вам страждати.

Ольга Моісєєва
Жіночий журнал NashaKrasa