загрузка...
СЕКС     |     Криза середнього віку у жінок

Криза середнього віку в чоловіків

У 35-40 років чоловік проходить один із самих складних іспитів в житті і відповідає сам собі на питання: чого я домігся, наскільки я успішний, що чекає мене попереду. Криза середини життя - цей період називають саме так, тому що чоловік звертає увагу на стан свого здоров'я і тіла, критично оцінює - молодий ще чи ні. А якщо поруч є син, який тільки вступає в розквіт сил - 15-20 років, то чоловік і зовсім може впасти в депресію, порівнюючи себе з ним. Саме на кризу середнього віку у чоловіків припадає більшість розлучень, адже у своїх проблемах вони схильні звинувачувати самих близьких людей ... Як пережити важкий час і допомогти чоловіку вийти з неї переможцем? Сьогодні про це розповість жіночий журнал NashaKrasa.


Криза - зараз, життя - на потім

Криза середнього віку у чоловіків - це бажання довести всім і вся - я ще ого-го! Молодість ще зі мною! І тут починаються метання - хтось кидає роботу: був видним економістом, і раптом вирішив стати диригентом. Хтось змінює стиль одягу: костюми летять у дальній кут, а на зміну їм приходять драні джинси і бандани. Хто-то змінює родину: домовитий дружина, яка була поряд зі студентства, безжально замінюється молодий кокеткою. А все для того, щоб спробувати утримати йде молодість і «надолужити» втрачене, яке до недавнього часу навіть не цікавило.

Безумовно, переоцінка свого життя - це одна з найважливіших причин кризи. Але основна ховається глибше. Це хвороба суспільства під назвою «Життя на потім». З самого дитинства людині розписують етапи його шляху - дитячий садок, школа, університет, робота. І зміст кожного кроку не в тому, щоб чогось навчитися, насолодитися або порадіти, а в тому, щоб перейти до наступного. А місія, сенс життя, мету існування - ці дійсно мають вагу поняття залишаються за кадром. Людина, що прожив половину життя второваним кимось шляху, раптом встає в глухий кут: довго і важко він йшов до райської кущам, де йому повинні були розповісти, навіщо він сюди йшов, а оазис виявився всього лише декораціями, і справжнього сенсу життя дійсно ніхто не знає ... Виходить, криза середнього віку у чоловіків - це прямий наслідок соціальних шаблонів і невміння побачити свою істинну суть.

Льотчиком не став, Алленом Делоном вже не бути

Цікаво, скільки людей сьогодні можуть похвалитися тим, що стали героями своїх дитячих мрій? На жаль, запевнення батьків і вчителів майже завжди відправляють таких мрійників не на спеціальності актора, художника або моделі. Бухгалтер, інженер, управлінець - ось доля «серйозних» людей. І тут 40-річний забезпечена і успішна в своїй кар'єрі чоловік розуміє, що не бажав такого щастя. І ця робота - п'ять днів на тиждень второваним маршрутом, у нього в печінках сидить.

Крім того, підкрадаються перші ознаки старіння ... Про свою зовнішності чоловіки, до речі, турбуються не менше, ніж жінки! А голова, яка покривається сріблом, може стати приводом для тієї самої скупу чоловічу сльозу. А якщо замість кубиків преса (хай їх навіть ніколи й не було) з-під майки видніється животик, стає зовсім сумно. І чоловік провалюється в свою депресію.

Підтримайте його!

У «проблеми», які ненавмисно звалилися на чоловіка, він часто починає звинувачувати сім'ю: у його очах дружина і діти стають тягарем, який тягне на «дно». Але мудра дружина розуміє, що це - пастка помилкової самоідентифікації, і сім'я залишається найважливішим в житті чоловіка.

Для того щоб криза не «розцвів» у всій красі потворною, потрібно культивувати в чоловіку образ успішної і сильної людини. Найкраще це робити не тоді, коли тяжкі роздуми вже поселилися в голові чоловіка, а задовго до цього.

Цікавтеся його професійними справами, і обов'язково загострювати увагу на успіхах: кожен крок - це перемога! Криза середнього віку в чоловіків пов'язаний з роздумом про справу всього життя, так допоможіть усвідомити коханому, що його робота - це не просто забивання грошей. Він необхідний, його цінують, він - чудовий спеціаліст, без допомоги якого життя великої кількості людей стала б набагато складніше.

Втома, що накопичилася так само може стати поштовхом для вікової депресії. Тут не врятує одноразовий місячну відпустку. Але що вам заважає як можна частіше влаштовувати «профілактичну» відпочинок? Частіше виїжджайте з коханою людиною за місто, залишаючи всі справи в ящику робочого столу - вони можуть почекати!

Ваш чоловік втомився? Ніколи не пояснюйте це його віком. Скажений графік або загазованість вулиць - поясненням може стати все, що завгодно, а сам він у вас - огірочок!

Середина життя? Тільки її початок!

Криза середнього віку в чоловіків відбувається не в реальному світі, а ... головах. Значить, змінивши точку зору, можна змінити і життя.Геть стереотипи!
Так, у вашого чоловіка дійсно є професія, але хто сказав, що він не може освоїти іншу і, можливо, стати тим, ким мріяв з дитинства?

Придумайте яке-небудь цікаве спільне заняття: наприклад, ви з чоловіком можете записатися на танці - це не тільки допоможе привести в порядок тіло, але і розпалить взаємну пристрасть з новою силою! А може бути це буде гурток гончарної майстерності? Несексуальних? А ви згадайте кадри з фільму «Примара». Головне в операції з витягування чоловіка з кризи - творчий підхід.

Сім'я - це багатство, якщо раніше найбільше, що ви робили всі разом - це прогулянки в парку, тепер походи до кафе, тири, проведення домашніх свят і конкурсів - просто так, без дати! - Можна зробити постійними. Гарантовано, що рівень взаєморозуміння та щастя у вашій родині підніметься.

Журнал NashaKrasa впевнений, що криза середнього віку у чоловіків - це час, переживши яке представники сильної статі краще розуміють себе і навколишній світ. У силах жінок допомогти подолати їм цей рубіж.

Ганна Казакова
Жіночий журнал NashaKrasa