загрузка...
СЕКС     |     Секс у словах і звуках

Секс у шлюбі. Мій чоловік - мій коханець

Довгограюча подружня пристрасті ... Звучить, звабно, та от тільки якось казково. Чи можливо це? Чи буває так? Який відсоток цих щасливих сімейних пар в загальній кількості шлюбів? Відповіді такі. Можливо. Буває. Відсоток невеликий. Але! У тому-то й фішка цієї проблеми, що ключ до її позитивному вирішенню знаходиться всередині подружжя.


Одного разу моя давня подруга, яку я не бачила бог знає скільки років, заявила під час нашої зустрічі: "Мій чоловік - мій коханець". І так мені сподобалася ця формулювання, що я сприйняла її як пряме керівництво до дії. Тим більше що подруга тут же виклала мені всю свою філософію про вічну любов, щастя і довгограючою подружньої пристрасті.

З цієї нехитрої життєвої філософії довгограюча подружня пристрасть - це не міф, а досяжна мрія. Це, якщо хочете, ідеал сексуальних відносин. Чому ідеал? Тому що є думка (і не тільки моєї подруги), що найвища насолода в сексі досягається саме в довгих, перевірених часом сексуальних відносинах, коли партнери з'єднуються не тільки фізично, але й духовно.

Знаю-знаю, багато хто почне заперечувати, що, мовляв, все це красиві слова, історії для дамських романів і взагалі вигадка романтичних панночок. Але не будете ж ви заперечувати, що сексуально щасливі подружні пари існують?! Хай хоч і одна на сто. Але існують же! І ці щасливчики відчувають саме той найвища насолода, отримуючи не тільки фізичну близькість, а відчуваючи одночасно і духовне єднання з партнером! Ну, кому ж не хочеться опинитися в числі сексуально щасливих пар?!

Цікаво, до речі, що за результатами численних тестувань подружніх пар і в нашій країні і за кордоном простежується сумна тенденція. Навіть ті шлюбні союзи, в яких подружжя спочатку випробовували чудовий оргазм, визнають, що після енної кількості років спільного життя секс втрачав гостроту і яскравість, насолоду згасало. І що вже зовсім сумно: у багатьох колись пристрасних шлюбах секс, на жаль, поступово перетворювався на тиху нудну звичку. Хоча подружжя стверджували при цьому, що не переставали щиро любити один одного, і духовно були як і раніше близькі.

Куди ж і чому з відносин зникає пристрасть? Нормальний чи це результат? І що, власне, заважає подружжю підтримувати високий градус сексуального задоволення?

У працях відомо психоаналітика Зигмунда Фрейда, який вважав сексуальність визначальним властивістю особистості, не раз підкреслюється думка про те, що секс лежить в основі усього, і все відбивається на сексі. І він таки має рацію! Озирніться на своє життя, проаналізуйте низку днів і ночей останнього місяця, і ви самі без праці простежте залежність свого сексуального життя від всього іншого, в ній відбувається.

На сексі відбивається все, від справжніх, серйозних неприємностей, проблем, горя до противних і прикрих дрібниць. Причому, дрібниці, як правило, отруюють життя (а значить і секс) в значно більшому ступені. Хтось десь зіпсував вам настрій, потім начебто мало значний дрібниця став причиною бурхливого гніву - і ось ви вже не в собі, все вам не в радість. У такому розпатлане стані ви приходите додому, а там - щось не так, це не вельми. Плюс за роки спільного життя подружжя непередбачливо накопичують взаємні образи, які пробачити б, так ні - бридкий біс всередині підохочує: "А як же гордість?" Але знайте, образи в нас накопичує не гордість, а гординя - дуже несимпатичне якість. Загалом, не дивно, що на такому тлі дуже неприємне немає місця пристрасті. Цей злощасний фон поглинає нас цілком і повністю. А пристрасть - це свобода, безмежність і розмах душі.

Вихід із зачарованого кола до банального очевидний. Потрібно будь-що-будь захистити своє сексуальне життя від усього, крім любові і пристрасті. А все інше залишати по той бік сексу. Пристрасть існує там, де її ніщо не сковує.

І ще дуже допомагає не згаснути вогню пристрасті, якщо час від часу будете нагадувати собі про неписаних шлюбних заповідях:

1. Шлюб - не фінальна стадія, а тільки самий початок. Здобувши статус подружжя, залишайтеся один для одного коханцями.
2. Шлюб не забезпечує гарантій сексуального потягу. Спокушає один одного і завойовує щоразу, наче вперше.
3. Помічайте сексуальність партнера не тільки вночі в ліжку. Відчувайте у вашому чоловіка чоловіка постійно.
4. Секс невичерпний. Випустіть інстинкти й емоції на волю. Використовуйте експромт. Фантазуйте, експериментуйте, імпровізує.
5. Ніщо так не підтримує пристрасть як її постійне розпалювання. Займайтеся любов'ю регулярно!

Все залежить від вас. Скільки уваги, часу і душевних поривів ви будете приділяти подружньої пристрасті, настільки довгограючою вона і буде.

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал NashaKrasa