загрузка...
СЕКС     |     Серіали дивитися не можна вимкнути. Де ставимо кому?

Секс у словах і звуках

Секс - це не тільки рухи, почуття та емоції, це ще слова і звуки. І ця голосова частина має для процесу аж ніяк не останнє значення. Почнемо просто зі звукового супроводу. Тобто з тих криків, стогонів, шепоту і придихом, якими сексуальний акт обов'язково наділяється на кіноекрані.


У житті ж це супровід не завжди має настільки яскраво виражений характер і не є необхідністю. Тим не менше, в сексі такий супровід виконує кілька основних функцій.

Вираз щирих почуттів і станів. "Ми з чоловіком у ліжку ну просто дуже галасливі, - зізналася мені як-то подруга. - Нам пощастило, що ми обидва маємо потребу в" голосовому "вираженні почуттів".

І дійсно, звуковий супровід для багатьох пар - головний засіб прояви задоволення. Чим голосніше крики - тим воно як би сильніше.

Демонстрація задоволення, збудження партнера. Можливо, не всі відчувають пряму потреба кричати і стогнати - тут все індивідуально. Тим не менш, іноді в силу вступає правило імітації - часом часткової, а часом і цілісною. І звуки використовуються або для того, щоб як слід розлютити партнера, або для того, щоб доставити йому задоволення демонстрацією сили свого насолоди.

До речі, одного разу вона моя знайома, яка відрізняється великою сексуальної крикливістю (про це її якості я мимоволі дізналася, ночуючи кілька разів у неї на дачі - стримуватися дівчина не звикла), зізналася в задушевній бесіді, що видає гучні звуки не тому, що має в цьому потреба, а перш за все, щоб зробити приємне своєму коханому.

Що й казати, різні звуки для жінок - найкращий спосіб продемонструвати оргазм. До речі, ті, кому властиво часто імітувати оргазм, в першу чергу використовують саме цей спосіб як найбільш "явний". Але кричи не кричи, а цим справі не допоможеш. Якщо імітація оргазму - перманентний процес, варто розібратися в проблемі спільно з партнером.Тепер перейдемо до речі більш "лінгвістичної", а саме до постільною розмов. Останні можна розділити на кілька емоційно-смислових груп.

Ніжні. Тобто просто ніжні.Партнеру і окремим частинам його тіла даруються самі ласкаві слова, в багатьох випадках з активним використанням зменшувальні суфіксів. Тут поширені такі слова як "зайчик", "сонечко", "шийка-вушко", "люба моя" і так далі.

Ніжність для сексу - річ необхідна, але для деяких одній у ніжності в чистому вигляді недостатньо. І тоді в силу вступають зовсім інші мови.

Пристрасно-брутальні. Все тут на межі ніжності і брутальності. Пригадую чудову фразу одного мого "колишнього": "А тепер я від тебе каменя на камені не залишу". Тобто в даному випадку ніжність поєднується з чимось руйнівним і захоплюючим.І це цілком здатне порушувати!

Пристрасно-грубі. Як не дивно, але в істинне порушення багатьох призводять саме "грубі" слова, в тому числі з розряду ненормативної лексики. Тобто деякі відчувають реальну потребу в тому, щоб процеси і частини тіла були названі своїми "огидними", так скажемо, іменами.

Романтично-відвернуті. Був у мене колись один улюблений чоловік, який в ліжку любив читати вірші Миколи Гумільова і співати пісні Булата Окуджави. Зрозуміло, не під час процесу, а до чи після.

До речі сказати, подібні новації надають спільного перебування в ліжку якусь романтично-культурологічно-вишукану атмосферу. Хоча іноді це трішки смішно.


А ось ті види постільних речей, який можуть носити часом і недоречний характер.

Коментують. Є в світі люди, яких можна назвати типовими постільними коментаторами. Паралельне "словесне" супровід у таких випадках може тривати протягом усього акту. Розповідали мені про одну дівчину, що кохала супроводжувати секс коментарями в дусі: "Зараз мені подобається ... Так, ти рухаєшся у вірному напрямку ...". Знала я і чоловіка, який любив запитувати: "Тобі подобається, коли я так ось рухаюся ... там з тобою?".

Ні, обговорення того, що відбувається саме по собі не погано, але якщо воно настирливо і постійно - це сильно стомлює і дратує.

Направляюще-наказові. Цей вид постільних речей частково перетинається з попереднім, хіба що акцент тут робиться на управління діями партнера. Є дівчата, які здатні давати вказівки в дусі "Рухайся активніше, так, а тепер на три сантиметри лівіше", і так далі.

Насправді, подібні промови здатні здорово збивати другу половину з ритму і сильно відволікати від процесу. Крім того, такі фрази перетворюють секс в запрограмований процес.

Абстрактно-недоречні.До таких належать мови про побілка стелі (згадаймо відомий бородатий анекдот) або про футбольному матчі. У зв'язку з останнім я завжди згадую випадок, розказаний якось подругою: на піку задоволення її тодішній коханий раптом приглушено вигукнув: "Ні, ну як наші-то вчора матч продули!". Подруга вже й не знала, чи то плакати їй, чи то сміятися.Відсутність промов. Вираз "мовчання - золото" не зовсім доречно в разі сексуальних відносин. Бо це нудно і нецікаво. Тому - говорите! Але тільки ... Загалом, дивися вище.