загрузка...
СЕКС     |     Сексуальні фантазії чоловіків і жінок

Сексуальна активність: злети і падіння

Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як найновіша зірка, і вмить остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно і плавно підіймається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти. Чоловіча сексуальна активність досягає максимуму практично відразу після пробудження. Пік сексуальної активності жінки припадає приблизно на 23 години. Так і хочеться вигукнути - які ж ми різні! Ніби й справді прилетіли з різних планет! Дослідники заявляють: саме різна сексуальна активність, брак інформації про неї та вміння знаходити компроміс в інтимних стосунках стає частою причиною розлучень. Сьогодні жіночий журнал NashaKrasa пропонує Вашій увазі статтю на тему: сексуальна активність.


Один з популярних питань, які нам задають, такий: на який вік припадає пік сексуальної активності у чоловіка і жінки?

Сексуальна активність у чоловіків і жінок розвивається неоднаково. Пік сексуальної активності чоловіки припадає на період між двадцятьма і тридцятьма роками. Це пов'язано з тим, що кількість тестостерону в цьому віці в організмі чоловіка гранично високо. Тому молоді хлопці інколи нагадують справжніх «секс-колекціонерів». Велика кількість партнерок, сексуальні пригоди, екстремальний секс - така сексуальна активність чималої частини молодих чоловіків! Зрозуміло, нерідко високі сексуальні апетити поєднуються з абсолютним невмінням приносити задоволення партнерки. Тому якість близькості з «секс-монстром», що переживають пік сексуальної активності, на жаль, може розчарувати!

Пік сексуальної активності жінки, навпаки, починається після тридцяти років. Саме в цьому віці сексуальна активність жінки розпускається, подібно бутоні. Жінка, котра не відчувала оргазмів до цього, може нарешті знайти цю дорогоцінну здатність. Якщо молода дівчина найчастіше тільки «шукає» себе в сексі, то зріла, впевнена в собі жінка використовує власну сформовану, дозрілу разом з нею сексуальну активність «на повну котушку».Для неї важливо і кількість, і якість сексуальних відносин, вона точно знає, що їй подобається, а що ні, і твердо націлена на те, щоб отримати максимум задоволення самій і доставити його партнерові.

Сексуальна активність у чоловіків і жінок, як бачимо, досягає піку неодночасно. Звідси - можливі складності. Адже заміжня тридцяти-сорокарічна жінка в сексі потребує все більше - причому в сексі витонченою, динамічному, якісному. А ось чоловік-ровесник іноді, на жаль, не в змозі запропонувати їй те, що вона хоче. Секс «з вигадкою», яскравий, фантазійний в його життя цілком може змінитися сумно знаменитим «подружнім обов'язком», «віддавати» строго відповідно до виробленими стандартами. Образно кажучи, три хвилини на ласки, три хвилини на власне статевий акт. Набутий досвід часом приноситься в жертву звичкою.

Зрозуміло, вважати таке загальним правилом ні в якому разі не можна. Сексуальна активність чоловіків і жінок визначається індивідуальними факторами. Мова скоріше йде про «середній» чоловікові. Представники чоловічої статі з сильною статевою конституцією можуть переживати пік сексуальної активності практично десятиліттями. Вони і в 40, і в 45 зуміють по частині сексу заткнути за пояс будь-якого молодика - на їхньому боці не лише високі сексуальні можливості, але і майстерність, що робить інтим воістину чарівним.

Після сорока сексуальна активність чоловіків і жінок знову «перерозподіляється». Жінка в цей віці вже злегка втомилася від експериментів, їй хочеться спокою, розуміння, стабільності у всьому - у тому числі й у сексі. А ось у чоловіків все навпаки! Недарма розлучення в цьому «небезпечному» віці, молоді коханки або навіть юна нова дружина - справа нерідке. Чоловік пристрасно бажає продовжити молодість, знову пережити пік сексуальної активності, довести всім навколо і, насамперед, самому собі - він молодий і здатний на багато чого!

сексуальная активность мужчин и женщин

Звичайно, сексуальна активність у чоловіків і жінок багато в чому залежить від гормонального фону, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Щоб зберегти відносини в парі на тлі сексуального дисбалансу, доведеться чимало постаратися як чоловіку, так і жінці! Доведеться вчитися знаходити оптимальні для обох компроміси, розуміти один одного на основі знань на тему «сексуальна активність».А ще варто ... вживати в їжу «правильні» продукти! Жіночий журнал NashaKrasa знає: вірна дієта - шлях до активної сексуальності і еротичного довголіттю!

До речі, на запитання «які продукти стимулюють сексуальну активність?», «Пік сексуальної активності та харчування - чи є взаємозв'язок?» Жіночий сайт NashaKrasa просять відповісти дуже часто! Ще б пак - загадкові афродизіаки, що володіють здатністю пробуджувати яскраві бажання, цікавили людей завжди. Не варто думати, що сексуальна активність чоловіків і жінок може бути «простимульований» тільки екзотикою на кшталт равликів або якого-небудь заморського авокадо. Насправді достатньо лише дотримувати збалансовану дієту, щоб сексуальна активність завжди була «на висоті».

Не забувайте про нерафіновані рослинні олії, а також, в помірних кількостях - тваринні жири. Морська риба з високим вмістом незамінних жирних кислот - також те, що потрібно. Горіхи, насіння, крупи, овочі і фрукти - обов'язкова складова дієти, завдяки якій сексуальна активність чоловіків і жінок залишається «у відмінній формі» в будь-якому віці!

пик сексуальной активности

Одним словом, звичайне здорове харчування допоможе Вам завжди відчувати себе так, немов пік Вашої сексуальної активності настав саме тепер! Відмовтеся від нездорової їжі (цукор і будь-які солодощі, крім меду, білий хліб та випічка, фаст-фуд), практикуйте регулярні заняття спортом - сексуальна активність безпосередньо пов'язана із загальним станом організму. Залишайтеся в формі - і відмінний секс буде радувати Вас і Вашого партнера завжди!

Яна Альтшулер
Жіночий журнал NashaKrasa