загрузка...
СЕКС     |     Секс у шлюбі. Мій чоловік - мій коханець

Сексуальне байдужість. Чому жінки бувають фригідними?

Статистика невблаганна: 30-35% жінок жодного разу не відчували оргазм, 15-20% відчувають його від випадку до випадку, а що залишилися 55% бували фригідними хоча б один раз у житті. Виходить, що про проблему фригідності знає практично кожна жінка. Чого, до речі, не скажеш про чоловіків. Згідно все тією ж статистикою у переважної кількості чоловіків проблем з оргазмом, можна сказати, немає. Дискримінація якась виходить. А чому, питається?


Звичайно, із солідарності до жінок, у яких не все гаразд у сексі, хочеться ту ж заявити: "Не в жінках справу! Фригідність жінки - вина чоловіки!" Але якщо б все так просто пояснювалося, то й вирішувалося б так само просто. Фригідність - це не тільки відповідна реакція на чоловічу неспроможність, вона виникає (на жаль, досить часто!) І з вини самої жінки.

Фригідність фригідності ворожнечу

Фригідність - це поняття загальне, що позначає наявність проблеми, як такої. По суті ж фригідність буває різною і має наступні прояви:

• жінка відчуває відразу до сексу
• жінка байдужа до сексу
• жінка хоче сексу, але погано збудлива
• жінка і сексу хоче, і збуджується добре, але не відчуває оргазм

Звичайно, кожному типу фригідності притаманні свої причини. Але якщо не брати до уваги якісь рідкісні виняткові випадки (наприклад, згвалтування, гормональні збої, гінекологічні захворювання), то можна для всіх типів фригідності виділити причини загальні.

Що й від чого буває?

1. Витрати виховання. Під вихованням треба розуміти і власне виховання в сім'ї, коли мати, щоб захистити доньку від ранніх інтимних стосунків з чоловіками, вселяє їй, що секс - це заняття для поганих дівчаток. До речі, ця тактика є хибною двічі, тому що може привести до двох крайнощів: до фригідності у разі сугестивності або до розбещеності на знак протесту. Безумовно, виховний ефект дає ставлення до сексу самої матері. І, природно, на формування ставлення до сексу впливає все оточення, засоби масової інформації, самовиховання.

2. Психологічний фон. Жіноча фізіологія, на відміну від чоловічої, залежна від психології.І наш психологічний дискомфорт, негативно відбивається на сексуальних бажаннях і відчуттях. Жінка може бути зовсім чи тимчасово фригідная через сварок з коханим, через страх завагітніти, через невпевненість у своїй сексуальності, з-за сорому за свою зовнішність. В результаті чого увага концентрується не на секс, а на щось стороннє.

3. Проблеми зі здоров'ям. Фригідність може розвинутися не тільки на тлі гінекологічних порушень. До ослаблення статевого потягу і сексуальних відчуттів наводять і такі стани, як перевтома, авітаміноз, недосипання, депресія.

4. Проблема сумісності. Ви вважаєте, що це, нарешті, про вини чоловіків?! Не зовсім. Звичайно, фригідність може бути спровокована саме чоловіком - його брутальністю під час статевого акту або якщо він не приділяє достатньо часу для сексуальної прелюдії. Але ж сумісність партнерів - це обопільна проблема. Стати сексуально сумісними можна тільки, йдучи назустріч один одному.

Клин клином вибивають

Що б не стало причиною жіночої фригідності (виключаючи патології, природно), вирішення проблеми потрібно шукати ... у заняттях сексом. І займатися їм потрібно не формально, а принципово помінявши своє ставлення до сексу, до партнера і до своєї ролі в досягненні оргазму.

Ось декілька важливих, на мій погляд, рекомендацій:

• Якщо вас щось не влаштовує в сексі, говоріть про це відверто.
• долайте сором'язливість, не бійтеся переходити межі - у ліжку ніщо не занадто.
• Не поспішайте говорити "ні" партнеру, пробуйте всі, експериментуйте.
• Секс не обмежується статевим актом, він їм власне закінчується.
• Шукайте різноманітності в сексі: міняйте пози, місця для інтимних занять, "сценарії" сексуальних ігор.
• Використовуйте будь-які збуджуючі фактори: музика, світло, аромомасла, еротичний масаж, сексуальні іграшки.
• Вивчайте своє тіло і тіло партнера, відкривайте нові ерогенні зони.
• Дивіться еротику, розвивайте свою сексуальну уяву і фантазію.

Відомому режисерові В. Мейєрхольд належить геніальна думка, сказана ним з приводу акторської техніки, але чудово застосовна до техніки сексуальною. Якщо ви не можете злякатися, щоб почати тікати, то втечі і потім вже злякалися мимоволі. Так і з фригідністю. Якщо ви не відчуваєте задоволення від сексу і тому не займаєтеся їм, то спочатку займіться їм як слід, а задоволення прийде настільки скоро, наскільки цілеспрямовані ви будете.

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал NashaKrasa